زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی در زمینه شبیه سازی دیتا / پکت اگریگیشن با ns2

ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۶ ب.ظ
راهنمایی در زمینه شبیه سازی دیتا / پکت اگریگیشن با ns2
دوستان عزیز
من در حال انجام پایان نامه ارشد هستم و در شبیه سازی با ns2 نیاز دارم که دیتا اگریگیشن انجام بدم .
میخواستم خواهش کنم هرکدام از دوستان که تجریه ای در این زمینه دارند یا کدی دارند که میشه ازش ایده گرفت راهنمایی کنند ممنون میشم. نمیدونم باید چیکار کنم برای دیتا اگریگیشن از کجا شروع کنم
متشکرم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۵ ب.ظ
RE: راهنمایی در زمینه شبیه سازی دیتا / پکت اگریگیشن با ns2
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ ب.ظ)behnaz_m نوشته شده توسط:  دوستان عزیز
من در حال انجام پایان نامه ارشد هستم و در شبیه سازی با ns2 نیاز دارم که دیتا اگریگیشن انجام بدم .
میخواستم خواهش کنم هرکدام از دوستان که تجریه ای در این زمینه دارند یا کدی دارند که میشه ازش ایده گرفت راهنمایی کنند ممنون میشم. نمیدونم باید چیکار کنم برای دیتا اگریگیشن از کجا شروع کنم
متشکرم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  354776_Banner.png]
ا سلام

این وبلاگ، فعالیت رسمی خود را برای به اشتراک گذاشتن دانسته ها در مورد شبیه ساز شبکه ns2 با دانشجویان و پژوهشگران محترم، آغاز نموده و مطالعه آن برای کسانی که جهت انجام کارهای پژوهشی خود نیاز به یادگیری ns2 دارند توصیه می شود.

به رسم ادب، لازم می دانم از دوستان و اساتید عزیز، آقایان دکتر بخشی، مهندس مهدی آذرمی، مهندس یزدی، مهندس مهاجرانی، دکتر محمد رضایی، دکتر یغمایی، مهندس حسین کاری، دکتر فتحی، مهندس غفاریان، مهندس سیامک عضدالملکی که از حاصل زحمات ایشان در این وبلاگ بهره مند شده ایم، کمال تشکر و قدردانی به عمل بیاوریم. این عزیزان، با انتشار رایگان، کتاب، جزوه، اسلاید و فیلم آموزشی، کمک قابل توجهی در خدمت رسانی این وبلاگ داشته اند که در اینجا از همه این عزیزان خالصانه و صمیمانه تشکر می نمایم و امیدوارم بتوانیم با عنایت خداوند متعال، خدمتی هرچند ناچیز به جامعه علمی کشورمان داشته باشیم.

موفق باشید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: behnaz_m

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۳,۸۹۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  شبیه ساز کلودسیم saeedkazemi ۱ ۱,۹۴۹ ۰۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: maryam95
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۶۵ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۳۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  مرتب سازی سریع تصادفی چیست؟ Xzrix ۰ ۱,۳۹۷ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۴۰۲ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  مدلسازی دیتا ali2345 ۰ ۱,۴۷۲ ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ali2345
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۶۹۹ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  شبیه ساز برای mobile cloud computing؟ samaneh_aftab ۲ ۳,۳۵۸ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: محمد رستمی
  کتاب شبیه سازی آمنت omnet++ berkeley ۱ ۳,۸۸۷ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: محمد رستمی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close