زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)

ارسال: #۱۰۶
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۱۹ ب.ظ، توسط x86.)
RE: گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)
(۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۲۳ ب.ظ)nina نوشته شده توسط:  دستتون درد نکنه بابت ویس. خیلی خوب بود.
شما فیلم ها رو از کجا گیر اوردید؟ متاسفانه توی نت نیست. یه سوال دیگه اینکه تا فصل چندم توی فیلم ها تدریس کردن؟

از دوستانمون گرفتیم. در مجموع ۲۲ جلسه تدریس می کنند.

(۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۷ ب.ظ)kimiagar نوشته شده توسط:  سلام دوست ِ عزیز /
ممنون ک ِ این فایل رو در اختیار دوستانتون قرار دادید . اگر امکانش هست ، فایل های MP3 رو برامون بزارید . شما جزوه یِ تدریس ِ ایشون رو دارید ؟ یا اسلایدی ک ِ از روی اون تدریس می کنند ؟ برای این می گم ک ِ ما بتونیم ابهامات ِ ویس ها رو به حداقل برسونیم .
سپاسگذارم / ..

سلام، خیر، جزوه و اسلایدی از ایشون در دست ندارم.

دوستان گرامی تاپیک جدایی برای وویس ها ایجاد کردیم. می توانید در آنجا فایل ها را دریافت کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahab , bahosh2014
ارسال: #۱۰۷
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ ب.ظ
RE: گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)
یه راه برای ارسال فیلم ها اینه که یه اکانت دراپ باکس درست کنید و فیلم رو از اونجا شیر کنید و بقیه بتونن از اونجا بردارن
ارسال: #۱۰۸
۰۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ق.ظ، توسط x86.)
(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ب.ظ)atsaal نوشته شده توسط:  یه راه برای ارسال فیلم ها اینه که یه اکانت دراپ باکس درست کنید و فیلم رو از اونجا شیر کنید و بقیه بتونن از اونجا بردارن

تنهایی فکر کردید؟Big Grin

پ.ن.۱: در همان لینکی که در بالا قرار دادم فیلم ها را نیز داریم آپلود می کنیم. تا جلسه ی هفتم آپلود شده است.
پ.ن.۲: به لطف خدا امروز فصل اول کتاب داده ساختارها و مبانی الگوریتم های دکتر قدسی را خوندم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahosh2014
ارسال: #۱۰۹
۰۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۰۳ ب.ظ
گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)
سلام
منم یکم سیستم عامل و ساختمان داده خوندم
ارسال: #۱۱۰
۰۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۰۳ ب.ظ
من تازه واردم.اصلا دلم نمیره که درس بخونم.حوصله ندارم.ارشدم هم گرفتم تموم شده.کارو باری هم ندارم.بیکار بیکار.چطور شروع کنم.میخام امسال اکی بشم.کمکم کنید.
ارسال: #۱۱۱
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ق.ظ، توسط x86.)
(۰۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ ب.ظ)bahosh2014 نوشته شده توسط:  من تازه واردم.اصلا دلم نمیره که درس بخونم.حوصله ندارم.ارشدم هم گرفتم تموم شده.کارو باری هم ندارم.بیکار بیکار.چطور شروع کنم.میخام امسال اکی بشم.کمکم کنید.

اگه دلتون نیاد درس بخونید، پس رتبه ی آخر نصیب شما خواهد بود. ما دلمون میاد و درس میخونیم، این فروم جای آدم های بی حوصله و بی نشاط نیست. هر کی اینجاست باید انرژی مثبت داشته باشه، اگه میخوایید رتبه ی یک بیارید باید مثل ما بخونید، زیاد بخونید، ما هم کار میکنیم، هم درس داریم هم پایان نامه و هم زبان و هم دکترا و هم سربازی، با این حال هم حوصله داریم هم انرژی و هم امید. از ما خیلی عقب موندید ولی هنوز فرصت دارید که خودتون رو به ما برسونید، مسلما رتبه ی یک و دو سه قسمتتون نمیشه ولی اگه خوب تلاش کنید رتبه ی چهار به بعد شاید بهتون برسه، شایدم اگه خیلی خیلی تلاش کنید از ما جلوتر هم بزنید. ۵ تا درس بیشتر هم نداریم زبان و استعداد با یکی از دروس رو به صورت همزمان شروع کنید، این یه درس که تموم شد برید سراغ درس بعدی و درس بعدی. اینطوری وقتی سه تا درس تموم شدن، استعداد و زبان هم تموم شدن و میتونید دوره کردن رو شروع کنید.

پ.ن: امروز به لطف خدا زبان و استعداد رو شروع کردم.
ارسال: #۱۱۲
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ ق.ظ
سلام
آفرین X86 ، خوب جوابشو دادی
منم امروز یکم پایگاه داده خوندم
فیلمهای سیستم عامل دکتر پدرام خیلی عالیه پارت ۱ و ۲ نگا کردم
ارسال: #۱۱۳
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۴۱ ب.ظ
درس ۱و۲ از ۵۰۴ رو خوندم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۱۱۴
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۵۸ ب.ظ
همگی خسته نباشید ..
یک سوال !
بِ نظرتون حدوداً چ ِ ماهی باید مطالعه یِ دروس تمام شده باشند و مرور کتاب ها رو شروع کنیم ؟ زمان ِ مطلوب منظورمه .
البته این یک سوال ِ سلیقه ای هستش ، اما دونستن اون برای جهت دادن بِ مطالعه خالی از لطف نیست .

.. خدایا ! ب ِ ما ، آن ده ، ک ِ آن به ..
ارسال: #۱۱۵
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۱۱ ب.ظ
برنامه ی ِ ما این است که تا ۲۰ د ِی تمام کرده باشیم و بعد ِش دوره ک َردن ِ الد ُروس را الشروع الکنیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kimiagar , bahosh2014
ارسال: #۱۱۶
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط x86.)
چه خبرا؟
x86، در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۷ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست گرامی لطفا حروف را تکرار نکنید. ارسال شما ویرایش شد.

ارسال: #۱۱۷
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ ب.ظ
سلام به همه دوستان
خسته نباشید
من تازه میخوام برای دکتری شروع کنم، البته هوش، یه مقدار دلشوره دارم چون خیلی زمان هدر دادم، به نظرتون با یه برنامه ریزی معمول میتونم به نتیجه خوبی برسم؟

ممنون
موفق باشید

چیزی را که نمی توانی فراموش کنی بدست آور
ارسال: #۱۱۸
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط x86.)
آره
چرا نمیشه؟!
مردم یک ماه فقط درس میخونند برای دکتری.
راحت قبول میشن.
x86، در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۷ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست گرامی لطفا حروف را تکرار نکنید. ارسال شما ویرایش شد.

سپاس‌گزاری شده توسط: montazer
ارسال: #۱۱۹
۱۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۳۱ ب.ظ
سلام
اگه ممکنه یکی که برنامه ریزی اش خوبه یه برنامه کلی برای دروس تخصصی دکتری نرم افزار بنویسه
تا همه طبق اون برنامه پیش برن
اینجوری مجبور میشیم تا آخر هفته طبق برنامه بخونیم و یه رقابت سالم داشته باشیم
مثلا برای این هفته
پایگاه داده پیشرفته (ترمیم ، یکپارچگی، همزمانی)
سیستم عامل پیشرفته (زمانبندی cpu در محیطهای چندپردازنده ای و چند برنامه ای)
ساختمان داده (مبحث درخت)
طراحی الگوریتم(روش حریصانه)
زبان و استعداد تحصیلی هم تویه برنامه قرار بدین

خواهش میکنم یه برنامه خوب بنویسین تا خودمو مجبور کنم بخونم
ارسال: #۱۲۰
۱۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ب.ظ، توسط x86.)
(۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۳۱ ب.ظ)selena92 نوشته شده توسط:  سلام
اگه ممکنه یکی که برنامه ریزی اش خوبه یه برنامه کلی برای دروس تخصصی دکتری نرم افزار بنویسه
تا همه طبق اون برنامه پیش برن
اینجوری مجبور میشیم تا آخر هفته طبق برنامه بخونیم و یه رقابت سالم داشته باشیم
مثلا برای این هفته
پایگاه داده پیشرفته (ترمیم ، یکپارچگی، همزمانی)
سیستم عامل پیشرفته (زمانبندی cpu در محیطهای چندپردازنده ای و چند برنامه ای)
ساختمان داده (مبحث درخت)
طراحی الگوریتم(روش حریصانه)
زبان و استعداد تحصیلی هم تویه برنامه قرار بدین

خواهش میکنم یه برنامه خوب بنویسین تا خودمو مجبور کنم بخونم

سلام. مشکل اینجاست که بنده فعلا تصمیم دارم سه درس را با هم پیش ببرم، استعداد، زبان و (ساختمان داده و الگوریتم) تقریبا سه هفته دیگه ساختمان تموم میشه، و سیستم عامل رو شروع می کنم و اونم سه هفته بعد تموم میشه و دیتابیس رو شروع میکنم و اون هم سه هفته بعد تموم میشه که میرسیم به ۲۰ دی ماه. در این زمان استعداد و زبان هم تموم میشن چون روزی تقریبا حدود ۱۰ صفه از مدرسان رو برای زبان و استعداد میخونم. بنابراین ۷۰ روز بعد که بشه ۲۰ دی درسها تموم شدن. بعدش شروع می کنم به دوره کردن و تست زدن. این برنامه ی بنده هست.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۵۷ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۷ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۲ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۹ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۷ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۶ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۰۴ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close