زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال در مورد شروع مطالعه درس طراحی الگوریتم.

ارسال:

IT.girll پرسیده:

سلام دوستان.
من سال اولی هست که قصد دارم کنکور بدم و درس طراحی الگوریتم رو تقریبا در حد صفر بلدم. ساختمان داده و گسسته رو یک هفته هست شروع کردم به خوندن و توی این درس ها هم پایه ام قوی نیست ولی میخوام به تست های این سه درس مسلط بشم. به نظرتون الان طراحی الگوریتم رو همزمان با ساختمان داده و گسسته بخونم بهتره یا اول این دو درس رو بخونم بعد الگوریتم رو شروع کنم؟

ممنون میشم راهنماییم کنین‌.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

g.norozi پاسخ داده:

RE: سوال در مورد شروع مطالعه درس طراحی الگوریتم.

سلام ...خیلی از فصل های ساختمان با طراحی یکی هستند ...به نظر من اول ساختمان و بخونید بعد طراحی رو راحت تر متوجه میشید..

۱
ارسال:

IT.girll پاسخ داده:

(۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۳۲ ق.ظ)tech94 نوشته شده توسط:  خدا بخیر کند .. من این ترم برداشتم این درسو ! کارشناسی

بعد مدت ها غیبت از درس ! استادمون اخطار داد .کتاب بخونم برای پاس کردن این درس ...

خیلی ها سر کلاس بودن ۵ترم متوالی بر میداشتن

کتاب طراحی الگوریتم نقیب زاده را گرفتم..اگر راه حلی دارد شماهم اعلام کنید من پاس کنم این درسو
راه حلشو پیدا کردم Smile
کتاب ساختمان داده و همچنین کتاب الگوریتم پوران به همراه جزوه و ویس دکتر یوسفی خیلی عالی هستن Smile
موفق باشین.

۰
ارسال:

EMAD.F پاسخ داده:

(۰۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ق.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
من سال اولی هست که قصد دارم کنکور بدم و درس طراحی الگوریتم رو تقریبا در حد صفر بلدم. ساختمان داده و گسسته رو یک هفته هست شروع کردم به خوندن و توی این درس ها هم پایه ام قوی نیست ولی میخوام به تست های این سه درس مسلط بشم. به نظرتون الان طراحی الگوریتم رو همزمان با ساختمان داده و گسسته بخونم بهتره یا اول این دو درس رو بخونم بعد الگوریتم رو شروع کنم؟

ممنون میشم راهنماییم کنین‌.
سلام بستگی به خودتون داره ولی به نظر من همین دو درس کافیه و یک درس دیکه مثل منطق بخون و سری بعد طراحی و معماری رو بخونی بهتره.

۰
ارسال:

IT.girll پاسخ داده:

(۰۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۶ ق.ظ)EMAD.F نوشته شده توسط:  سلام بستگی به خودتون داره ولی به نظر من همین دو درس کافیه و یک درس دیکه مثل منطق بخون و سری بعد طراحی و معماری رو بخونی بهتره.

ممنونم از راهنماییتون.
دقیقا منم همچین برنامه ای ریخته بودم. یعنی اول ساختمان داده و گسسته و منطقی بخونم و سری بعد الگوریتم و معماری٬ ولی چون شنیده بودم سخت ترین درس نرم افزار الگوریتم هست کمی نگران شدم وقت کم بیارم.

(۰۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۷ ق.ظ)g.norozi نوشته شده توسط:  سلام ...خیلی از فصل های ساختمان با طراحی یکی هستند ...به نظر من اول ساختمان و بخونید بعد طراحی رو راحت تر متوجه میشید..
مرسی از کمکتون.

۰
ارسال:

pesar پاسخ داده:

فکر کردی دیگران همه مسلط اند و فقط تویی که عقبی. هنوز کلی وقت داریم. فقط اینو بگم که این دو درسی که گفتید اصلا به هم ربطی ندارن. فصل گراف توشون مشترکه ولی تست هاش کاملا متفاوت

۰
ارسال:

tech94 پاسخ داده:

خدا بخیر کند .. من این ترم برداشتم این درسو ! کارشناسی

بعد مدت ها غیبت از درس ! استادمون اخطار داد .کتاب بخونم برای پاس کردن این درس ...

خیلی ها سر کلاس بودن ۵ترم متوالی بر میداشتن

کتاب طراحی الگوریتم نقیب زاده را گرفتم..اگر راه حلی دارد شماهم اعلام کنید من پاس کنم این درسو

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۰۵۲ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۶۴ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۲۱۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۱۹ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  طراحی ui/ux kimiya1234 ۲ ۲,۰۱۱ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۲۸۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۶۲۵ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close