زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای انتخاب رشته ۵۰ شبکه و امنیت

ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۰۱ ب.ظ
سلام، دوستان به نظر شما رشته های زیر رو به چه ترتیبی بزنم؟شبانه و روزانه برام زیاد فرقی نمی کنه،مهم رشته و دانشگاهه:
شبکه امیر کبیر - شبانه
امنیت امیر کبیر - شبانه
شبکه علم و صنعت - روزانه
امنیت تربیت مدرس - روزانه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: haveking
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۰۷ ب.ظ
RE: راهنمایی برای انتخاب رشته ۵۰ شبکه و امنیت
واسه شما ک فرقی نداره ب نظرم اینطوری بهتره
شبکه شریف
شبکه امیرکبیر
امنیت امیرکبیر
شبکه شبانه امیرکبیر
امنیت شبانه امیرکبیر
و اینجا اگه امنیت دوس دارین امنیت مدرس وگرنه شبکه علم و صنعت
و ترتیب بالارو هم با توجه به علاقه تون به شبکه یا امنیت میتونین جابجا کنین

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: xathura
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۰۹ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۰۷ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  واسه شما ک فرقی نداره ب نظرم اینطوری بهتره
شبکه شریف
شبکه امیرکبیر
امنیت امیرکبیر
شبکه شبانه امیرکبیر
امنیت شبانه امیرکبیر
آخه میگن رشته ای که علاقه داری بزن، منم نمیدونم هنوز شبکه علم و صنعتو بالاتر از امنیت امیرکبیر بزنم یا نه!چون امنیت دوست ندارم خیلی Sad
۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۱۵ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۰۹ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۰۷ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  واسه شما ک فرقی نداره ب نظرم اینطوری بهتره
شبکه شریف
شبکه امیرکبیر
امنیت امیرکبیر
شبکه شبانه امیرکبیر
امنیت شبانه امیرکبیر
آخه میگن رشته ای که علاقه داری بزن، منم نمیدونم هنوز شبکه علم و صنعتو بالاتر از امنیت امیرکبیر بزنم یا نه!چون امنیت دوست ندارم خیلی Sad

منم مث شما
امنیت هم روزانه هم شبانه توی امیرکبیر خیلی زودتر از اینچیزا پر میشه
مخصوصن واسه اینکه شریف امنیت نمیگیره اونایی که دوس دارن میان امیرکبیر حتی شبانه تازه امسال همش ۲تا امنیت شبانه برمیداره!
بنابراین اگه خدایی نکرده شبکه شبانه امیرکبیرو نیارین مطمئن باشین ک امنیت شبانه امیرکبیر هم نمیارین
من از امنیت بدم نمیاد ولی از بس گفتن سخته و اینا یه حس ترسی نسبت بهش دارم Big Grinینی ترجیح میدم شبکه بیارم

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: xathura , haveking
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۲۰ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۵ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۰۹ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۰۷ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  واسه شما ک فرقی نداره ب نظرم اینطوری بهتره
شبکه شریف
شبکه امیرکبیر
امنیت امیرکبیر
شبکه شبانه امیرکبیر
امنیت شبانه امیرکبیر

منم مث شما
مخصوصن واسه اینکه شریف امنیت نمیگیره اونایی که دوس دارن میان امیرکبیر حتی شبانه تازه امسال همش ۲تا امنیت شبانه برمیداره!
بنابراین اگه خدایی نکرده شبکه شبانه امیرکبیرو نیارین مطمئن باشین ک امنیت شبانه امیرکبیر هم نمیارین
من از امنیت بدم نمیاد ولی از بس گفتن سخته و اینا یه حس ترسی نسبت بهش دارم Big Grinینی ترجیح میدم شبکه بیارم
حرف شما درسته، ولی آدم یجوری براش مهمه چی بالاتر باشه دیگه Smile) مثلا من میدنم شریف نمیارم ولی بازم میزنم ، نزنم انگار ناقص انجام دادم Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۲۶ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۲۰ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۵ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۰۹ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  
شبکه شریف
شبکه امیرکبیر
امنیت امیرکبیر
شبکه شبانه امیرکبیر
امنیت شبانه امیرکبیر

منم مث شما
حرف شما درسته، ولی آدم یجوری براش مهمه چی بالاتر باشه دیگه Smile) مثلا من میدنم شریف نمیارم ولی بازم میزنم ، نزنم انگار ناقص انجام دادم Big Grin

یسوال خارج از بحث میپرسم توروخدا جواب بدید.....من با رتبه ۱۴۰ تو گرایش شبکه و امنیت کچا میارم...اصفهان میارم؟
۰
۰
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۲ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  سلام، دوستان به نظر شما رشته های زیر رو به چه ترتیبی بزنم؟شبانه و روزانه برام زیاد فرقی نمی کنه،مهم رشته و دانشگاهه:
شبکه امیر کبیر - شبانه
امنیت امیر کبیر - شبانه
شبکه علم و صنعت - روزانه
سلام.
قبل از انتخاب رشته به شما پیشنهاد میکنم سرفصل های شبکه و امنیت رو یک نگاه بندازید. شاید دیدی که شما با گذروندن ۶ واحد شبکه در دوره کارشناسی نسبت به شبکه پیدا کردین مشابه دیدی که در ارشد پیدا می کنید نباشه!
نمیتونه هم رشته مهم باشه و هم دانشگاه. باید یک کدوم رو انتخاب کنید:
اگه رشته مهمه اون رشته ای رو که دوست دارید بالا بزنید ولی اگه دانشگاه مهمه طبیعتاً امیرکبیر رو بالاتر بزنید.

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۶ ب.ظ)sanjana نوشته شده توسط:  یسوال خارج از بحث میپرسم توروخدا جواب بدید.....من با رتبه ۱۴۰ تو گرایش شبکه و امنیت کچا میارم...اصفهان میارم؟
سلام
پارسال که اصفهان فقط ۴ نفر روزانه می گرفت با رتبه ۱۴۹ (اگه اشتباه نکنم) هم قبولی داشته
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۰۰ ق.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۲ ب.ظ)mr.ramezani نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  سلام، دوستان به نظر شما رشته های زیر رو به چه ترتیبی بزنم؟شبانه و روزانه برام زیاد فرقی نمی کنه،مهم رشته و دانشگاهه:
شبکه امیر کبیر - شبانه
امنیت امیر کبیر - شبانه
شبکه علم و صنعت - روزانه
سلام.
قبل از انتخاب رشته به شما پیشنهاد میکنم سرفصل های شبکه و امنیت رو یک نگاه بندازید. شاید دیدی که شما با گذروندن ۶ واحد شبکه در دوره کارشناسی نسبت به شبکه پیدا کردین مشابه دیدی که در ارشد پیدا می کنید نباشه!
نمیتونه هم رشته مهم باشه و هم دانشگاه. باید یک کدوم رو انتخاب کنید:
اگه رشته مهمه اون رشته ای رو که دوست دارید بالا بزنید ولی اگه دانشگاه مهمه طبیعتاً امیرکبیر رو بالاتر بزنید.

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۶ ب.ظ)sanjana نوشته شده توسط:  یسوال خارج از بحث میپرسم توروخدا جواب بدید.....من با رتبه ۱۴۰ تو گرایش شبکه و امنیت کچا میارم...اصفهان میارم؟
سلام
پارسال که اصفهان فقط ۴ نفر روزانه می گرفت با رتبه ۱۴۹ (اگه اشتباه نکنم) هم قبولی داشته
منکه سه واحد گذروندم Big Grin سخت افزار. ولی سرفصلاشو دو سال پیش دیدم. همون موقع تصمیم گرفتم شبکه برم. همون اولم امیرکبیرو انتخاب کردم. البته هم سابقه کار شبکه دارم هم سه دوره آموزشی رفتم، هم پروِژه کارشناسیم شبکه بود.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۰۰ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۹۱ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۲۷ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۷۱ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۸۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۵ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close