زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

افزایش آنتن دهی مودم وایرلس

ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۸:۳۳ ب.ظ
افزایش آنتن دهی مودم وایرلس
با سلام
من یه مودم وایلس دارم که تو طبقه همکف هست بعد میخوام تو طبقه دوم از اون استفاده کنم ولی فقط یه گوشه کنار پنجره مودم رو میشناسه و پیدا میکنه میخوام این انتن دهی به کل خونه برسه پیشنهاد چیه(افزایش برد حدود ۲۰ متر)؟
قبلا یه چیزایی در مورد خرید یه آنتن و نصب اون شنیدم قضیه چیه کسی اطلاع دقیق از راه اندازی داره؟

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعریف ای پی استاتیک در ویندوز ۱۱ و مودم و دستگاه تردد babmelo ۰ ۴۷۹ ۰۳ تیر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: babmelo
  افزایش واگرایی الگوریتم های مبتنی بر جمعیت moslem73421 ۲ ۲,۸۲۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  افزایش شهریه ثابت دانشگاه آزاد برای ورودی های قدیمی mehrdad372 ۵ ۵,۸۵۹ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  این سایت ورزش افزایش قد با سیستم وردپرس مشکل طراحی کد نویسی نداره؟ فیفتی ۰ ۲,۱۷۷ ۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: فیفتی
  چگونه آتوریتی سایت را افزایش دهیم mahsa-nita ۰ ۱,۴۷۵ ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa-nita
  اعتراض به سازمان سنجش برای افزایش ظرفیت رشته ای تی موثر هست؟؟؟؟؟؟ مهران ۱۲۱ ۱ ۱,۸۳۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
  شیوه ی نشانی دهی wskf ۰ ۹۴۵ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  استفاده از RSS feeds برای افزایش ترافیک وب سایت sharmin555 ۰ ۲,۰۵۹ ۰۷ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sharmin555
  افزایش رتبه نسخه موبایل سایت در موتورهای جستجو nazkhatooon ۰ ۲,۳۹۵ ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: nazkhatooon
  افزایش بازدید و جذب ترافیک sepanta3 ۰ ۱,۴۷۹ ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: sepanta3

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close