زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک فوری !! سوال در مورد درس نرم افزار مطمئن

ارسال:

darya62 پرسیده:

سلام دوستان
من باید برای درس نرم افزار مطمئن در مورد
ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم‌های نرم‌افزاری برای مانیتورینگ پست‌های توزیع برق با استفاده از شبکه‌های بیزین ارائه بدم و مشکلاتی در مورد درک کامل این موضوع و فرمول هاش دارم
خیلی تو نت دنبالش گشتم ولی چیز خاصی پیدا نکردم ک کمکی بهم کنه
کسی در این مورد اطلاعات داره؟؟
خواهش میکنم کمکم کنید . زیاد وقت ندارم Confused
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

Bache Mosbat پاسخ داده:

سلام دوست عزیز. دوبار تاپیک ایجاد کردین در ضمن یک تاپیک دیگه برای این درس وجود داره. اگر دنبال مقاله میگردین که میتونین تو گوگل اسکالر سرچ کنین. من براتون یه سرچ کوچیک الان زدم و خیلی نتیجه آورد دوتاش مثلا :

Bayesian Networks Applications in the Reliability of Software Systems for Monitoring Electrical Substations

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Efficient Probabilistic Diagnostics for Electrical Power Systems

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگر یه مقاله هم پیدا کنین میتونین برین تو سایت اسکوپوس و مقاله های مرتبط به اون رو پیدا کنین.

ارسال:

darya62 پاسخ داده:

RE: کمک فوری !! سوال در مورد درس نرم افزار مطمئن

(۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۵۲ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز. دوبار تاپیک ایجاد کردین در ضمن یک تاپیک دیگه برای این درس وجود داره. اگر دنبال مقاله میگردین که میتونین تو گوگل اسکالر سرچ کنین. من براتون یه سرچ کوچیک الان زدم و خیلی نتیجه آورد دوتاش مثلا :

Bayesian Networks Applications in the Reliability of Software Systems for Monitoring Electrical Substations

Efficient Probabilistic Diagnostics for Electrical Power Systems

اگر یه مقاله هم پیدا کنین میتونین برین تو سایت اسکوپوس و مقاله های مرتبط به اون رو پیدا کنین.

سلام ببخشید ولی نتونستم موضوع مرتبط با این مسئله رو پیدا کنم
اون دو تا سایتم ک دادین باز نمیشه!!!

من یه مقاله دارم در موردش ولی توضیح فرمولاش رو میخوام
تو این سایت کدوم قسمتش میشه فرمولای احتمال بیزی و اینا رو پرسید ؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۸۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۵۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۷۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۷۹ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۹۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۷۶۲ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۶۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۹۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۴۳ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close