زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

احتمال قبولی در سال دوم ؟

ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ب.ظ، توسط n268.)
سلام خدمت همه ی دوستان مانشتی

من غیرانتفاعی شهر خودم قبول شدم.ازونجائی که مدرک غیرانتفاعی رو دوست ندارم فکر کردم بهتر باشه برای کنکور ۹۴ بخونم

سوالم از دوستان خصوصا دوستانی که سال دوم کنکور قبول شدن اینه :

مزایا و معایب درس خوندن در سال دوم چیه؟

آیا درس خوندن سال دوم سخت تر از سال اوله؟

از نظر فشار روحی و روانی ، چون درسها رو قبلا خوندیم و کسل کننده میشه .
ممکنه بخاطر فشاری که بهمون وارد میشه ، وسط درس خوندن یهویی ول کنیم ؟

شنیدم که سال دوم خیلی از بچه ها بخاطر استرس کنکورو خراب میکنن
آیا با توجه به امادگی درسی بیشتر کنکورو بهتر میدیم ، احتمال قبولیمون نسبت به سال قبل زیادتر میشه، یا بخاطر استرس و مسائل دیگه کنکورو بدتر میدیم؟؟

دوستانی که سال دوم یا سوم قبول شدن ، خواهش میکنم یه آنالیز از دوباره درس خوندن برای کنکور و شرایط بهم بگن.ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , نارین
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ ب.ظ
RE: احتمال قبولی در سال دوم ؟
یعنی یک نفر نیست منو راهنمائی کنه؟
۰
۰
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۰ ب.ظ
من تجربه ای میگم که مربوط به دوست خودم هست
این دوستم سال اول کنکور داد و بنا به مشکلاتی که براش پیش اومد شاهرود قبول میشد ( رشته عمران) ولی خوب نرفت و سال دوم تمام سال با هم ( ۳نفر بودیم) میرفتیم کتابخونه...امسال هم امیرکبیر قبول شد و هفته دیگه میره ثبت نام..این یه طرف داستانه
خودش چندین و چند بار بعد کنکور اعتراف کرد که اگه دوستای پایه ای مثل ما نبودن که هر روز صب ببرنش کتابخونه امسال اصلا امکان نداشت بهتر بشه رتبش..ولی کار درستی کرد..اگه نمی موند یه سال..تا اخر عمرش شاید به خودش می گفت اگه اون یه سال صبر می کردم حتما وضع من بهتر میشد ولی حالا که موند تلاش کرد....حتی اگه موفق هم نمیشد این پشیمونی هرگز سراغش نمیومد..
شرمنده اگه طولانی شد...ولی به خودت بستگی داره..من ک مجبورم بمونم..چون میدونم پشیمون میشم اگه صبر نکنم

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: n268 , نارین
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ ب.ظ
RE: احتمال قبولی در سال دوم ؟
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۰ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  من تجربه ای میگم که مربوط به دوست خودم هست
این دوستم سال اول کنکور داد و بنا به مشکلاتی که براش پیش اومد شاهرود قبول میشد ( رشته عمران) ولی خوب نرفت و سال دوم تمام سال با هم ( ۳نفر بودیم) میرفتیم کتابخونه...امسال هم امیرکبیر قبول شد و هفته دیگه میره ثبت نام..این یه طرف داستانه
خودش چندین و چند بار بعد کنکور اعتراف کرد که اگه دوستای پایه ای مثل ما نبودن که هر روز صب ببرنش کتابخونه امسال اصلا امکان نداشت بهتر بشه رتبش..ولی کار درستی کرد..اگه نمی موند یه سال..تا اخر عمرش شاید به خودش می گفت اگه اون یه سال صبر می کردم حتما وضع من بهتر میشد ولی حالا که موند تلاش کرد....حتی اگه موفق هم نمیشد این پشیمونی هرگز سراغش نمیومد..
شرمنده اگه طولانی شد...ولی به خودت بستگی داره..من ک مجبورم بمونم..چون میدونم پشیمون میشم اگه صبر نکنم

ممنون از نظرتون

خودم هم همین قصدو دارم.منتهی چون هنوز شروع نکردم برای درس خوندن نمیدونم سال دوم سخت تر بشه شرایط یا نه
۰
۰
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ب.ظ
من تو کارشناسی سر لجبازی با خودم نموندم...هنوز که فکر می کنم..میگم کاش...!
دوس ندارم دوباره اشتباه کنم

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: n268 , نارین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۵۸۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۶۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۲۰ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
Video دانلود رایگان نکته و تست احتمال و آمار مهندسی Farzamm ۰ ۳,۶۶۸ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۷,۶۴۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۷۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۴۷۸ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  درج عبارت "نوبت دوم" در مدرک دکتری siiib70 ۳ ۳,۶۷۲ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۸۰۰ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۹۰۹ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close