زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

(۴۳۴ شبکه و امنیت) غیرانتفاعی پویش قم شبکه

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ ق.ظ، توسط violet_z.)
Sad (434 شبکه و امنیت) غیرانتفاعی پویش قم شبکه
اصلا خوشحال نیستم.نه برای رتبه ام خوشحال بودم نه برای نتیجه نهاییUndecidedSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
کسی از پویش قم خبر داره؟اصن په جور دانشکده ای ؟اگه کسی اطلاع داره لطف کنه بگه ممنونSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۸ ق.ظ
بهرحال تبریک
انتخاب چندمتون بود؟
آیا قبل این انتخابتون مجازی دولتی نزده بودید؟
۱
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۸ ق.ظ، توسط violet_z.)
RE: (434 شبکه و امنیت) غیرانتفاعی پویش قم شبکه

(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ق.ظ)researcher0 نوشته شده توسط:  بهرحال تبریک
انتخاب چندمتون بود؟
نه بعد روزانه ها و شبانه ها اولین انتخابم این بودSadSadSad.مجازی نزده بودم.

دوستان ب نظر من بدترین رتبه ها از ۳۰۰خورده ای تا ۴۰۰خورده ای چون اینا کسایی هستن که اصلا نمیشه گفت نخوندن یا تلاش نکردنSadولی هیچ جایی هم در دانشگاه های دولتی ندارن.و این مخصوص رشته ما.وگرنه رشته های دیگه با این رتبه ها..........
کسایی که توو این رنج رتبه هستن واقعا تلاش کردن و حسابی خوندن و مطمئن باشید اشتباهات و استرس سر جلسه باعث شده این رتبه داشته باشن.خود من چون اول جلسه ساختمان داده و طراحی الگوریتم و شروع کردم و فوق العاده استرس داشتم سوالاتم ب نظرم خیلی خیلی آسون میومد دربارشون فکر نکردم و سریع زدم.سولاتی که اون هارو کاملا از حفظ بودم انقد کار کرده بودمشون.و بعدش چون فکر میکردم اون مرحله و خوب رد کردم و استرسم افتاده بود سر شبکه زیاد فکر کردم و وقت نکردم برگردم سوالاتی که زدمو نگاه کنم درست
همین مساله باعث شد اون ها منفی بشن و درصد مشترکام بیاد پایین و ....
و حالا که باید برم غیرانتفاعی قم خیلی ناراحتم و این حال منو فقط کسایی که توو اون رنجه رتبشون میدوننSadSadSadSadSadSad
ولی برای افرادی که دانشگاه های دولتی قبول شدن آرزوی موفقیت میکنم و واقعا خوش به حالشون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza.s , gubriyas
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۱۶ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۷ ق.ظ)violet_z نوشته شده توسط:  
انتخاب چندمتون بود؟

دوستان ب نظر من بدترین رتبه ها از ۳۰۰خورده ای تا ۴۰۰خورده ای چون اینا کسایی هستن که اصلا نمیشه گفت نخوندن یا تلاش نکردنSadولی هیچ جایی هم در دانشگاه های دولتی ندارن.و این مخصوص رشته ما.وگرنه رشته های دیگه با این رتبه ها..........
کسایی که توو این رنج رتبه هستن واقعا تلاش کردن و حسابی خوندن و مطمئن باشید اشتباهات و استرس سر جلسه باعث شده این رتبه داشته باشن.خود من چون اول جلسه ساختمان داده و طراحی الگوریتم و شروع کردم و فوق العاده استرس داشتم سوالاتم ب نظرم خیلی خیلی آسون میومد دربارشون فکر نکردم و سریع زدم.سولاتی که اون هارو کاملا از حفظ بودم انقد کار کرده بودمشون.و بعدش چون فکر میکردم اون مرحله و خوب رد کردم و استرسم افتاده بود سر شبکه زیاد فکر کردم و وقت نکردم برگردم سوالاتی که زدمو نگاه کنم درست
و حالا که باید برم غیرانتفاعی قم خیلی ناراحتم و این حال منو فقط کسایی که توو اون رنجه رتبشون میدوننSadSadSadSadSadSad
ولی برای افرادی که دانشگاه های دولتی قبول شدن آرزوی موفقیت میکنم و واقعا خوش به حالشون
واقعا حیفه که با این رتبه باید برید غیرانتفاعی!
ان شاا.. یه جا دیگه مثلا تو کنکور دکترا مزد زحمات چندین ماهتونو بگیرید.
۰
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ ب.ظ، توسط itplus.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۷ ق.ظ)violet_z نوشته شده توسط:  
انتخاب چندمتون بود؟

آره به نظر منم اگه مشترک رو ۲ تا تست بیشتر می زنید الان ۱۰۰ درصد روزانه ی ارومیه قبول بودید.
ولی به نظر من اگه خیلی براتون مهمه و امکانش هست و مثل ماها هم مشکل سربازی ندارید. امسال رو اگه بتونید بخونید و کنکور بدید مطمئناً رتبه ی بهتری میارید. تخصصی ۴۷ درصد و معماری ۴۰ درصد واقعاً خوبه. یه زمانی اگه واسه زبانتون هم بزارید به نظرم دیگه خیلی فوق العاده میشه
بازم ایشالا به امید موفقیت های بعدی

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

arrebarghi@
۰
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۲۰ ب.ظ
یکی از استادام میگفت: اگه شده ده سال پشت کنکور بمون اما برو یه دانشگاه خوب مث شریف.

نه تو می مانی و نه اندوه
و نه هیچ یک از مردم این آبادی
به حباب نگران لب یک رود قسم
و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت
غصه هم خواهد رفت
آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند
سهراب سپهری
۰
۰
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۰۸ ب.ظ
متاسفانه من دانشگاه پویش و ثبت نام کردم.با اینکه فقط ۱جلسه رفتم دانشگاه احساس پشیمونی میکنم و خیلی ناراحتمSad
خیلی دلم میخواست دوباره کنکور میدادم.الان احساس میکنم تمام سختی هایی که برای خوندن کنکور کشیدم سرجاش مونده و ....به خودم میگم تو اگه میخواستی بری غیرانتفاعی چرا انقد زحمت کشیدی با نصف اون زحمتم جات همینجا بود
مطمئنم تا آخر عمرم این حسرت باهام میمونه
۰
۰
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۲۱ ب.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۸ ب.ظ)violet_z نوشته شده توسط:  متاسفانه من دانشگاه پویش و ثبت نام کردم.با اینکه فقط ۱جلسه رفتم دانشگاه احساس پشیمونی میکنم و خیلی ناراحتمSad
خیلی دلم میخواست دوباره کنکور میدادم.الان احساس میکنم تمام سختی هایی که برای خوندن کنکور کشیدم سرجاش مونده و ....به خودم میگم تو اگه میخواستی بری غیرانتفاعی چرا انقد زحمت کشیدی با نصف اون زحمتم جات همینجا بود
اگر اینقدر پشیمون هستید هنوز دیر شنده که!
شما شهریه ثابت که دادی میره و میتونی انصراف بدی و سال بعد امتحان بدی
یا اگر نگران پولش نیستی ادامه بدی و سال بعد امتحان بدی
غیرازاینه؟
۰
۰
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۳۲ ب.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۲۱ ب.ظ)researcher0 نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۸ ب.ظ)violet_z نوشته شده توسط:  متاسفانه من دانشگاه پویش و ثبت نام کردم.با اینکه فقط ۱جلسه رفتم دانشگاه احساس پشیمونی میکنم و خیلی ناراحتمSad
اگر اینقدر پشیمون هستید هنوز دیر شنده که!
شما شهریه ثابت که دادی میره و میتونی انصراف بدی و سال بعد امتحان بدی
یا اگر نگران پولش نیستی ادامه بدی و سال بعد امتحان بدی
غیرازاینه؟
متاسفانه من آدم خیلی خجالتی نسبت ب پول هایی ک پدرم برای من هزینه میکنه هستم.با اینکه پدر وضع خوبی دارن و مشکلی برای هزینه نیست زیاد چون ایشون ۱۲۰۰ برای ثبت نام اولیه دادن اصلااااااااا نمیتونم بگم نمیرم.باید قبل ثبت نام این تصمیمو میگرفتم نه الان..جدا از این ک دانشگاه گفته برای انصراف کل هزینه این ترم باید واریز بشه
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۱ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۳ ب.ظ، توسط R4MT1N.)
(۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۸ ب.ظ)violet_z نوشته شده توسط:  دانشگاه گفته برای انصراف کل هزینه این ترم باید واریز بشه
چقدر بی انصاف ! یعنی انصراف بدین درصدی از پولتونو پس نمیدن ؟! :|
منم نظرم اینه که امسال هم میتونید شانس خودتونو امتحان کنید. هزینه ای هم که کردید هم اصلا مساله ای نیست به نظر من. چون شما اگه مثلا نخوای ادامه بدی و دوباره بخونی واسه کنکور، در صورت قبول شدن تو یه دانشگاه دولتی جلوی خرج های آینده رو گرفتی! اگه دلتم پیش اون شهریه مونده که حقوق یه ماه کاره، بعد کنکور میتونی ۳ ۴ برابرشو دربیاری!

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود / رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۲ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۱۷ ق.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۲ ب.ظ)violet_z نوشته شده توسط:  متاسفانه من آدم خیلی خجالتی نسبت ب پول هایی ک پدرم برای من هزینه میکنه هستم.با اینکه پدر وضع خوبی دارن و مشکلی برای هزینه نیست زیاد چون ایشون ۱۲۰۰ برای ثبت نام اولیه دادن اصلااااااااا نمیتونم بگم نمیرم.باید قبل ثبت نام این تصمیمو میگرفتم نه الان..جدا از این ک دانشگاه گفته برای انصراف کل هزینه این ترم باید واریز بشه

دانشگاهها فقط میتونن شهریه ثابت رو ندن و بقیشو باید پس بدن پس میتونید غیراز شهریه ثابت بقیرو پس بگیرید.
بازم فکر کنید اگر قرار هست بخونید و دانشگاه بهتری قبول بشید یادتون باشه شما اگر این دانشگاه بمونید باید پول پدرتونو دوباره خرج چیزی بکنید که ناراحتتون میکنه پس هرچه زودتر جلوشو بگیرید بهتره
پس خوب فکر کنید
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۲ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۲۸ ب.ظ
از دوباره خوندن میترسم چون امسال دیگه شبکه زیرشاخه آیتی نیست و درسایی اضافه شده ک باید جدید بخونمشون.کنکور هیچ چیزش قابل پیش بینی نیست و همین بهم استرس خیلی زیادی میده
از کمک همه دوستانی ک جواب دادن و منو راهنمایی کردن ممنونم.این باعث میشه که بتونم راحت تر تصمیم بگیرم که چیکار کنم.
۱
۰
ارسال: #۱۳
۱۳ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۳۱ ق.ظ
شما تکمیل ظرفیت هم اگه میبینی مورد خوبی برات هست انتخاب کن. موفق باشی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۷۶۴ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۸۵ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۴۰۴ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۸۷۸ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  امنیت در تلگرام marvelous ۰ ۱,۹۵۲ ۲۷ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کمک برای حل تمرین امنیت شبکه پیشرفته behnazk ۰ ۱,۹۱۱ ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: behnazk
  گزینش مدارس غیرانتفاعی $۰me0ne ۳ ۲۲,۴۵۱ ۱۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: مرمر۷۱
  معرفی سایت های آموزشی برای علاقمندان به مباحث عملی امنیت Lonely Palm ۶ ۸,۱۰۴ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: research.moghimi
Question دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی ؟؟؟!!!! Blue Boy ۳۷ ۵۲,۲۸۴ ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazl1993

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close