زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

matlab در شبکه های عصبی

ارسال:
۰۷ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۴۰ ب.ظ
matlab در شبکه های عصبی
سلام دوستان کسی از بچه های هوش مصنوعی می تونه یه کتاب خوب در زمینه matlab در شبکه های عصبی معرفی کنه ؟اگه pdf هم باشه خوبه فقط قابل فهم باشه چون زیاد زمان ندارم ممنون (به جز کتاب matlab در شبکه های عصبی مصطفی کیا)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ، توسط m!r@.)
matlab در شبکه های عصبی
سلام

من به جای کتاب پیشنهاد میکنم خودتون رو موضوعاتی که در شبکه عصبی وجود دارند و نیاز به پیاده سازی در متلب دارند کار کنید. این طوری می تونید به طور عمقی مطلب رو متوجه بشید و با ساختار برنامه نویسی در متلب برای شبکه عصبی آشنا بشید.

در غیر این صورت من ویدیو های آموزشی متلب(شبکه عصبی) را پیشنهاد می کنم و بعد از اون کتاب.

آرزوهایم را در مسیر خیری که تو در آن برایم قرار می دهی دنبال می کنم ... .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۶۱ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  شبکه عصبی مک کلاچ برای یک مورد کاربردی با متلب Sanazzzz.mi ۰ ۲,۰۴۴ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzzz.mi
  پکهای آموزشی دوره های شبکه SamanehRashvand ۱ ۲,۷۳۸ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۶,۰۲۱ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۱۷۱ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Lightbulb کتاب شبکه های کامپیوتری دکتر حقیقت marvelous ۴ ۵,۱۷۷ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخت دسترس پذیری برای شبکه های پتری αɾια ۱ ۲,۱۴۲ ۰۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  دانلود حل المسائل شبکه های عصبی و ماشین های یادگیر نوشته سایمون هایکین ویرایش سوم jazana ۹ ۹,۴۴۰ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahtabdel72
  مجموعه آموزش تصویری شبکه های پتری رنگی net work ۰ ۲,۰۹۷ ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: net work
Sad شبکه های بیزی Sanazzz ۲ ۲,۲۴۳ ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close