زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گرایش سامانه های شبکه ای

ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۰۶ ب.ظ
گرایش سامانه های شبکه ای
با سلام خدمت دوستان
دوستان خواهش میکنم هر کسی هر چی درمورد این رشته (رشته سامانه های شبکه ای) میدونه توضیح بده؟ میخوام ببینم ارزش رفتن داره یا نه؟
والا من چیز خوبی در موردش نشنیدم، نگران شدم
حقیقتش تا آنجایی که من شنیدم بهم گفتم اگه واسه ارشدت هدفی نداری و فقط میخوای مدرکی بگیری و با همون مدرک لیسانس بری سر کار، برو مدرکشو بگیر Confused

لطفا هر کی چیزی میدونه راهنمایی کنه
ممنون
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix , akilis , haveking
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ ب.ظ
گرایش سامانه های شبکه ای
سلام
من قبولی این رشته هستم،ورودی امسال هستم.رتبم ۱۰۷ بود،سامانه های شبکه ای علوم و فنون قبول شدم.با این رتبه شیراز همون آیتی یا تجارت اصفهان رو قبول میشدم.
مشکل اینجا هست که من نمیدونستم سطح علوم و فنون تهران با خود دانشگاه تهران یکی نیست.
من نمیگم رشته ی بد یا خوبی هست.فقط به کسایی که میخوان بیان پیشنهاد میکنم حتما حتما تحقیق کنند و علایقشون رو مد نظر داشته باشند.من هم تا اونجایی که تحقیق کردم فهمیدم که چون افراد کمی رو میگیره پس کمتر شناخته شده است و بازار کار کمی داره.
نظر من این بود که اگه شیراز آیتی زده بودم یا مخصوصا تجارت اصفهان(تجارت بازار کارش خیلی خوبه چون تازه ایران داره تو این حوزه رشد میکنه) خیلی بهتر بود
نظر من این بود برای شما. حتما از نظر دوستان هم کمک بگیر،انشاا. اونا نظر بهتری داشته باشند تا من هم خوشحال بشم.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix , alphax , elenaghasemi , missi90 , haveking , Happiness.72
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۶ ب.ظ
RE: گرایش سامانه های شبکه ای
مشکل اینه که کسی تفکرش این باشه که از درس خوندن تو دانشگاه میتونه پول در بیاره.
اگه بخوای پول در بیاری لیسانسم نمیخواد بگیری چه برسه ارشد و دکتری. از همون اول برو بازار کار.

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lonely Palm , alphax , afrooz-OMD
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۴۹ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  مشکل اینه که کسی تفکرش این باشه که از درس خوندن تو دانشگاه میتونه پول در بیاره.
اگه بخوای پول در بیاری لیسانسم نمیخواد بگیری چه برسه ارشد و دکتری. از همون اول برو بازار کار.

والا جوابتون عجیب بود. میشه بپرسم شما واسه چی میرید دانشگاه؟؟؟؟ Huh ؟؟؟؟
آره میشه با هر مدرکی پول در آورد. جسارت نباشه ولی یه مدت به گداهای تهرون گفتند بیاین برید تو شهرداری کار کنید با حقوق ۱تومان، ولی قبول نکردند. خدایی اینو راست گفتما، شوخی نبود
منظور از پول درآوردن یه شغل آبرومنده که حداقل فردا نخوایم با مدرک فرضا فوق لیسانس آیتی یا کامپیوتر بریم سرکاری که اصلا به رشته و تخصصمون ربطی نداره
پیشنهاد به alphax : اگر واقعا علاقه ندارید فکرشم نکن،چون فردا پشیمون میشی.
از دوستای منم تو این رشته قبول شده. حتما ازش در مورد این رشته میپرسم و بهتون اطلاع میدم.
تنها چیزی که از این رشته شنیدم (از دوستای مانشتی) اینکه این رشته ریاضیات زیاد داره که واسه کسی که علاقه داره خیلی خوبه
ولی خب خود من واقعا به بازار کار یک رشته اهمیت میدم.

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alphax , akilis , Mohammad-A , asal khanom
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ب.ظ
گرایش سامانه های شبکه ای
akilis یعنی می گید تجارت از شبکه یا امنیت بهتره؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix , akilis
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ق.ظ، توسط hoomanab.)
Re: RE: گرایش سامانه های شبکه ای
(۱۵ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۴۹ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  مشکل اینه که کسی تفکرش این باشه که از درس خوندن تو دانشگاه میتونه پول در بیاره.

والا جوابتون عجیب بود. میشه بپرسم شما واسه چی میرید دانشگاه؟؟؟؟ Huh ؟؟؟؟
آره میشه با هر مدرکی پول در آورد. جسارت نباشه ولی یه مدت به گداهای تهرون گفتند بیاین برید تو شهرداری کار کنید با حقوق ۱تومان، ولی قبول نکردند. خدایی اینو راست گفتما، شوخی نبود
منظور از پول درآوردن یه شغل آبرومنده که حداقل فردا نخوایم با مدرک فرضا فوق لیسانس آیتی یا کامپیوتر بریم سرکاری که اصلا به رشته و تخصصمون ربطی نداره
پیشنهاد به alphax : اگر واقعا علاقه ندارید فکرشم نکن،چون فردا پشیمون میشی.
از دوستای منم تو این رشته قبول شده. حتما ازش در مورد این رشته میپرسم و بهتون اطلاع میدم.
تنها چیزی که از این رشته شنیدم (از دوستای مانشتی) اینکه این رشته ریاضیات زیاد داره که واسه کسی که علاقه داره خیلی خوبه
ولی خب خود من واقعا به بازار کار یک رشته اهمیت میدم.
خودتون هم دارید میگید آبرو. پس هدف از درس خوندن آبرو به دست آوردنه؟! بحث آبرو و ادامه تحصیل دو مقوله کاملا جداست که متاسفانه توی ایران اینطور باب شده که اگه دنبال آبرو میگردی بایستی تحصیلات داشته باشی. الان از خیلیا که کار آزاد میکنند بپرسید میبینید حداقل لیسانسو دارن. میپرسی چرا کارت با درست نمیخونه میگن بالاخره خوبه آدم یه مدرکیم داشته باشه. این طرز فکر زیاد جالب نیست.
رشته های دیگه رو نمیدونم ولی کامپیوتریا چیزی تو دانشگاه یاد نمیگیرن که باهاش بخوان کار کنن و پول در بیارن. بخوای کار کنی و پول در بیاری، چندتا دوره میری بعدش وارد بازار کار میشی.
اگه بخواید درستون رو ادامه بدید انو باید بدونید که آخرش تدریسه نه بیزنس من شدن.
هدف من حداقل از درس خوندن این بوده که به تدریس علاقه دارم.
موفق باشید Smile

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix , Lonely Palm
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۲۵ ق.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ب.ظ)atropak نوشته شده توسط:  akilis یعنی می گید تجارت از شبکه یا امنیت بهتره؟

نه،اصلا چنین منظوری نداشتم که این بهتره یا اون.در کل گفتم که چون تحقیق کردم الان واقعا تجارت داره تو ایران رشد میکنه(به گفته دکتر احمد روستا)
هرچند که شبکه و امنیت واقعا بازارکارش خوبه (از نظر من)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: atropak , sixsixsix , akilis
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۰۸ ب.ظ
گرایش سامانه های شبکه ای
آقا یا خانم alphax همونطور که قول دادم در مورد رشته سامانه های شبکه ای از دوستم که تو این رشته قبول شده (البته پارسال قبول شده) بپرسم،پرسیدم براتون
دوستم هم نظراتی مثل شما را داشت متاسفانه.البته گفت چون بیشتر از همه گرایش ها، چهار تا گرایش شبکه،تجارت،امنیت و آیتی شناخته شده اند،رشته ی سامانه های شبکه ای کمتر شناخته شده و در نتیجه بازار کارش هم کمتره
(به نظر من) هم تا وقتی شبکه هست خوب برید شبکه بخونید،چرا خودتون رو اذیت میکنید؟!!!! یا اصلا تجارت یا آیتی یا امنیت رو بخونید، اگر شما واقعا معیارتون بازارکار هست.پس کاری نکنید که "احتمالش باشه" که فردا پشیمون بشید، اگر هم به قول دوستمون hoomanab معیارهای دیگه ای برای درس خوندن دارید خوب پس برید به سمت معیارهاتون
اگه سوال دیگه ای دارید بگید تا ازش بپرسم. چون دوستم من مانشتی نیست
موفق باشید

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: akilis , haveking

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۲۱۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۹۴ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۷۹۳ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۸۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۸۹ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۴۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۶۳ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close