زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کسانی که از طرف دانشگاه امام حسین باهاشون تماس گرفته شد

ارسال: #۳۱
۲۴ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۴۳ ب.ظ
RE: کسانی که از طرف دانشگاه امام حسین باهاشون تماس گرفته شد
سلام منم برای مصاحبه برای رشته مهندسی مکانیک ۲۸ خرداد دعوت شدم ولی هنوز با من تماس گرفته نشده از اون موقع می خواستم ببینم بچه هایی که خراسان رضوی و مشهد هستن هم مثل من هستن؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۳۶ ب.ظ
من که هنوز نتونستم در مورد این دانشگاه تصمیم بگیرم ... ! دیروز هم از گزینش استان تماس گرفتن گفتن بیا نرفتم !

کلی سوال دارم که نمی تونم بهشون پاسخ بدم. مثلا سطح علمی اساتید این دانشگاه چطوره؟ چند تا استاد تمام توی رشته ی فناوری اطلاعات داره ؟ اساتید بیشتر تجربه ی کار عملی دارند یا تئوری؟ اساتید نسبت به دانشجوها چقدر سخت می گیرن؟ سطح علمی دانشجوهاش چطوره ؟ دانشجو با رتبه های خوب هم اونجا میان؟

وضعیت خوابگاه ها و غذاش چطوره ؟

می شه توی این دانشگاه در حین تحصیل کار کرد؟ کار رسمی منظورم نیست. کار به صورت پراکنده یا حتی شخصی...

میزان حقوق پرداختی در طول تحصیل و بعد از اتمام دوران تحصیل (پس از فارغ التحصیلی از کارشناسی ارشد و رفتن سر کار) چقدره؟

در طول تحصیل با فرد مثل دانشجو رفتار می شه یا پاسدار؟ منظورم اینه که مثلا می تونه از دانشگاه بیرون بیاد؟ یا مثلا مواقعی که دانشگاه تعطیل هستش مثل تابستون (البته اگر اینجا تعطیل باشه) دانشجو می تونه برگرده به شهر خودش یا کل مدت تحصیل رو باید توی این دانشگاه بگذرونه؟ یا مثلا سر کلاس درس باید با لباس فرم باشه یا هر لباسی که بخواد؟؟

برای رفتن خارج از کشور چی ؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۳۰ ق.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  برای رفتن خارج از کشور چی ؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خارج از کشور که اصلا نمیتونید برید
با منم تماس گرفتن و من رفتم اما چند روز بعدش انصراف دادم.
اینکه بتونید با محیط نظامی و نظامی گری کنار بیاید خیلی مهمه!

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۳۴ ب.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۳۰ ق.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  برای رفتن خارج از کشور چی ؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خارج از کشور که اصلا نمیتونید برید
با منم تماس گرفتن و من رفتم اما چند روز بعدش انصراف دادم.
اینکه بتونید با محیط نظامی و نظامی گری کنار بیاید خیلی مهمه!

باید حتما انصراف رو بهشون اعلام کنیم یا همین که دیگه نرفتیم می شه انصراف؟
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۱۱ ق.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  باید حتما انصراف رو بهشون اعلام کنیم یا همین که دیگه نرفتیم می شه انصراف؟
طرف به من گفت یا باید به ما(گزینش استانتون) اعلام کنید تا وقتی پروندتون اینجاست و قتی از اینجا رفت باید به خود دانشگاه اعلام کنید.

تحقیق کنید دوست من، شاید بتونید باهاش کنار بیاید.

۰
۰
ارسال: #۳۶
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۴ ق.ظ
پارسال ۵ نفر شبکه گرفته.
یعنی هیچ کدومشون عضو مانشت نبودن یا کسی از بچه ها اونا رو نمیشناسه؟؟؟

لذتی که توی خوابیدن با لباس مدرسه توی رختخواب بین ساعات ۷:۰۰ تا ۷:۱۵ وجود داشت توی هیچ چیزی دیگه وجود نداشت و ندارد و نخواهد داشتRolleyes
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ب.ظ، توسط follower.)
(۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۱ ق.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  
(27 تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  باید حتما انصراف رو بهشون اعلام کنیم یا همین که دیگه نرفتیم می شه انصراف؟
طرف به من گفت یا باید به ما(گزینش استانتون) اعلام کنید تا وقتی پروندتون اینجاست و قتی از اینجا رفت باید به خود دانشگاه اعلام کنید.

تحقیق کنید دوست من، شاید بتونید باهاش کنار بیاید.

آخه بدبختی اینه که هیچ کس چیزی ازش نمی دونه ... ! یعنی حداقل من که دسترسی ندارم به کسی ...

(۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ق.ظ)hkma نوشته شده توسط:  پارسال ۵ نفر شبکه گرفته.
یعنی هیچ کدومشون عضو مانشت نبودن یا کسی از بچه ها اونا رو نمیشناسه؟؟؟

Huh
۰
۰
ارسال: #۳۸
۲۹ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ق.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  آخه بدبختی اینه که هیچ کس چیزی ازش نمی دونه ... ! یعنی حداقل من که دسترسی ندارم به کسی ...
منم همینطورم
البته برا من که همه چیز تموم شده هست، جون انصرافمو اعلام کردم.

کار نظامی هست.
یادمه از کسی که ازم مصاحبه علمی کرد(یه مرد سن بالا با موهای سفید که وسط سرش مو نداشت! عینکی هم بود) پرسیدم آقا ما آخرش کجا میریم کار کنیم چه کاره میشیم؟کلی حرف زد و لی اخرش گفت:پاسدار هستید
گفتم و این یعنی هرجا بگن باید بریم؟گفت بله.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز
ارسال: #۳۹
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۰۴ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ق.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  به منم زنگ زدن و رفتم .
همین کاری که دوستمون گفتن رو انجام دادیم.
البته من هنوز نرفتم پزشکی تازه دیروز برگه رو بهم دادن
با من هم تماس گرفتن یه سری کارا انجام دادم. اما برای معاینات پزشکی زنگ نزدن. در صورتی که یکی دوتا از هم دوره ای هام پزشکی شون تمام شده. کسی میتونه علتشو حدس بزنه؟! Huh
۰
۰
ارسال: #۴۰
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۱ ب.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۰۴ ب.ظ)saeedeivazi نوشته شده توسط:  
(18 تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ق.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  به منم زنگ زدن و رفتم .
با من هم تماس گرفتن یه سری کارا انجام دادم. اما برای معاینات پزشکی زنگ نزدن. در صورتی که یکی دوتا از هم دوره ای هام پزشکی شون تمام شده. کسی میتونه علتشو حدس بزنه؟! Huh

من کلا خوب حدس می زنم ... ولی فقط حدسه ها! شاید برای شما به همون معاینات داخل دانشگاه بسنده کردند حالا به هر دلیلی براشون کافی بوده و دیگه معاینات اضافی لازم نبوده باشه. حدس دوم اینکه اگر این معاینات لازم بوده باشه و با شما تماس نگرفتند پس به هر دلیلی نظرشون نسبت به شما عوض شده! و دیگه شما رو نمی خوان !! البته این دومی خوب یکم احتمالش کمه ... راحت ترین راه اینه که برید گزینش استان و جویا بشید اوضاع از چه قراره چون بنده که چند روز پیش تازه رفتم گزینش استان (دودل بودم برم یا نرم) گفتند دیگه پرونده ها رو فرستادیم دانشگاه ! فرصت تموم شده...
۰
۰
ارسال: #۴۱
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۱ ب.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۱ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۰۴ ب.ظ)saeedeivazi نوشته شده توسط:  

من کلا خوب حدس می زنم ... ولی فقط حدسه ها! شاید برای شما به همون معاینات داخل دانشگاه بسنده کردند حالا به هر دلیلی براشون کافی بوده و دیگه معاینات اضافی لازم نبوده باشه. حدس دوم اینکه اگر این معاینات لازم بوده باشه و با شما تماس نگرفتند پس به هر دلیلی نظرشون نسبت به شما عوض شده! و دیگه شما رو نمی خوان !! البته این دومی خوب یکم احتمالش کمه ... راحت ترین راه اینه که برید گزینش استان و جویا بشید اوضاع از چه قراره چون بنده که چند روز پیش تازه رفتم گزینش استان (دودل بودم برم یا نرم) گفتند دیگه پرونده ها رو فرستادیم دانشگاه ! فرصت تموم شده...
راستش رفتم گزینش استان. گفتن ما خودمون تشخیص میدیم که چه کسی باید بره معاینه و چه کسی نره! بنظرم این جواب زیاد منطقی نیست!
۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۶ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ ق.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱ ب.ظ)saeedeivazi نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۱ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  

راستش رفتم گزینش استان. گفتن ما خودمون تشخیص میدیم که چه کسی باید بره معاینه و چه کسی نره! بنظرم این جواب زیاد منطقی نیست!

حق با شماست... خوب می پرسیدید که حالا این جوابتون یعنی من از نظر شما رد شدم یا به همون معاینه ی خود دانشگاه بسنده کردید؟
۰
۰
ارسال: #۴۳
۰۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۲ ق.ظ
(۰۶ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ق.ظ)follower نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱ ب.ظ)saeedeivazi نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۱ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  

حق با شماست... خوب می پرسیدید که حالا این جوابتون یعنی من از نظر شما رد شدم یا به همون معاینه ی خود دانشگاه بسنده کردید؟
نپرسیدم متاسفانه Sad فک کنم بیخیال شم بهتره! ممنونم از جواباتون. تشکر فراوان
امیدوارم خدا این توفیق رو بده تا از این راه به کشورم و رهبرم بتونم خدمت کنم.
۰
۰
ارسال: #۴۴
۰۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۱۵ ق.ظ
ببخشید یه سوال ؟ یعنی امثال من که تا الان از طرف گزینش استان باهاشون تماس نگرفتن کلا رد شدیم ؟ اخه من و یکی از دوستام ۲۸ خرداد برای مصاحبه اومدیم دانشگاه امام حسین ولی تا الان از گزینش استان خبری نشده . تازه دوستم با یکی از مسئولین دانشگاه تماس گرفته بود بهش گفته بود شما جز اولویت های ما نبودید ! یعنی دیگه امیدی نیست ؟
ممنون میشم اگه جواب بدید.
۰
۰
ارسال: #۴۵
۰۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ ق.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۱۵ ق.ظ)Sajjad71 نوشته شده توسط:  ببخشید یه سوال ؟ یعنی امثال من که تا الان از طرف گزینش استان باهاشون تماس نگرفتن کلا رد شدیم ؟ اخه من و یکی از دوستام ۲۸ خرداد برای مصاحبه اومدیم دانشگاه امام حسین ولی تا الان از گزینش استان خبری نشده . تازه دوستم با یکی از مسئولین دانشگاه تماس گرفته بود بهش گفته بود شما جز اولویت های ما نبودید ! یعنی دیگه امیدی نیست ؟
ممنون میشم اگه جواب بدید.

ما هم مثل شما اطلاع دقیقی نداریم. روال معمولش همون طوری که گفته شد اینه که بعد از مصاحبه ی دانشگاه (اگر پذیرفته بشید) یک سری کارها رو باید از طریق گزینش استانتون انجام بدید که طبیعتا باید تا الان باهاتون تماس می گرفتند. ولی خوب نمی دونم شاید به گزینش استان شما هنوز ابلاغ نشده. برای استان ما که فرصتش تموم شده... یه سر برید گزینش استانتون سوال کنید. می گم این دوستتون چطور با دانشگاه تماس گرفته ما که هر چی تماس می گیریم شماره های دانشگاه اشغاله... !
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۳۰ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۶ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۴۱۹ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۵۲۲ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۱۸ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۱,۹۸۱ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
  دروس ارایه شده دانشگاه شریف sh-n ۲ ۳,۰۱۱ ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: sh-n
  راهنمایی در خصوص دانشگاه جامع امام حسین (ع) HamidReza1 ۰ ۲,۴۷۴ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مصاحبه دانشگاه امام حسین(ع) majid10 ۲۲ ۱۸,۱۵۴ ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hosseini91

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close