زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برای انتخاب رشته قبولی های ۹۲ یا ۹۳ رو ملاک بذاریم؟؟؟؟؟

ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ب.ظ، توسط imcp.)
برای انتخاب رشته قبولی های ۹۲ یا ۹۳ رو ملاک بذاریم؟؟؟؟؟
بچه ها!با توجه به تغییری که پارسال ضرایب داشت بنظرتون باید واسه انتخاب رشته قبولیهای ۹۲ رو ملاک بذاریم یا ۹۳
من نظرم ۶۰ به ۴۰ به نفع ۹۲ هست
استدلالم هم اینه که با دوبرابر شدن ضریب زبان امسال همپوشانی زیاد شده بیشتر از ۹۳ ولی در حد ۹۲ نیس
مثلا معماری پارسال با۱۶۰ بهشتی آخریش بوده
ولی سال قبلش با ۲۰۰ آخریش بوده

یا مثلا سال ۹۲ با ۱۰۰ معماری شریف قبول شده ولی پارسال با ۶۱ تهران هم قبول نشده رفته امیرکبیر[/size]

[size=medium]
(26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ب.ظ)imcp نوشته شده توسط:  بچه ها!با توجه به تغییری که پارسال ضرایب داشت بنظرتون باید واسه انتخاب رشته قبولیهای ۹۲ رو ملاک بذاریم یا ۹۳
من نظرم ۶۰ به ۴۰ به نفع ۹۲ هست
استدلالم هم اینه که با دوبرابر شدن ضریب زبان امسال همپوشانی زیاد شده بیشتر از ۹۳ ولی در حد ۹۲ نیس
مثلا معماری پارسال با۱۶۰ بهشتی آخریش بوده
ولی سال قبلش با ۲۰۰ آخریش بوده
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۶۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۴۷۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۵۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۶۷۴ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۶۲۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۶۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۴۷ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۳,۱۲۷ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  رشته های فنی *تعمیرات* رو هم یاد بگیرن fardinamiri ۰ ۱,۸۱۴ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۸۷ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close