زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قوانین کارآموزی

ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۲۸ ق.ظ
قوانین کارآموزی
سلام
من این ترم میخوام یک سری از درس هایی که تو کنکور ارشد میاد رو بردارم و کارآموزی رو هم بردارم چون معدلم بالای ۱۷ هستش میخوام حدودا ۲۳ واحد بگیرم بادرنظرگرفتن کارآموزی
اونوقت بعضی ها میگن کارآموزی که برمیداری تعداد محدودی واحد اجازه میدن بگیری !!
بعد در این بین من واقعا از اول دی جایی رو برای کارآموزی انتخاب کردم و هر روز از ۷/۵ صبح تا عصر میام این شرکت و واحد ها رو طوری برداشتم که به جز یک روز بقیه ی روز ها عصر هست بازم موافقت نمیشه به نظرتون ؟
میخوام بدونم اگه موافقت نمیشه تا انتخاب واحد تموم نشده برم کارآموزی رو حذف کنم و درس دیگه ای رو جایگزین کنم !!
لطفا کمک کنید HuhSad

غیرممکن غیرممکنه !!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوالی از دنباله ها و قوانین سیگما fendi ۱ ۲,۷۶۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Saman
  مشورت در مورد (کارآموزی یا استخدام؟! ) arshad_95 ۲ ۲,۷۵۰ ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: arshad_95
  هوش مصنوعی،قوانین Good rule firing ferry_2020 ۰ ۱,۲۱۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: ferry_2020
  کلید کاندید رابطه و بکار گیری قوانین آرمستارنگ joyebright ۱ ۱,۷۶۰ ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  نیازمند کمک: قوانین Query Optimization در Sql AH64D ۰ ۹۲۱ ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: AH64D
  اگر یک ترم درسی رو (بدون گرفتن مرخصی)، انتخاب واحد نکنیم ازنظر قوانین آموزشی چی میشه؟ درفا ۰ ۱۰,۳۴۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: درفا
  قوانین ثبت نام sout777 ۰ ۱,۱۹۲ ۰۸ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: sout777
  سوال در رابطه با نوشتن گزارش کارآموزی آیلا ۰ ۱,۳۴۷ ۰۵ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: آیلا
  قوانین ارزشیابی پایان نامه ارشد در وزارت علوم anyone ۰ ۱,۳۶۵ ۰۷ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
Sad هم پروژه و کارآموزی دارم هم ارشد ehsansjs ۷ ۴,۵۱۶ ۱۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: explorer

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close