زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظریه فردین شاپوری و یک سوال

ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۵۱ ب.ظ
نظریه فردین شاپوری و یک سوال
سلام
چند نفر پیشنهاد دادن به جای کتاب لینز نظریه فردین شاپوری رو بگیر چون هم متن خوبی داره هم اینکه تست. فقط بدیش اینه که چاپ ۹۲ هست و تستای جدیدو نداره. میخوام بدونم منبع این کتاب چیه؟ همه سرفصلای لینز رو پوشش میده؟ پیشنهاد شما چیه؟؟؟ چون از ترجه صراف زاده و صادق زاده از کتاب لینز خوشم نیومد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط محمد رعیت.)
RE: نظریه فردین شاپوری و یک سوال
سلام به نظرم اگه نظریه لینز رو خط به خط بخونید و سعی کنید قضایایی که در کتاب براشون راه حل داده ،رو براش وقت بزارید، کمترین کاری که براتون خواهد کرد ، این هست که برای حل مسائل ، بهتون ایده خواهد داد .
کتاب حل تمرین ایشون رو هم تهیه کنید درصد بالایی به نظریه مسلط میشید من خودم حل تمرین ریاحی رو تا فصل پنج خوندم واقعا تمرینهای خوبی داره البته باید وقت بزاری تا بهشون مسلط بشی
به نظرم کتاب لینز بدون حل تمریناش جالب نخواهد بود و سوالات زیادی رو براتون باقی خواهد گذاشت .
در مورد شاپوری هم من کامپایلرش رو از کتابخانه شهرمون گرفتم و خوندم بسیار عالی توضیح دادن احتمالا نظریه هم عالی توضیح داده باشند

پایان ماجرای دل و عشق روشن است ای قایق شکسته،به دریا خوش امدی.
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۱۶ ق.ظ
کسی این کتاب رو خونده؟
نظریه زبان ها و ماشین ها همراه با مسایل حل شده (گسترش علوم پایه)
دکتر وحید رافع، دکتر امین نیک انجام

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۵۵ ق.ظ
سلام

من کتاب نظریه زبان‌های ایشون رو نخوندم

ولی کتاب کامپایلر فردین شاپوری، بهترین کتاب درسی فارسی بوده که من تا حالا خوندم
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۱۱ ق.ظ
سلام. نظریه شاپوری رو دارم میخونم. عالیه. خیلی خوب درس داده. از لینز هم واضح تره و هم کامل تر. چون فقط بر اساس لینز نوشته نشده. در ضمن کتاب پورمحقق (پوران) هم برای کسایی که درس رو تا حدودی بلدن خیلی بهتره.( در حال چاپ مجدده (تو سایت پوران زده) )

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۴,۳۳۱ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  منبع نظریه زبان siamakaf ۱ ۳,۵۷۰ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۰۳ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم sina_r11 ۱۳ ۲۵,۵۷۲ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Z78khosrow_kh
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۳۱ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  نظریه اطلاعات و سیستم کدینگ hosein92 ۰ ۱,۹۵۵ ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hosein92
Wink دانلود نظریه زبانهای پیتر لینز ویرایش ۵ + حل armin.sheikh ۵ ۱۱,۳۵۶ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda
  درخواست ویدئو کلیپ های نظریه زبانها و ماشینها sajaddandy ۱۰ ۱۳,۵۱۲ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: msedigh
  نظریه الگوریتم پیشرفته f.ardashirnyia@gmail.com ۰ ۳,۵۱۸ ۰۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: f.ardashirnyia@gmail.com
  حل تشریحی ارشد نظریه زبان ها و ماشین ها ۹۴ تا ۹۷ Sanazzz ۰ ۳,۳۸۱ ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close