زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

علت کند شدن سیستم

ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ ق.ظ، توسط artmiss.)
علت کند شدن سیستم
درود
دوستان من سیستمی با مشخصات زیر دارم
motherboard:ASUS-P8P67PRO
CPU:Intel Corei5 2500K
RAM:CORSAIR-Dual Channel 4GB-1600-(2x2GB)
VGA:ASUS - ATI RADEON EAH6850
HDD:WD-SATA2-1TB-64MB
Case:GREEN-orbit
Power: termaletake 600A
Optical Disk Drive:PlextorPX-L890SA/SATA
monitor: LG W2261VP:
مدتیه که مانیتورم رو دادم دست کسی و از یک مانیتور Monitor: LG Flatron T730BH استفاده میکنم متاسفانه ۸ ماهی بود که با این سیستم کار نکرده بودم حالا روش ابونتو ۱۵.۴ رو نصب کردم مواقعی که کار خاصی هم نمیکنم هنگ میکنه ممکنه بخاطر مانیتور باشه؟:
بد جوری کارم رو لنگ کرده ممنون میشم دوستان راهنکایی کنن
با سپاس

در برابر تلاطم قلبم سکوت میکنم شاید سکوتم مقدمه ای بر انفجار باشدAngel

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۲۳ ب.ظ
علت کند شدن سیستم
سلام.
من هم چنین مشکلی داشتم. با نصب کارت گرافیک غیر آزاد مشکلم حل شد.
در قسمت Additional Drivers گزینه Recommended رو نصب کنید امیدوارم مشکلتون رفع بشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۴۲ ب.ظ
علت کند شدن سیستم
سپاسHeart
یادم رفت بگم برای اینکه سیستمم رو این مانیتور بالا بیاد مجبور شدم کارت گرافیکمو از مادربورد قطع کنم برای همین من از گرافیک آنبورد استفاده میکنم و در قسمت additional driver دارم
[تصویر:  376281_g535snklvd7kcn2kdkqv.jpg]

رو هر دو حالت هم امتحان کردمHuh

در برابر تلاطم قلبم سکوت میکنم شاید سکوتم مقدمه ای بر انفجار باشدAngel

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۹ ب.ظ
RE: علت کند شدن سیستم
ببخشید من نمی‌تونم بیشتر راهنماییتون کنم Smile
به نظرم بچه های
بتونن راهنماییهای خوبی کنن

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۳۶۱ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۴۸۶ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۱۴۶ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۵۳ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۷۷۸ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri
  Brightness (تنظیم روشنایی) ویندوز ۱۰ کار نمی کند Happiness.72 ۴ ۳,۸۷۰ ۰۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۱۲۲ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
Question کدام یکی ؟ سیستم عامل مقسمی یا سیستم عامل موسوی طیبی (پوران پژوهش) javad94 ۲۲ ۲۴,۴۴۳ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: agha_Yahya
  ۳ کتاب مرجع برای تجزیه تحلیل سیستم شغل تحلیل گر سیستم hadiranji ۱ ۳,۷۷۱ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Mahla_EEL

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close