زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نکته ای مهم برای حل سریع سوالات

ارسال: #۱۶
۲۲ دى ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ ق.ظ
RE: نکته ای مهم برای حل سریع سوالات
(۲۱ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۳۶ ب.ظ)ardaaalan نوشته شده توسط:  
(21 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۴۸ ق.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  میشه به منم یه مقدار ارامش بدین من در همه ازمونای پارسه مشترک رو بالای ۳۰ می زدم توی بیشتر ازموناحتی اگه خوب دقت می کردم می تونست ۵۰ هم بزنم من سوالای کنکورهای تا سال ۹۲ رو هم برا دروس مشترکشون مشکلی نداشتم راحت می تونستم ۴۰ بزنم اما وقتی کنکور ۹۳ رو دیدم کلا امید خودمو از دست دادم برای درس ساختمان والگوریتم جمعا تونستم به ۱ سوال پاسخ بدم این یعنی فاجعه اینم بگم من ۶۰۰ مسئله رو یه جورایی خوندم ولی از پس سوالای مشترک سال ۹۳ بر نمیام این انصاف نیست وقتی سوالات خیلی سخت باشه بین کسی که خونده وخوب خونده و بده خونده ونخونده چه تفاوتی وجود داره؟این حق نیست سوالات باید برای هر درس چندتا متوسط چندتا سخت وچندتا خیلی سخت داشته باشه کنکور ۹۳ ITقسمت مشترکش واقعا حالمو خراب کرد من خیلی می ترسم اگه سوالای مشترک رو بخوان مثل سال قبل بدن باور کنین خیلی ها بیشتر تست ها ی مشترک رو شانسی می زنن ما برای کنکور ارشد نیومدیم شانسمون رو بسنجیم اومدیم معلوماتمون رو بسنجیم کاش طراح های سوالات به همه ابعاد توجه کنن بعد سوالای مشترک (IT) رو طرح کنن کاش کنکور از کلمه شانس فاصله بگیره کاش یه استانداردی پشت سوالات بود..............

همین چیزی رو که میگین من هم امروز تجربه کردم
دلم خوش بود بعضی مشترکا رو فولم . سوالای ۹۳ آی تی رو که دیدم , دیدمما داریم رسماً میریم بجنگیم با طراح سوال .
اصلاً نوع سوالا با ۹۲ به قبل زمین تا زیر زمین فرق داره
ولی به نظره من الان ناامیدی فایده نداره . تو این چند روز که مونده فقط باید ادامه داد . راه برگشتیم نیست

سلام.
فقط خواستم بگم منظورم از حرفام این نیست که امیدتون کم شه یا تلاشتون کم شه.
به هر حال هر چقدر هم که شانسی باشه شما با خوندنتون شانستون رو بالا می برید.
امیدوارم که هر کی تلاش بیشتری می کنه و ایشالا واسش خیر هست موفق شه.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: archer22
ارسال: #۱۷
۲۲ دى ۱۳۹۳, ۰۱:۴۶ ق.ظ
RE: نکته ای مهم برای حل سریع سوالات
(۲۲ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ق.ظ)reza23108 نوشته شده توسط:  
(21 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۳۶ ب.ظ)ardaaalan نوشته شده توسط:  
(21 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۴۸ ق.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  میشه به منم یه مقدار ارامش بدین من در همه ازمونای پارسه مشترک رو بالای ۳۰ می زدم توی بیشتر ازموناحتی اگه خوب دقت می کردم می تونست ۵۰ هم بزنم من سوالای کنکورهای تا سال ۹۲ رو هم برا دروس مشترکشون مشکلی نداشتم راحت می تونستم ۴۰ بزنم اما وقتی کنکور ۹۳ رو دیدم کلا امید خودمو از دست دادم برای درس ساختمان والگوریتم جمعا تونستم به ۱ سوال پاسخ بدم این یعنی فاجعه اینم بگم من ۶۰۰ مسئله رو یه جورایی خوندم ولی از پس سوالای مشترک سال ۹۳ بر نمیام این انصاف نیست وقتی سوالات خیلی سخت باشه بین کسی که خونده وخوب خونده و بده خونده ونخونده چه تفاوتی وجود داره؟این حق نیست سوالات باید برای هر درس چندتا متوسط چندتا سخت وچندتا خیلی سخت داشته باشه کنکور ۹۳ ITقسمت مشترکش واقعا حالمو خراب کرد من خیلی می ترسم اگه سوالای مشترک رو بخوان مثل سال قبل بدن باور کنین خیلی ها بیشتر تست ها ی مشترک رو شانسی می زنن ما برای کنکور ارشد نیومدیم شانسمون رو بسنجیم اومدیم معلوماتمون رو بسنجیم کاش طراح های سوالات به همه ابعاد توجه کنن بعد سوالای مشترک (IT) رو طرح کنن کاش کنکور از کلمه شانس فاصله بگیره کاش یه استانداردی پشت سوالات بود..............

همین چیزی رو که میگین من هم امروز تجربه کردم
دلم خوش بود بعضی مشترکا رو فولم . سوالای ۹۳ آی تی رو که دیدم , دیدمما داریم رسماً میریم بجنگیم با طراح سوال .
اصلاً نوع سوالا با ۹۲ به قبل زمین تا زیر زمین فرق داره
ولی به نظره من الان ناامیدی فایده نداره . تو این چند روز که مونده فقط باید ادامه داد . راه برگشتیم نیست

سلام.
فقط خواستم بگم منظورم از حرفام این نیست که امیدتون کم شه یا تلاشتون کم شه.
به هر حال هر چقدر هم که شانسی باشه شما با خوندنتون شانستون رو بالا می برید.
امیدوارم که هر کی تلاش بیشتری می کنه و ایشالا واسش خیر هست موفق شه.
من یکی با این حرفتون تا حدودای ۹۹ درصد موافقم
Big Grin
نمیخوام بحث رو به حاشیه بکشم ولی این همش نشون میده که توی کنکور اصل عدالت رعایت نمیشه
نمیدونم سنجش ما این شکلیه یا همه جا همینه
ولی معمولاً افراط و تفریط خیلی بحث روتینی هستش اینجاها . یا میخوان دانشجو رو بکشن انقدر سخت میدن یا هم که خیلی راخت میدن . حد اعتدالی ندارن
ولی دیگه جای غصه و استرس نداره
باید تو مسیر رودخونه شنا کرد . همینه که هس
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۸ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۸,۰۰۱ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۴۶۴ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  مرتب سازی سریع تصادفی چیست؟ Xzrix ۰ ۱,۴۲۰ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۸۱۷ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۵۹ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
Video دانلود رایگان نکته و تست احتمال و آمار مهندسی Farzamm ۰ ۳,۶۶۸ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm
  انتخاب فیلم یا کتاب نکته و تست sima84 ۴ ۳,۸۰۷ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Question یک نکته ابهام marvelous ۶ ۴,۸۸۸ ۰۹ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۸۴۵ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close