زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پردیس خود گردان دانشگاه های اصفهان شیراز علم و صنعت یا دانشگاه های غیر انتفاعی ؟

ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۸ ب.ظ
پردیس خود گردان دانشگاه های اصفهان شیراز علم و صنعت یا دانشگاه های غیر انتفاعی ؟
کدوم از نظر اعتبار مدرک و ادامه تحصیل معتبرتر و بهتره ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۵۸ ب.ظ
خوب من فکر میکنم شما که داری میری پردیس با تمام هزینه هاش لااقل برو شهر نزدیک به خودت چون دوری راه اذیت میکنه آدمو
تازه از نظرمدرک هم مثلا فاصله ی زیادی بین اصفهان و شیراز و علم و صنعت از نظر ارزش دانشگاهی نیس
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۱۳ ب.ظ
شرایط و هزینه پردیس چه جوریه؟من اصلا اطلاعی درباره پردیس ندارم.کلاساش چ جوریه و هزینه هر ترمش چقدره؟؟شما میدونید؟
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ب.ظ
RE: پردیس خود گردان دانشگاه های اصفهان شیراز علم و صنعت یا دانشگاه های غیر انتفاعی ؟
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۳ ب.ظ)violet_z نوشته شده توسط:  شرایط و هزینه پردیس چه جوریه؟من اصلا اطلاعی درباره پردیس ندارم.کلاساش چ جوریه و هزینه هر ترمش چقدره؟؟شما میدونید؟

ولله از یکی از دوستام شنیدم داداشش پردیس کیش درس میخونه ترمی۵-۶میده.کسی میره اینجا یا پولدار باشه یا کار خفن داشته باشه
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۶ ب.ظ
بین المللی شیراز که کلاساش دقیقا با همون روزانه برگزار میشه...ینی بچه های روزانه و پردیس با هم میرن سر کلاس(در مورد رشته برق که اینطوریه) . پس سطح علمیشون مثل بچه های روزانه همون دانشگاهه.
هزینه کل هم هفده میلیون برآورد شده...البته امکاناتی بهشون تعلق نمیگیره(غذا، خوابگاه، سرویس و ...)
ولی من شنیدم مدرک غیر انتفاعی بهتره! البته واقعا نمیدونم حرف درستیه یا نه!

........
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۲ ب.ظ
RE: پردیس خود گردان دانشگاه های اصفهان شیراز علم و صنعت یا دانشگاه های غیر انتفاعی ؟
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ ب.ظ)pouryafcl نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۳ ب.ظ)violet_z نوشته شده توسط:  شرایط و هزینه پردیس چه جوریه؟من اصلا اطلاعی درباره پردیس ندارم.کلاساش چ جوریه و هزینه هر
ترمش چقدره؟؟شما میدونید؟

ولله از یکی از دوستام شنیدم داداشش پردیس کیش درس میخونه ترمی۵-۶میده.کسی میره اینجا یا پولدار باشه یا کار خفن داشته باشه
ازتون ممنونم برای پاسختون.هزینه خیلی زیادی داره پسConfused
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۰۸ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۲ ب.ظ)violet_z نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ ب.ظ)pouryafcl نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۳ ب.ظ)violet_z نوشته شده توسط:  شرایط و هزینه پردیس چه جوریه؟من اصلا اطلاعی درباره پردیس ندارم.کلاساش چ جوریه و هزینه هر
ترمش چقدره؟؟شما میدونید؟

بهترین مدرک غیرانتفاعیه بعد از روزانه
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ق.ظ)pouryafcl نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۲ ب.ظ)violet_z نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ ب.ظ)pouryafcl نوشته شده توسط:  
ترمش چقدره؟؟شما میدونید؟

بهترین مدرک غیرانتفاعیه بعد از روزانه
واقعآ؟من فکر میکردم مجازی دانشگاهای دولتی بهتره.البته خودم غیرانتفاعی ک خوب باشه ترجیح میدم احساس میکنم کلاسای حضوری خیلی بهتر کمک میکنه
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۹ ق.ظ
اگه بخوای سواد تحصیلی رو در نظر بگیری فک میکنم پردیس بهتر باشه...
ولی پس چرا مدرک غیرانتفاعی معتبرتر از پردیسه؟

........
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۹ ق.ظ
از نظر سواد خب معلومه پردیس با بچه ها روزانه سر یه کلاسی
ولی کلی از لحاظ هزینه و منطق غیرانتفاعی بهتره(البته هرکی هزینه پردیسو داشته باشه که دیگه هیچ...)
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ ق.ظ
معلومه که نمی ارزه هفده میلیون خرج کنیTongue
ولی من میترسم غیرانتفاعی هم چیزی یاد ندنSad

........
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۸ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۸ ق.ظ)majoit نوشته شده توسط:  معلومه که نمی ارزه هفده میلیون خرج کنیTongue
ولی من میترسم غیرانتفاعی هم چیزی یاد ندنSad

ولله خودم الان تو غیرانتفاعی درس میخونم ارشد هم اگه رتبم اجازه بده باید همینجا دربیام استاداشو میشناسم همشون تو خوزستان میچرخن دیگه معروف شدن اینجا.بقیه استانا دیگه نمیدونم وضع غیرانتفاعیشون چطوره
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۵ ق.ظ
آره خب دانشگاه های مختلف متفاوته...
به هر حال متشکرمShy

........
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۵۰۰ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۳۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۰ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۴۰۱ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  دانشگاه علم و صنعت و تربیت مدرس nazanin2020 ۶ ۴,۱۲۶ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۵۰۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۳۸ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۰۵۳ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Smile دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران Bakhtabad ۱۹ ۲۹,۱۶۷ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: keshvari9

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close