زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هزینه تحصیل در دوره مجازی دولتی

ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۴۹ ب.ظ
سلام
یه سوال دارم هزینه تحصیل در دوره مجازی دولتی تقریبن هر ترم چقدر میشه و تفاوت این دوره ها با دوره مجازی پیام نور در چیه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۷ ب.ظ
سلام
بستگی به دانشگاه داره ولی حداقل ترمی ۲ تومن رو حساب کن...الان شهریه ثابت من ۱۲۰۰ می دم,متغیر هم ۳ درس ۳ واحدی تقریبا ۹۰۰ در میاد...
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۳۸ ب.ظ
چند تا سوال دیگه دارم:
درس ها چه جوری روی پایگاه اینترنتی قرار میگیره؟ منظورم اینه هر هفته بخشی ازدرس روی سایت میذارن یا یهو کل کتاب رو؟ ایا حتمن باید تو روز و ساعت مشخصی به سایت برای دیدن درسها مراجعه کنه؟
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ب.ظ
لطفن اگه کسی دانشجوی مجازی دولتی هست بیاد یه کم اطلاعات بده
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۴۹ ق.ظ
RE: هزینه تحصیل در دوره مجازی دولتی
ُلام منم مجازی شهید بهشتی تهران رشته مهندسی کامپیوتر قبول شدم نمیدونم چیکار کنم
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۲۷ ب.ظ
سلام
منم مجازی شهیدبهشتی قبول شدم
چرا کسی نمیاذ اطلاعات بده؟؟؟؟
ارزش ذاره بریم؟
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۵۷ ب.ظ
اینو برای یکی از دوستان تو پیام خصوصی نوشتم فک کنم برای کسایی که میخوان بدونن مجازی چجوریه بدرد می خوره:

"سلام
بستگی به دانشگاه داره ولی ترمی حدود ۲ تومن
بله کاملا ارزش و اعتبار داره! چون مهر وزارت علوم رو داره ,به نظر من نگاه کنین ببینین با مدرکتون میخواین چیکا کنین,ولی هرجا درس بخونین و خوب بخونین مطمئن باشین راه پیشرفت هس...حتی تو جهنم!
روش اموزش,یک جلسه ابتدای ترم و یک جلسه انتهای ترم اجباری حضوریه,هر دو هفته هم هر یک از کلاس ها به صورت مجازی استاد میاد تو نت اشکالی داشته باشی حل میکنه ۲ ساعت...ولی اول ترم به ما برای هر درس محتوای کلی به صورت پی دی اف و ویدیو ضبط شده داده میشه مثل اینکه دقیقا سر کلاسی...حتی روزانه ها از همین منابع استفاده می کنن چون خیلی کامله...
بله من این نوع اموزش رو دوست دارم و راضی ام...البته می تونین هر موقع دوست داشتین برین دانشگاه با هماهنگی استاد بشینین سر کلاس درسش خوشحالم می شن!
نسبت به فول استاد هایی که میبینم(به نسبت دانشگاه ازاد و غیرانتفاعی)تو دانشگاه های دولتی و با رتبه ها به نظر من مجازی نسبت به اینها بهتره...ضمن اینکه اسم اون دانشگاه معتبر هم می خوره تو مدرکت نه غیرانتفاعی نمی دونم چی چی!
موفق باشید."
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۵۰ ب.ظ
RE: هزینه تحصیل در دوره مجازی دولتی
من ی ترم ناقص تو مجازی شهید بهشتی خوندم انصراف دادم هزینه ترم یک ۲۵۰۰۰۰۰ شد پارسال نمی ارزه بازم با خودتونه.....

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۵۷ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۶۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  دانلود رایگان دوره آموزشی PHP & MySQL SamanehRashvand ۱ ۲,۵۷۶ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  پکهای آموزشی دوره های شبکه SamanehRashvand ۱ ۲,۷۱۵ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۲۸۰ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تحصیل در دوره شبانه و تاثیر بر جذب هیات علمی siiib70 ۴ ۳,۴۶۹ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  دوره آموزشی رایگان +Linux یا LPIc 1 - Exam 101 faraz_linux ۰ ۱,۶۲۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  دوره آموزشی رایگان Ansible faraz_linux ۰ ۲,۱۷۸ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۲ ق.ظ
  دوره آموزشی رایگان Linux Essentials faraz_linux ۰ ۱,۹۴۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۹ ق.ظ
  روش برنامه نویسی پویا برای حل فروشنده دوره گرد Mohammad WR10 ۶ ۱۰,۳۲۱ ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Shadik

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close