زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

غیر انتفاعی خوزستان یا ازاد مشهد

ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۱۴ ق.ظ
سلام.من عیر انتفاعی خوزستان رو اوردم و نرم افزار ازاد مشهد رو هم اوردم.به نظر شما مدرک کدوم یکی بهتره.یکی از اشناها که توی استخدامی اداره برق کار میکنه میگه مدرک غیر انتفاعی بعد از پیام نور و ازاده.البته چیزی که مهمه ادامه تحصیل هست که میخوام بدونم برای دکتری ازاد مدرک ازاد رو بیشتر قبول دارن یا غیر انتفاعی.دکتری سراسری که میدونم اول روزانه و شبانه خودشو میگیره.

من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم چرخد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ ق.ظ
کسی رو می شناسم که لیسانسش آزاد بود فوقش شبانه صنعتی شریف.واسه دکترا دولتی قبول شد بهش گفتن چون لیسانست آزاد بوده باید چندتا مقاله isi داشته باشی.بعد طرف فوق آزاد قزوین دکترا قبول شد و اونجا رفت.
به نظر من غیرانتفاعی هم اگه بخونی در مقطع دکترا همین رو بهت می گن.به گمان من زیاد فرقی با هم ندارن.به هر حال نهایتش اینه که بهت می گن چند تا مقاله توپ بیار.فکر کنم آزاد مشهد دانشگاه خوبیه.اگه من بودم می رفتم مشهد.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat , jaroon
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۳ ب.ظ
جدای از این که حالا غیر انتفاعیه رفت آمدش رو در نظر بگیر!!!!!!!!!!اب هوارو در نظر بگیر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
صد در صد مشهد

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۰۶ ب.ظ
جدای از اینها کلا خوزستان فکر نکنم سطح علمی اش بالا باشه باز بیشتر تحقیق کن..سرچ کن بزن غیر انتفاعی میتونی با بچه هاش صحبت کنی

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۲۷ ب.ظ
دانشگاه آزاد مشهد توی نرم افزار جزو قطب های دانشگاه آزاده و از یکی از دوستانم که اونجا ارشدشو تمام کرده، شنیدم که خیلی از اساتیدش همون استادای فردوسی مشهد هستن، به نظر من دانشگاه آزاد مشهد سطحش بالاتره

یاران ره عشق منزل ندارد *** این بحر مواج ساحل ندارد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: euruse , jaroon
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۴۲ ب.ظ
بدون شک‌، آزاد مشهد خیلی بهتره از غیر انتفاعیه‌، بین بد و بدتر‌، شما بد رو انتخاب کن .

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۱۷ ب.ظ، توسط موج.)
جدید ترین اطلاعاتی که من صبح امروز با استاد ابریشمی (مربی دانشگاه فردوسی) صحبت میکردم:
ایشون میگفتن دکتر دلداری الان بازنشست شدن تمام وقت آزاد هستن
دکتر نقیب زده و پوررضا هم به صورت نیمه وقت با دانشگاه آزاد کار میکنن
والان سطحش خوبه تقریبا

پس به نظر من شکی نیست که مشهد قویتره فکرشو بکن یعنی فردوسی چند سال پیش هست

البته بنده فردا یا پسفردا میخوام برم با مدیر گروه امام رضا صحبت کنم بعید نیست چندتا از این اساتید بلکن همشون رو از امسال جذب دانشگاه امام رضا کنیم و شما رفتین آزاد این اساتید سر کلاسای ما باشن به جای کلاسای شما Smile

ولی خوب دیگه خود آزاد بودنش ممکنه برای دکتراتون مشکل ایجاد کنه که باید به وسیله پژوهش و کار بیشتر جبرانش کنید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jaroon
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۳۷ ب.ظ
RE: غیر انتفاعی خوزستان یا ازاد مشهد
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۱۵ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  جدید ترین اطلاعاتی که من صبح امروز با استاد ابریشمی (مربی دانشگاه فردوسی) صحبت میکردم:
ایشون میگفتن دکتر دلداری الان بازنشست شدن تمام وقت آزاد هستن
دکتر نقیب زده و پوررضا هم به صورت نیمه وقت با دانشگاه آزاد کار میکنن
والان سطحش خوبه تقریبا

پس به نظر من شکی نیست که مشهد قویتره فکرشو بکن یعنی فردوسی چند سال پیش هست

البته بنده فردا یا پسفردا میخوام برم با مدیر گروه امام رضا صحبت کنم بعید نیست چندتا از این اساتید بلکن همشون رو از امسال جذب دانشگاه امام رضا کنیم و شما رفتین آزاد این اساتید سر کلاسای ما باشن به جای کلاسای شما Smile

ولی خوب دیگه خود آزاد بودنش ممکنه برای دکتراتون مشکل ایجاد کنه که باید به وسیله پژوهش و کار بیشتر جبرانش کنید

پس تصمیم گرفتی بری امام رضا آره؟ غیر انتفاعی هست درسته؟
نمیخوای واسه امسال بخونی دوباره؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۲ ق.ظ، توسط موج.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۷ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  موج جان رفتی اسم من هم بیار مطمئن باش درخواستت رو رد نمی کنند اگه گوش نکردند به همرام زنگ بزن Big Grin Big Grin

اینقدر نارفیق نیستم که هرجایی اسمت رو بگم که کلاست بیاد پایین
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۳۷ ب.ظ)popp نوشته شده توسط:  پس تصمیم گرفتی بری امام رضا آره؟ غیر انتفاعی هست درسته؟

شدیدا مردد هستم
شاید استخاره بگیرم ؟؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimaaa
ارسال: #۱۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۰ ق.ظ
غیر انتفاعیی جدا..خوزستانم جدا..از بچه های چمران یه سوالی بپرس

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۴۵ ق.ظ
موج عزیز این دست اون دست نکن‌، حرف یکسال عمره‌، از کجا مطمئنی سال دیگه .... ؟؟؟

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۳۹ ق.ظ، توسط javadjj.)
RE: غیر انتفاعی خوزستان یا ازاد مشهد
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۲ ب.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  بدون شک‌، آزاد مشهد خیلی بهتره از غیر انتفاعیه‌، بین بد و بدتر‌، شما بد رو انتخاب کن .
ببین رونالد اشتباه میگی دیگه بین خوب و خوبتر باید خوبتر رو انتخاب کنه.کلامون میره تو هم ها؟؟؟؟!!!!!!!

با سلام خدمت موج که تقریبا همشهری هستیم کلاساشروع بشه یه روز بیکار باشم یه سر میام خیابون دانشگاه ،دانشگاه امام رضا(ع) میبینمت

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۳ ب.ظ، توسط موج.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۳۷ ب.ظ)popp نوشته شده توسط:  پس تصمیم گرفتی بری امام رضا آره؟ غیر انتفاعی هست درسته؟
سلام دوست عزیز
استخاره کردم که یه سال دیگه بخونم خوب اومد . انشالله بازم در خدمتتون هستیم
(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۳۲ ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  با سلام خدمت موج که تقریبا همشهری هستیم کلاساشروع بشه یه روز بیکار باشم یه سر میام خیابون دانشگاه ،دانشگاه امام رضا(ع) میبینمت

تصمیم گرفتم که امام رضا (ع) نرم
ولی اومدی فردوسی هستم در خدمتتون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۰۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  دانشگاه فردوسی مشهد موج ۵۶ ۶۸,۰۶۱ ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  کدوم دانشگاه ازاد xavi6 ۴ ۴,۸۰۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  دانشگاه ازاد قزوین رشته کامپیوتر Mr Shafiee ۵ ۱۰,۰۸۵ ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  ۴۲۰ نرم افزار، فردوسی مشهد، آری یا نه؟ Y.Salehabadi ۲ ۲,۹۰۷ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Y.Salehabadi
  ویدیوهای سایت دانشگاه فردوسی مشهد رو چطور دانلود کنیم؟ saeid4x ۱ ۲,۳۷۵ ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  بهترین آموزشگاه زبان در مشهد EMAD.F ۹ ۲۴,۴۹۹ ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: EhsanChess
  ۴۴۶ نرم افزار فردوسی مشهد یا علوم تحقیقات تهران benyamint ۵ ۳,۵۱۰ ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sedimah
  دکتری مهندسی ای تی دانشگاه ازاد سبزوار برم یا نه؟ shahla.sad ۰ ۱,۹۲۰ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: shahla.sad
  منابع ازاد و سراسری یکیه؟!! ali97 ۰ ۱,۴۴۴ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: ali97

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close