زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مقایسه دانشگاه یزد،اهواز،کرمان،بندر عباس

ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۳۴ ب.ظ
سلام دوستان میخواستم بدونم توی هوش مصنوعی این ۴تا دانشگاه از لحاظ کیفیت ترتیبشون چجوریه؟خواهشاً هرکسی خوند یه نظر بده.مرسی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۷ ق.ظ
من لیسانس چمران بودم با اینکه خیلیا بهم می گفتن چرا کرمان نزدی ولی هنوزم اگه بخوام بین این دوتا انتخاب کنم همون چمرانو می زنم. اهواز هواش افتضاحه، گروه کامپیوترشم قوی نیس ولی شما از دو سه تا دانشگاه اول که بگذری دیگه بقیه دانشگاه ها خیلی فرقی نمی کنه و ملاک عملکرد خود دانشجوا . مضاف بر اینکه چمران راحت خوابگاه میده، کرمان از ۸ ترم ۵-۶ ترمشو به بچه هاش خوابگاه نمی داد.(دوستم مکانیک کرمان بود) جو حاکم بر شهرشم یه جوریه به نظرم! یزد رو ولی شنیدم که از این دو تا بهتره دانشگاش ولی چون باز جو شهر و ادماش مذهبین من انتخاب نکردم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rz.gh
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۱ ق.ظ
Re: RE: مقایسه دانشگاه یزد،اهواز،کرمان،بندر عباس
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۴ ب.ظ)MR.oracle نوشته شده توسط:  سلام دوستان میخواستم بدونم توی هوش مصنوعی این ۴تا دانشگاه از لحاظ کیفیت ترتیبشون چجوریه؟خواهشاً هرکسی خوند یه نظر بده.مرسی
اهواز افتضاح ترین گروه کامپیوتر داره به نظر من اهواز آخر بزن من خودم اونجا بوثم
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مقایسه دانشگاه ها imali ۲ ۲,۸۶۰ ۰۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: imali
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۱۱۷ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۲۱۲ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Question تفاوت تعداد مقایسه های مورد نیاز در الگوریتم های متفاوت porseshgar ۰ ۱,۹۶۶ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۸۳۷ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual
  هوش باهنر کرمان یا نرم یزد؟؟؟؟؟جفتش روزانه parisa74103 ۱ ۱,۸۷۰ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  مقایسه سیستم های تکنولوژی اطلاعات تربیت مدرس و مالتی مدیا شهید بهشتی sk95 ۰ ۱,۶۸۱ ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: sk95
  مقایسه هوش مدرس.خواجه نصیر و صنعتی اصفهان A.I ۲ ۳,۲۴۵ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی پیشرفته کرمان Shine_20 ۱ ۳,۰۸۵ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: farnaz_n73
  مقایسه بین دانشگاه های اصفهان و شیراز و صنعتی شیراز تو آی تی Shine_20 ۲ ۳,۵۷۲ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Shine_20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close