زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خروجی حوزه پویا و ایستا

ارسال:

afagh.msm پرسیده:

خروجی حوزه پویا و ایستا

سلام
لطفا منو راهنمایی کنید
داخل تیکه کد زیر خروجی براساس حوزه پویا میشه ۸/۳۱ که مشکلی نیست و حله ولی حوزه ایستا کتاب پوران گفته ۸/۹ Huh
من برای این خروجی دو تا استدلال دارم
۱-- خروجی غلطه و باید ۸/۸ خروجی بشه و باید مقدار قبلی حذف بشه , در هر صورتی ()proc2 هم داخل ()proc3 وهم داخل ()proc1 فراخوانی شده و هردو فراخوانی ب ()proc1 بر میگردن , x داخل ()proc1 مقدار ۷ گرفته پس باید خروجی دوم ۸ بشه

۲- خروجی دوم که ۹ شده چون x متغیر سراسری و قبلش مقدار ۸ گرفته مقدار قبلی رو حفظ کرده و با یک جمع شده و مقدار به ۹ تبدیل شده

حالا دوستان نظر بدن ببینم چرا و چگونه این ۹ شده و کدوم استدلالم درستHuh

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

bluebaran پاسخ داده:

RE: خروجی حوزه پویا و ایستا

(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۱:۵۵ ب.ظ)afagh.msm نوشته شده توسط:  سلام
لطفا منو راهنمایی کنید
داخل تیکه کد زیر خروجی براساس حوزه پویا میشه ۸/۳۱ که مشکلی نیست و حله ولی حوزه ایستا کتاب پوران گفته ۸/۹ Huh
۱-- خروجی غلطه و باید ۸/۸ خروجی بشه و باید مقدار قبلی حذف بشه , در هر صورتی ()proc2 هم داخل ()proc3 وهم داخل ()proc1 فراخوانی شده و هردو فراخوانی ب ()proc1 بر میگردن , x داخل ()proc1 مقدار ۷ گرفته پس باید خروجی دوم ۸ بشه

۲- خروجی دوم که ۹ شده چون x متغیر سراسری و قبلش مقدار ۸ گرفته مقدار قبلی رو حفظ کرده و با یک جمع شده و مقدار به ۹ تبدیل شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

استدلال دومت درسته خب x داخل ()proc2 متغیر سراسری و ایستا هستش و مقدارش با خروج از زیر برنامه حفظ میشه

ارسال:

afagh.msm پاسخ داده:

RE: خروجی حوزه پویا و ایستا

(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ب.ظ)bluebaran نوشته شده توسط:  
(30 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۵۵ ب.ظ)afagh.msm نوشته شده توسط:  سلام
لطفا منو راهنمایی کنید

استدلال دومت درسته خب x داخل ()proc2 متغیر سراسری و ایستا هستش و مقدارش با خروج از زیر برنامه حفظ میشه

مرسی bluebaranجان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۶۷۴ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۴۹ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  روش برنامه نویسی پویا برای حل فروشنده دوره گرد Mohammad WR10 ۶ ۱۰,۲۷۱ ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Shadik
  بهترین زمان برای حل کوله پشتی به روش پویا Mr.R3ZA ۰ ۱,۹۵۴ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Mr.R3ZA
  بهترین زمان برای حل کوله پشتی به روش پویا Mr.R3ZA ۰ ۱,۷۲۴ ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr.R3ZA
  خروجی ماشین مور naghmeh70 ۲ ۲,۴۹۴ ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: naghmeh70
  خروجی مدار naghmeh70 ۱ ۱,۸۰۸ ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  تابع خروجی pla naghmeh70 ۲ ۲,۸۹۸ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: naghmeh70
  ایده برای نوشتن مقاله در حوزه ی شبکه ۲۰۱۲s ۳ ۳,۵۳۸ ۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: crevice
  موضوعات تازه در حوزه امنیت Rehe1994 ۰ ۱,۵۹۵ ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Rehe1994

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close