زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نفر اول مصاحبه!

نظرسنجی: چه کسی را به عنوان نفر اول برای مصاحبه انتخاب می کنید؟
Admin - رتبه ۲۳ نرم افزار، دانشجوی دکتری شریف
Mahdieh-Z - رتبه ۲۰ نرم افزار - رتبه ۱ کنکور آزاد(واحد علوم و تحقیقات)
Zolfaghari - رتبه ۳ معماری، رتبه ۵ هوش مصنوعی
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۸۹, ۰۷:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۸۹ ۰۸:۳۱ ب.ظ، توسط Soheil.)
نفر اول مصاحبه!
سلام
این ۳ نفر فقط فعلا برای مصاحبه انتخاب شدن، بقیه زیر صدی‌ها هم به صف خدمتشون میرسیم!
راستی، گزینه‌ها به ترتیب الفبایی مرتب شده اند

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۸۹, ۰۹:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۸۹ ۰۹:۳۰ ب.ظ، توسط Soheil.)
نفر اول مصاحبه!
برای اونایی که از جزئیات انتخابات خبر ندارن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهدیه خانم نتایج انتخاباتمونم داره مثه کارنامه هاتون میشه! از اولش گفتیم که مصاحبه کنید، این همه هزینه رو کی میخواد بده! ؟
من به عنوان مجری، ناظر،رای دهنده، شمارنده، نویسنده(رای!) و ... شما رو به بند سوم قانون انتخابات مانشتی ارجاع میدم!

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۸۹, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۸۹ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط yasemi.)
RE: نفر اول مصاحبه!
سهیل جان مهدیه خانم با اکثریت رای آورد برو مصاحبه اگه خوب مصاحبه بگیری( هر چی اطلاعات داشت خالی کنی ازش) قول میدم به این UI‌ها بگم کاریت نداشته باشنBig Grin

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۸۹, ۱۲:۱۴ ق.ظ
نفر اول مصاحبه!
سهیل جان میشه وقت مصاحبه رو اعلام کنی. ممکنه سوالی برای بچه‌ها مطرح باشه و نپرسی. Huhالبته اگه قبل از مصاحبه سوالات رو منتشر کنی هم که دیگه میشه مصاحبه های صدا و سیمای خودمون.Tongueمیخوای یه فراخوان سوال بده. البته اینجوری احتمالا" یه دو هزار تایی سوال مطرح میشه.هر جور صلاح میدونی . دیگه ارشد هوش شدی. فقط از هوش طبیعی بجای هوش مصنوعی استفاده کن . فقط من یه سوال دارم که خواهشا" بپرس و اون اینه که: قبولشدگان محترم کی و کجا شیرینی قبولیشون رو قرار هست بدهند؟Tongue

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۸۹, ۱۲:۵۷ ق.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۸۹ ۱۲:۱۴ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  فقط من یه سوال دارم که خواهشا" بپرس و اون اینه که: قبولشدگان محترم کی و کجا شیرینی قبولیشون رو قرار هست بدهند؟Tongue

اینو خوب اومدی قبول شدن رفتن شیرینیم پرTongue

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۸۹, ۱۲:۲۲ ب.ظ
سلام دوستان سوالات قبلا طرح شده که در زیر قرار دادم حالا اگه به نظر شما سوالی مشکل داره یا سوالی مد نظر شماست که توی لیست نیست مطرح کنید.

۱ - ضمن عرض تبریک مجدد بابت موفقیت بزرگی که بدست آوردی، در صورت تمایل خودت رو معرفی کن و بفرما در کنکور ارشد سراسری ۸۹ چه رتبه ای کسب کردی؟
۲ - لطفا درصدهای کارنامه و رتبه در هر گرایش و تراز و نوع سهمیه ات رو بیان کن.
۳ - آیا سابقه شرکت در کنکور ارشد رو داشتی یا سال اول بود که شرکت میکردی؟ اگر جوابت مثبته، کنکورای قبل چطور بود؟!
۴ - در صورت تمایل بگو کارشناسیت رو کدوم دانشگاه بودی و وضعیت تحصیلت چطور بود؟
۵ - آیا قبول داری کسب رتبه خوب در کنکور سراسری کار بچه هایی هست که توی دانشگاه های طراز اول درس خوندن و پایه قوی دارن... و بقیه بهتره به آزاد و اینا راضی باشن؟!
۶ - از چه زمانی شروع به درس خوندن کردی و روزانه چقدر مطالعه میکردی؟
۷ - از چه منابعی استفاده میکردی؟ حتما میدونی این مهم ترین سواله! پس اگه امکان داره در مورد تک تک درسها کامل توضیح بده.
۸ - در روزهایی که برای کنکور مطالعه میکردی، چقدر انتظار داشتی این رتبه رو کسب کنی؟ آیا در دوران آمادگی برای کنکور، ناامید و بی انگیزه هم میشدی؟
۹ - در کل نقش کتابهای مرجع رو در موفقیت داوطلب چقدر موثر میدونی؟ و همینطور از کتابهای کنکوری چجوری و چقدر باید استفاده کرد؟
۱۰ - در آزمون های آزمایشی هم شرکت می کردی؟ نقش این آزمون‌ها رو در موفقیت چگونه ارزیابی می کنی؟بهترین و بدترین رتبه در آزمون های آزمایشی؟
۱۱ - در کل عامل اصلی موفقیت خودت در کنکور چه مواردی بود؟
۱۲ - با این رتبه کدوم دانشگاه رو قبول شدید(روزانه/شبانه/گرایش)؟
۱۳ - فکر میکنی چرا بعضی دوستان دو سال یا بیشتر در کنکور ارشد شرکت میکنن اما موفق نمیشن؟ بنظرت کجای کارشون ایراد داره؟
۱۴ - حرف آخر؟

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۸۹, ۰۱:۲۸ ب.ظ
خدا رو شکر که این بار سنگین رو از روی دوش من برداشتید. Big Grin

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۸۹, ۰۲:۴۷ ب.ظ
نفر اول مصاحبه!
سوال های دیگه ای که بد نیست پرسیده بشه:
۱- چه گونه برنامه ریزی کردی برای درسها و تا چه حد به برنامه پایبند بودی؟
۲- چه کارهایی غیر از درس خوندن انجام می دادی ؟کار، تفریح و...
۳- نقش اساتید دانشگاه و یا کلاس در موفقیتت چقدر بود؟

دو قدم نیست بیش این همه راه/ راه نزدیک شد سخن کوتاه
یک قدم بر سر وجود نهی / وان دگر در بر ودود نهی
۰
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۸۹, ۰۹:۲۴ ب.ظ
نفر اول مصاحبه!
بچه‌ها سوالات همونایی هستند که مسیح جان ارسال کرده،اگه کسی سوالی داره زیر همین پست بیاره که به بقیشون اضافه بشه،در واقع مصاحبه کننده کل کاربرهای مانشت هستند!
مهدیه خانم ما منتظریما! جواب سوالارم اینجوری با سکوت جواب ندیدا‌! حداقل یه ابراز احساساتی به این همه طرفدار میکردید
به آقای ذوالفقاری:
شما هم یواش یواش بعنوان نفر بعدی(احتمالا) آماده باشید
به دکتر:
باور کنید انتخابات رو سالم برگزار کردم،اصلا از دیشب تو راه بودم، نمیدونم چرا نتایج انقدر فاصله دار شد!
Tongue

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۶ شهریور ۱۳۸۹, ۱۰:۱۶ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۸۹ ۰۹:۲۴ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  به دکتر:
باور کنید انتخابات رو سالم برگزار کردم،اصلا از دیشب تو راه بودم، نمیدونم چرا نتایج انقدر فاصله دار شد!
Tongue

خواستم ابن نکته رو یادآوری کنیم که.آقای دکتر برای همه محترم هستند و با نحوه درس خوندن ایشون برای ارشد، از طریق مطالب قبلی سایت آشنا شدیم ...Wink

و هر چه را که بدان امید می رود نزدیک است که برسد.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۶ شهریور ۱۳۸۹, ۱۰:۴۴ ب.ظ
نفر اول مصاحبه!
سلام
ببخشید من اول از آقا سهیل سوال دارم.Huh
آقا سهیل‌، با توجه به لزوم صیانت از آراء،پلیس راه میتونه اظهارات شما را تایید کنه؟Dodgy
حالا اگر گز از اصفهان آورده باشی میشه پلیس رو بی خیال شد.Tongue

.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۷ شهریور ۱۳۸۹, ۱۲:۰۸ ق.ظ
سلام؛
با تشکر فراوان از همهBlushSmile
من سعی می کنم هر چه زودتر جوابارو آماده کنم...Blush
چند روزی وضعیت اینترنتم خراب بود...Confused
امیدوارم اطلاعات من مفید باشه...

آب را گل نکنیم: شاید این آب روان می رود پای سپیداری، تا فروشوید اندوه دلی...
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۷ شهریور ۱۳۸۹, ۱۲:۱۶ ق.ظ
نفر اول مصاحبه!
به افرا:
درسته! فروم رو اگه خوب بگردیم جواب همه سوالای مصاحبه از پستهای دکتر پیدا میشه،ولی دلیل نمیشه دکتر مصاحبه نکنه،درسته؟
به فرداد:
فاصله ای به این تابلویی نشان از آمار مهندسی نشده میده و این صحت انتخابات رو تایید میکنه! واقعا باز برات جای شک مونده؟;-)
برادر شیرینی رو یه سری دیگه باید بده ها! از اونجایی که حق گرفتنیه باید یه فکری به حالشون بکنیم، مثه استخدام شر خر و...

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۷ شهریور ۱۳۸۹, ۰۱:۱۹ ق.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۸۹ ۱۲:۱۶ ق.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  به فرداد:
فاصله ای به این تابلویی نشان از آمار مهندسی نشده میده و این صحت انتخابات رو تایید میکنه! واقعا باز برات جای شک مونده؟;-)
برادر شیرینی رو یه سری دیگه باید بده ها! از اونجایی که حق گرفتنیه باید یه فکری به حالشون بکنیم، مثه استخدام شر خر و...

در مورد تابلو بودن یا نبودن آمار مهندسی شده؟من یکی در این چند سال اخیر نفهمیدم بالاخره وقتی فاصله زیاد باشه آمار دستکاری شده یا وقتی فاصله کم باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.Big Grin
در مورد شیرینی‌، همچین میگی انگار قبول نشده ای؟هر کس قبول میشه باید شیرینی بده. حالا دیگران مصاحبه میشن،خب شما هم شیرینی بده. بعدا" جاتون رو عوض میکنیم.Big GrinTongue خصوصا" اینکه رفته ای صنعتی اصفهان ،اونجا هیچ اطمینانی نداره،قبلا" که گفتم اونجا رکورد داره. یه دفعه خدای نکرده رفتی بالای اون ساختمان ۴ و....، و دیگه فرصت گرفتن شیرینی پیش نیومد.Sad

.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۷ شهریور ۱۳۸۹, ۰۶:۵۴ ق.ظ
نفر اول مصاحبه!
من یه چند ساعت خواب بودم ببین چه فاصله ای افتاده!

در حرکتی اعتراضی من به خودم رای ندادم تا درس عبرتی باشه واسه دیگران!

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۶۶ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۲۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۲۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۶۶۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۵۳۵ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۵۴۴ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۲۷ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close