زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دوره مجازی و خدمت سربازی

ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۱۱ ب.ظ
دوره مجازی و خدمت سربازی
من با رتبه ۲۳۶ مجازی شهید بهشتی قبول شدم. یه تعداد سوال دارم امیدوارم دوستان مانشتی خصوصاً اونایی که قله‌ی مانشت رو فتح کردن Wink یه راهنمایی بکنن (فقط سریعتر چن من تا فردا بیشتر مرخصی ندارم).اول تشریح وضعیتم:
من الآن مشغول خدمت مقدس هستم، دوره آموزشی رو می گذرونم و تا آخر مهر، آموزشیم تموم میشه. توی سایت مجازی شهید بهشتی زده که باید کارت پایان خدمت، کارت معافیت، گواهی اشتغال به خدمت بدون غیبت داشته باشیم برای ثبت نام که فکر می کنم سومی شامل حال من میشه. ساکن تهرانم هستم.
حالا سوالات:
۱- اینکه معافیت تحصیلی به قبولی های مجازی تعلق نمی گیره قطعیه؟ (چون یه جایی تو یکی از تالارهای همینجا یکی از دوستان گفته بود که چون الآن از طریق آزمون پذیرش دارن دیگه اینجوری نیست.)
۲- من با این وضعیتی که در حال حاضر دارم می تونم ثبت نام کنم؟ فقط قطعاً ماه مهر هیچ کلاسی رو نمی تونم برم ولی بعدش دیگه خدمت شروع میشه و خدمتم که تا ساعت ۲-۳ بیشتر نیست، شنیدم کلاس هاش بعد از ظهر برگزار میشه.
۳- از نظر اعتبار مدرک هم که من هر چی می گردم دوستان همه نظرات مختلف و بعضی اوقات متناقض دارن (البته من زیاد نگران اعتبار مدرک نیستم می خوام مدرک ارشدو بگیرم بعد از خدمت سر فرصت دوباره شرکت کنم ایشالله یه جای بهتر قبول شم ولی می خوام حین خدمتم اگه بشه این مدرک رو هم بگیرم)

من این موضوع رو توی تاپیک نتایج ارشد عنوان کرده بودم و خانم آفاق پیشنهاد کردن که یک تاپیک مجزا برای اون باز کنم، ولی دقیقاً نمی دونستم کجا این تاپیک رو شروع کنم. مدیران محترم در صورت لزوم می تونن این تاپیک رو به تالار مربوطه انتقال بدن.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , ۲۰۶۳
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ، توسط somayeh kashefi.)
دوره مجازی و خدمت سربازی
آقای حسین جهان شما از علوم ۲۳۶ شده بودین؟

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۳۷ ب.ظ
RE: دوره مجازی و خدمت سربازی
تا آونجایی که من اطلاع دارم خدمت و تحصیل هم زمان نداریم
وبرای ثبت نام در دانشگاه اگر در حین خدمت هستید باید ترخیص شوید و نامه ای از یگان خدمتی مبنی بر عدم غیبت در سربازی به دانشگاه ارائه دهید
در صورتی که در آموزشی باشید و ترخیص شوید باید بعد که برای ادامه خدمت مراجعه می کنید آموزشی رو از اول شروع کنید ولی اگر آموزشی رو تموم کرده باشید میروید یگان آموزشی و تقسیم می شی برای خدمت بعد از آموزشی

اینگونــه زندگــی کنیـم :
سـاده امّا زیبــا
مصمـم امّا بی خیـال
متواضـع امّا سربلنـد
مهربـان امّا جـدی
سبـز امّا بی ریـا
عــاشق امّا عــاقل
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۴۴ ق.ظ، توسط husseinjahan.)
دوره مجازی و خدمت سربازی

بله. من علوم کامپیوتر ۲۳۶ شدم.

شما درست می فرمایید ولی برای برای مجازی‌ها فکر می کنم قانون فرق می کنه، از یه طرف می گن که معافیت تحصیلی نمی دن، از یه طرف هم میگن شرایط پذیرش گواهی اشتغال به خدمت بدون غیبته. خوب با وجود این دو شرط یعنی میشه نتیجه گرفت که کسی که گواهی اشتغال به خدمت داره و معافیت تحصیلی هم نمی تونه بگیره پس باید حین همون خدمتش ادامه تحصیل بده دیگه.

شما نظرتون چیه؟
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۳۷ ق.ظ
دوره مجازی و خدمت سربازی
مگه مجازی
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۱۱ ب.ظ)husseinjahan نوشته شده توسط:  شنیدم کلاس هاش بعد از ظهر برگزار میشه.
مگه مجازی هم کلاس برگزار میکنه؟
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۰۴ ق.ظ
دوره مجازی و خدمت سربازی

خوب این چیزیه که من شنیدم. بالاخره از طریق اینترنت باید حاضری بزنی توی کلاسا. که همون کلاسایی که باید توش حاضری بزنی بعداز ظهر‌ها برگزار میشه. ضمناً شنیدم کلاسهاش هم به صورت حضوریه و همون کلاس‌ها به صورت مجازی هم منتشر میشه یعنی میشه هم حضوری تو کلاس‌ها شرکت کرد و هم میشه مجازی بود.
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۱۹ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۱۱ ب.ظ)husseinjahan نوشته شده توسط:  من با رتبه ۲۳۶ مجازی شهید بهشتی قبول شدم. یه تعداد سوال دارم امیدوارم دوستان مانشتی خصوصاً اونایی که قله‌ی مانشت رو فتح کردن Wink یه راهنمایی بکنن (فقط سریعتر چن من تا فردا بیشتر مرخصی ندارم).اول تشریح وضعیتم:
من الآن مشغول خدمت مقدس هستم، دوره آموزشی رو می گذرونم و تا آخر مهر، آموزشیم تموم میشه. توی سایت مجازی شهید بهشتی زده که باید کارت پایان خدمت، کارت معافیت، گواهی اشتغال به خدمت بدون غیبت داشته باشیم برای ثبت نام که فکر می کنم سومی شامل حال من میشه. ساکن تهرانم هستم.
حالا سوالات:
۱- اینکه معافیت تحصیلی به قبولی های مجازی تعلق نمی گیره قطعیه؟ (چون یه جایی تو یکی از تالارهای همینجا یکی از دوستان گفته بود که چون الآن از طریق آزمون پذیرش دارن دیگه اینجوری نیست.)
۲- من با این وضعیتی که در حال حاضر دارم می تونم ثبت نام کنم؟ فقط قطعاً ماه مهر هیچ کلاسی رو نمی تونم برم ولی بعدش دیگه خدمت شروع میشه و خدمتم که تا ساعت ۲-۳ بیشتر نیست، شنیدم کلاس هاش بعد از ظهر برگزار میشه.
۳- از نظر اعتبار مدرک هم که من هر چی می گردم دوستان همه نظرات مختلف و بعضی اوقات متناقض دارن (البته من زیاد نگران اعتبار مدرک نیستم می خوام مدرک ارشدو بگیرم بعد از خدمت سر فرصت دوباره شرکت کنم ایشالله یه جای بهتر قبول شم ولی می خوام حین خدمتم اگه بشه این مدرک رو هم بگیرم)

من این موضوع رو توی تاپیک نتایج ارشد عنوان کرده بودم و خانم آفاق پیشنهاد کردن که یک تاپیک مجزا برای اون باز کنم، ولی دقیقاً نمی دونستم کجا این تاپیک رو شروع کنم. مدیران محترم در صورت لزوم می تونن این تاپیک رو به تالار مربوطه انتقال بدن.

ضمن تبریک Smile ‌، در مورد قوانین مربوط به سربازی تون که هیچگونه اطلاعاتی ندارم‌، اما در مورد اعتبار مدرک‌، تا جایی که من میدونم به دوستان مجازی‌، مدرک رسمی همون دانشگاه با قید کلمه "الکترونیکی یا مجازی" اعطا میشه
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۱۳ ق.ظ
چون در دوره ی مجازی باید در امتحانات میان ترم و پایان ترم حضورا شرکت کنید به احتمال زیاد معافیت تحصیلی صادر می شود
فقط دانشگاه پیام نور اجازه ی تحصیل هم زمان با خدمت را ان هم فقط در مقطع ارشد می دهد البته به درخواست دانشجو
موفق باشید

ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۲۹ ق.ظ
Re: دوره مجازی و خدمت سربازی
آقا به نظر من واسه اینکه خیالت راحت شه پاشو یه سر برو پلیس +١٠ یا نظام وظیفه ی شهرتون.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

There is no there there.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۵۱۶ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۸۵ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  خدمت یا ارشد؟؟؟؟ feri1221 ۲ ۲,۳۱۷ ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۳۰۰ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۹۴ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  دانلود رایگان دوره آموزشی PHP & MySQL SamanehRashvand ۱ ۲,۶۱۴ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  پکهای آموزشی دوره های شبکه SamanehRashvand ۱ ۲,۷۶۰ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۴۴۰ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۴۹ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close