زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تشخیص زبان از روی گرامر

ارسال:

visitor پرسیده:

تشخیص زبان از روی گرامر

سلام دوستان
وقت بخیر
وقتی به ما گرامر رو میدن چطوری باید زبان رو تشخیص بدیم ؟ اینو میدونم که باید انقدر جاگذاری کنم تا به یه رابطه برسم ولی نحوه جایگذاری رو اصلا نمی دونم .. مثلا برای شکل زیر میشه مراحل رو بگید ؟

فایل‌(های) پیوست شده

۰
ارسال:

Jooybari پاسخ داده:

RE: تشخیص زبان از روی گرامر

سلام. فقط وقتی B از عبارت حذف میشه که به c برسه و cc رو ایجاد کنه. زبان گرامر میشه [tex]L=\{a^nb^nc^n;n\geq 1\}[/tex].

۰
ارسال:

Heeraad پاسخ داده:

من توی سوال تستی همیشه این سوالا رو با رد گزینه حل می کنم. کلمه ای توی زبان پیدا کنید که زبان گزینه ها نمی پذیره یا کلمه ای که گزینه می پذیره اما زبان اصلی نه!

۰
ارسال:

visitor پاسخ داده:

مساله اینجاست که من چند روز دیگه این درس رو امتحان تشریحی دارم و نمی تونم متوجه این قسمت بشم SadSadSad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۱۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آموزش زبان انگلیسی:گرامر cyruskingsolomon ۱ ۳,۰۴۲ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  گرامر زبان انگلیسی:صفت های ed و ing دار cyruskingsolomon ۳ ۲,۶۶۶ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۹۰۳ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU zaliabbass ۲ ۴,۰۴۳ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  نقش آفرینی بر روی پارچه در قدیم چگونه بوده است؟ maryamdolati ۰ ۷,۴۲۸ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۲۱۴ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
  گرامر منظم Sanazzz ۶ ۶,۲۱۵ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  گرامر مستقل از متن Sanazzz ۴ ۴,۹۳۵ ۱۲ دى ۱۳۹۷ ۰۹:۵۹ ب.ظ
  گرامر Sanazzz ۰ ۱,۶۱۶ ۰۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۴۰ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close