زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

علم و صنعت واحد نور

ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۱۷ ب.ظ
علم و صنعت واحد نور
سلام
ببخشید سوالمو اینجا مطرح کردم.
کسی اطلاعی از واحد نور داشنگاه علم و صنعت داره؟
مدرکش با مدرک دانشجویان علم و صنعت فرقی داره؟
اساتیدش و خابگاه و امکاناتش؟
خیلی متشکر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۳۸ ب.ظ
علم و صنعت واحد نور
سلام روزانه واحد نور ؟ رتبه ۵۴۰ همینی که زدین ؟
۰
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۴ ب.ظ، توسط ataa.)
علم و صنعت واحد نور
آقا منم اینجا روزانش قبول شدم کسی اطلاعی داره اصلا اینجا کجاست ؟من به هوای اینکه اینجا قبول نمیشم انتخاب ششمم اینجا بود (بعد علم و صنعت تهران) باور کنین شاخ در آوردم از وقتی نتیجمو دیدم اصلا نمیدونم ناراحت باشم یا خوشحال... لطفا هرکی اطلاعاتی داره حتما بگه
(۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۱۷ ب.ظ)q88lp نوشته شده توسط:  سلام
خیلی متشکر

در جواب سوال شما هم بگم که تو دفترچه زده

واحد نور فاقد هرگونه تسهیلات رفاهی و خوابگاهی است.
۰
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۶ ب.ظ
RE: علم و صنعت واحد نور
منم قبول شدم
دقیقا نمی دونم چی کار باید بکنم؟Huh
فقط تنها امید اینه تو مدرک نزنه واحد نور
کسی در رابطه چیزی میدونی؟ اصلن باید از کجا فهمید؟؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ ق.ظ، توسط q88lp.)
علم و صنعت واحد نور
من یکم در موردش تحقیق کردم.
دو ساله تاسیس شده، سال قبل چون دانشجوهای ارشد و دکترا به امکانات دانشگاه اعتراض داشتن انتقالشون دادن دانشگاه علم و صنعت (تهران)، امسال ساختمان دانشگاه رو عوض کردن و تعداد پذیرش ارشد بیشتر شده. دوستانی که قبول شدن اطلاع رسانی کنن (خصوصی) اگه خواستین ثبت نام کنین هماهنگ باشیم.

(۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۳۸ ب.ظ)arash691 نوشته شده توسط:  سلام روزانه واحد نور ؟ رتبه ۵۴۰ همینی که زدین ؟
بله اما نمیدونم این دانشگاه اصلا ارزش داره یا نه.
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۲ ق.ظ، توسط ataa.)
علم و صنعت واحد نور
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ ق.ظ)q88lp نوشته شده توسط:  من یکم در موردش تحقیق کردم.
دو ساله تاسیس شده، سال قبل چون دانشجوهای ارشد و دکترا به امکانات دانشگاه اعتراض داشتن انتقالشون دادن دانشگاه علم و صنعت (تهران)، امسال ساختمان دانشگاه رو عوض کردن و تعداد پذیرش ارشد بیشتر شده. دوستانی که قبول شدن اطلاع رسانی کنن (خصوصی) اگه خواستین ثبت نام کنین هماهنگ باشیم.

به نظرتون ثبت نام تو خود دانشگاه علم و صنعت تهران یا نه باید بریم شهرستان نور؟
مدرکش مهمه که توش مهر علم و صنعت ایران-تهران می خوره یا نه؟
البته با توجه به نام محل قبولی تو سایت سنجش
عنوان رشته قبولی و نام دانشگاه :مجموعه مهندسی کامپیوتر-دانشگاه علم وصنعت ایران -تهران کد رشته قبولی: ۲۱۴۲۰
که اصلا به (شهرستان نور) اشاره ای نشده فکر نکنم نام شهرستان نور هم تو مدرکمون قید شه .

خواهشا هر چی اطلاعات گیر آوردین همین جا بزارین
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۲۰ ق.ظ
علم و صنعت واحد نور
براتون پیام خصوصی فرستادم.
فکر نمی کنم عنوان نور توی مدرک ذکر بشه. تنها راهش اینه که از خود دانشگاه یا دانشجوهای علم و صنعت بپرسیم.
احتمالا ما اولین ورودی های داشنگاه واحد نور هستم. من به محض گرفتن اطلاعات از این دانشگاه بهتون خبر می دم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ataa
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۶ ب.ظ، توسط ظهیر.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۰ ب.ظ)ataa نوشته شده توسط:  آقا منم اینجا روزانش قبول شدم کسی اطلاعی داره اصلا اینجا کجاست ؟من به هوای اینکه اینجا قبول نمیشم انتخاب ششمم اینجا بود (بعد علم و صنعت تهران) باور کنین شاخ در آوردم از وقتی نتیجمو دیدم اصلا نمیدونم ناراحت باشم یا خوشحال... لطفا هرکی اطلاعاتی داره حتما بگه
(۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۱۷ ب.ظ)q88lp نوشته شده توسط:  سلام
خیلی متشکر

در جواب سوال شما هم بگم که تو دفترچه زده

واحد نور فاقد هرگونه تسهیلات رفاهی و خوابگاهی است.

منم شبانه ی علم و صنعت نور قبول شدم خواهشا اگه کسی از شما از وضعیت این دانشگاه خبر داره ما رو هم خبر دار کنه

(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۰ ق.ظ)q88lp نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۳۲ ق.ظ)ataa نوشته شده توسط:  
براتون پیام خصوصی فرستادم.
فکر نمی کنم عنوان نور توی مدرک ذکر بشه. تنها راهش اینه که از خود دانشگاه یا دانشجوهای علم و صنعت بپرسیم.
احتمالا ما اولین ورودی های داشنگاه واحد نور هستم. من به محض گرفتن اطلاعات از این دانشگاه بهتون خبر می دم.

لطفا به من هم خبر بدید

(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ ق.ظ)q88lp نوشته شده توسط:  من یکم در موردش تحقیق کردم.

(۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۳۸ ب.ظ)arash691 نوشته شده توسط:  سلام روزانه واحد نور ؟ رتبه ۵۴۰ همینی که زدین ؟
بله اما نمیدونم این دانشگاه اصلا ارزش داره یا نه.

لطفا اگه اطلاع پیدا کردید به من هم خبر بدید من هم شبانه همین جا قبول شدم

دوستان توی سایت خود دانشگاه علم و صنعت ، واحد نور رو به عنوان دانشکده معرفی کرده یعنی قطعا مدرکش مال علم و صنعته ولی اینکه هیئت علمیش هم مال خود علم و صنعت باشه شک دارم چون توی لینک واحد نور هیئت علمی کامپیوتر نداره بلکه هیئت علمی گروه کامپیوتر فقط توی سایت اصلی هستش

برای ثبت نام هم ظاهرا پارسال در خود واحد نور بوده این هم لینکش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۱۸ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۰ ب.ظ)ataa نوشته شده توسط:  آقا منم اینجا روزانش قبول شدم کسی اطلاعی داره اصلا اینجا کجاست ؟من به هوای اینکه اینجا قبول نمیشم انتخاب ششمم اینجا بود (بعد علم و صنعت تهران) باور کنین شاخ در آوردم از وقتی نتیجمو دیدم اصلا نمیدونم ناراحت باشم یا خوشحال... لطفا هرکی اطلاعاتی داره حتما بگه
[quote='q88lp' pid='379693' dateline='1441032432']
شما رتبه تون چند بود؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۱ ب.ظ، توسط ظهیر.)
علم و صنعت واحد نور
این اطلاعیه ثبت نام علم و صنعته دیگه نمی دونم باری واحد نور هم هستش یا خیر

ولی مشخصه که دانشگاه بی صاحابیه هیچیش معلوم نیست این علم و صنعت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این لینک رو هم ببینید بد نیست

۱
۰
ارسال: #۱۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ب.ظ
علم و صنعت واحد نور
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  شما رتبه تون چند بود؟

من رتبم ۴۱۸ بود
شما هم اینجا قبول شدین؟

کلا اطلاعاتی که من تا حالا گیر آوردم ایناست:

۱- دو سال را ه اندازی شده این واحد.
۲-سال ۹۲ و ۹۳ (در هر دو سال ) نرم افزار گرفته.
۳-اولین سالیه که داره تو رشته نرم افزار پژوهش محور دانشجو می گیره.(هر دوسال ۹۲ و ۹۳ آموزش محور بودن)
۴-اولین سالی هم هست انگار که زن و مرد می گیره.(در دو سال پیش تک جنسیتی بود( آقایون))

همین دیگه تا اکتشافات بعدی فعلا خداحافظ
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۰۸ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ)ataa نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  شما رتبه تون چند بود؟

من رتبم ۴۱۸ بود
شما هم اینجا قبول شدین؟

کلا اطلاعاتی که من تا حالا گیر آوردم ایناست:

۱- دو سال را ه اندازی شده این واحد.
۲-سال ۹۲ و ۹۳ (در هر دو سال ) نرم افزار گرفته.
۳-اولین سالیه که داره تو رشته نرم افزار پژوهش محور دانشجو می گیره.(هر دوسال ۹۲ و ۹۳ آموزش محور بودن)
۴-اولین سالی هم هست انگار که زن و مرد می گیره.(در دو سال پیش تک جنسیتی بود( آقایون))

همین دیگه تا اکتشافات بعدی فعلا خداحافظ
نه همینجوری پرسیدم، موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۱۰ ب.ظ
علم و صنعت واحد نور
من پرسیدم گفتن مدرکش رو علم و صنعت صادر میکنه ولی می نویسن واحد نور. این واحد اونطوری که گفتن کاملا مستقله البته هیئت علمی کامپیوتر نداره.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۴۸ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ ب.ظ)q88lp نوشته شده توسط:  من پرسیدم گفتن مدرکش رو علم و صنعت صادر میکنه ولی می نویسن واحد نور. این واحد اونطوری که گفتن کاملا مستقله البته هیئت علمی کامپیوتر نداره.

یعنی چی ؟ یعنی هیئت علمیش همونهای تهرانن؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۱۸ ب.ظ
علم و صنعت واحد نور
من نمیدونم این چه کاریه با جوونای مردم می کنن، دانشگاه تاسیس می کنن ولی اسمش رو میچسبونن به یه دانشگاه معتبر که مردم رو سر کار بزارن. خب اگه اسم علم و صنعت رو یدک میکشه پس چرا این همه تفاوت دارن؟ واقعا چرا؟

زندگی عقیده است و جهاد
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۹۹ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  گیت های نوری mostafaheydar1370 ۳ ۳,۹۷۰ ۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza318
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۷۹ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  دانشگاه علم و صنعت و تربیت مدرس nazanin2020 ۶ ۴,۰۶۱ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۳۸۹ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۳۳ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
Smile دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران Bakhtabad ۱۹ ۲۹,۰۲۳ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: keshvari9
  طراحی یک سیستم نورانی هوشمند marvelous ۸ ۵,۵۹۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۴۵۷ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Question هوش شبانه تهران و امیرکبیر یا روزانه علم و صنعت؟ mrm24 ۱۳ ۱۲,۳۷۸ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hey_you

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close