زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گریمالدی یا گسسته پوران+حل تمرین گریمالدی؟؟؟(کمک فوری)

ارسال:

shamim_s پرسیده:

سلام

من گسسته گریمالدی ۳ جلدشو تهیه کردم ولی از اونجایی که این کتاب جزییات فراوان داره و همین طور سرمایه گذاری و وقت زیاد گذاشتن روی این درس زمان میبره و چون در رشته آی تی هر ساله (به جز امسال که سوالات خوب بود) سوالات سخت بود و کلا گسسته درسیه که نمیشه پیش بینی کرد که سوالات مثل امسال خوبه یا مثل سالهای قبل سخته به نظرتون درسنامه پوران خونده بشه با حل تمرین گریمالدی کافی نیست؟خوندن توضیحات زیاد گریمالدی آیا فایده ای داره؟Tongue

دوستانی که تونستن از گسسته نتیجه خوب بگیرن خواهشا راهنماییم کنن؟؟

از رتبه های برتر و همین طور مدیران تالار مانشت جناب آقای جویباری ، موریس و..... خواهشمندم نظرتون رو بدید.Shy

۹
ارسال:

Jooybari پاسخ داده:

سلام. من گریمالدی رو وقت تلف کردن نمیدونم. وقتی رو اطلاعات ترکیبیات و گراف گسسته بتونید تست های رابطه بازگشتی و درخت ساختمان داده و طراحی الگوریتم رو حل کنید متوجه میشید. وقتی نصف مفاهیم وقت گیر ساختمان داده و طراحی الگوریتم از نظرتون بدیهی بشه متوجه میشید. اگه وقت کم میارید تمرین هاشو چندتا درمیون حل کنید.
خوندن سیستم عامل رو از منبع توصیه نمیکنم. چون کتابهای کنکوری خوبی داره. هوش مصنوعی هم نیاز به خوندن از مرجع نداره. ولی کتاب کنکوری درحد گریمالدی نیست.

ارسال:

shamim_s پاسخ داده:

RE: گریمالدی یا گسسته پوران+حل تمرین گریمالدی؟؟؟(کمک فوری)

(۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. من گریمالدی رو وقت تلف کردن نمیدونم. وقتی رو اطلاعات ترکیبیات و گراف گسسته بتونید تست های رابطه بازگشتی و درخت ساختمان داده و طراحی الگوریتم رو حل کنید متوجه میشید. وقتی نصف مفاهیم وقت گیر ساختمان داده و طراحی الگوریتم از نظرتون بدیهی بشه متوجه میشید. اگه وقت کم میارید تمرین هاشو چندتا درمیون حل کنید.
خوندن سیستم عامل رو از منبع توصیه نمیکنم. چون کتابهای کنکوری خوبی داره. هوش مصنوعی هم نیاز به خوندن از مرجع نداره. ولی کتاب کنکوری درحد گریمالدی نیست.

ممنون از شما آقای جویباری.Shy

بله حق با شماست چون مفاهیم اگر در گسسته خوب خونده بشه حتی اگر نشه تستای سخت گسسته رو زد در ساختمان و طراحی کمک میکنه و دید آدم به مسایل باز میشه.Shy
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۴
ارسال:

Nfrs پاسخ داده:

وقتی دارین از الان شروع می کنین بنظر من حتما گریمالدی رو بخونین با تمریناش و بعدش تست های کنکور های اخیر
موفق باشید.

ارسال:

shamim_s پاسخ داده:

(۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۹ ب.ظ)Nfrs نوشته شده توسط:  وقتی دارین از الان شروع می کنین بنظر من حتما گریمالدی رو بخونین با تمریناش و بعدش تست های کنکور های اخیر
موفق باشید.

ممنون از شما....

بله وقت دارم ولی شنیدم خوندن مرجع فقط وقتو هدر میده این بود که تو این درس به شک افتادم

میخوام بدونم خوندن متن گریمالدی چقدر بیشتر از درسنامه پوران ارزش داره؟؟آیا وقت تلف کردن نیست؟؟Sad

۱
ارسال:

izadan11 پاسخ داده:

گریمالدی خیلی مفیده اول اونو بخون بعد شروع کن به خوندن بقیه ی کتاب ها (پایه ی رشته ی کامپیوتره)
خیلی هم کامله وقتی بخونیش سخت ترین سوالها رو هم می تونی حل کنی

۱
ارسال:

Jooybari پاسخ داده:

سلام. دوستان لطفاً بحث رو از موضوع اصلی منحرف نکنید. در صورت نیاز یه موضوع جدید با عنوان مناسب ایجاد کنید.
با تشکر.

۰
ارسال:

bahar122 پاسخ داده:

کدوم از فصل های گریمالدی باید خونده بشه؟ منظورم جلد اول

۰
ارسال:

Nfrs پاسخ داده:

همه ی فصول جلد اول

۰
ارسال: #۱۰

Nina777 پاسخ داده:

سلام دوستان من یه گریمالدی دارم واسه سال ۸۷. به نظرتون باید جدیدشو بگیرم یا فرقی نداره؟ ممنون.

ارسال: #۱۱

Jooybari پاسخ داده:

(۰۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۵۲ ق.ظ)Nina777 نوشته شده توسط:  سلام دوستان من یه گریمالدی دارم واسه سال ۸۷. به نظرتون باید جدیدشو بگیرم یا فرقی نداره؟ ممنون.

سلام. نه نیاز نیست. همین کتاب خوبه.

۰
ارسال: #۱۲

mohamad91 پاسخ داده:

چه فصلهایی از گریمالدی رو لازمه که بخونیم؟
تمام چهار کتابو لازمه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

ارسال: #۱۳

Jooybari پاسخ داده:

(۰۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۴۹ ب.ظ)mohamad91 نوشته شده توسط:  چه فصلهایی از گریمالدی رو لازمه که بخونیم؟
تمام چهار کتابو لازمه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

سه جلد کتاب انتشارات فاطمی کافیه.

۰
ارسال: #۱۴

faryadSH پاسخ داده:

دوستان بنده هم از پایه میخوام گسسته رو بیام بالا و با توجه به حرفهای گفته شده مث اینکه باید گریمالدی بخونم ! حالا میشه بگید حجم سه جلدش حدودا چقدر هست؟Huh
من الان پوران گسسته رو دارم ولی هنوز شروع نکردم - حس میکنم منم پوران برام کافی نیست باید ریزتر بخونم تا بتونم تست هارو بزنم Undecided

ارسال: #۱۵

m@hboobe پاسخ داده:

(۰۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ق.ظ)faryadSH نوشته شده توسط:  دوستان بنده هم از پایه میخوام گسسته رو بیام بالا و با توجه به حرفهای گفته شده مث اینکه باید گریمالدی بخونم ! حالا میشه بگید حجم سه جلدش حدودا چقدر هست؟Huh
من الان پوران گسسته رو دارم ولی هنوز شروع نکردم - حس میکنم منم پوران برام کافی نیست باید ریزتر بخونم تا بتونم تست هارو بزنم Undecided
سلام گریمالدی کتاب خوبیه در صورتیکه بتونید تمرینات اون هم حل کنید.
اگر میخواید گسسته رو از گریمالدی بخونید اونم الان که آبان ماه هست اول درسنامه کتاب کنکوری رو مطالعه کنید و بعد فصل مربوطه رو از گریمالدی بخونید و مباحثی که مفهمشون از کتاب کنکوری سخته رو پوشش بدید . از ۳ جلد اولش هم فکر کنم جلد اول که منطق ریاضی و شمارش و توابع و رابطه ها رو داره و جلد سوم که گرافها و درخت رو داره بیشتر مناسب خوندن باشه جلد دوم روابط بازگشتی و توابع مولد و اصل شمول و عدم شمول و ... هست که نسبت به سایر مباحث سنگین تره.
لینک سایت فاطمی برای کتاب ترجمه شده گریمالدی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۱۶

faryadSH پاسخ داده:

(۰۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۴ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(04 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ق.ظ)faryadSH نوشته شده توسط:  دوستان بنده هم از پایه میخوام گسسته رو بیام بالا و با توجه به حرفهای گفته شده مث اینکه باید گریمالدی بخونم ! حالا میشه بگید حجم سه جلدش حدودا چقدر هست؟Huh
سلام گریمالدی کتاب خوبیه در صورتیکه بتونید تمرینات اون هم حل کنید.
اگر میخواید گسسته رو از گریمالدی بخونید اونم الان که آبان ماه هست اول درسنامه کتاب کنکوری رو مطالعه کنید و بعد فصل مربوطه رو از گریمالدی بخونید و مباحثی که مفهمشون از کتاب کنکوری سخته رو پوشش بدید . از ۳ جلد اولش هم فکر کنم جلد اول که منطق ریاضی و شمارش و توابع و رابطه ها رو داره و جلد سوم که گرافها و درخت رو داره بیشتر مناسب خوندن باشه جلد دوم روابط بازگشتی و توابع مولد و اصل شمول و عدم شمول و ... هست که نسبت به سایر مباحث سنگین تره.
لینک سایت فاطمی برای کتاب ترجمه شده گریمالدی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون از راهنمایی تون
لینک رو دیدم . چه قیمت های فضایی ای داره گریمالدی Undecided فکرشو بکنید اگر بخوایم سه جلدشو بخریم چقدر باید هزینه کنیم براش !! این چه مدلشه باز Confused

۰
ارسال: #۱۷

kingmax پاسخ داده:

توی کتاب فروشی ها بگردی چاپ های قدیمی با قیمت خیلی کمتر گیرت میاد مثلا چاپ ۸۹- یا ۹۰ ۳ جلدش حدود ۲۰تومن میشه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۳۱۱ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۶۵۸ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۳۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کمک برای حل تمرین پایگاه داده zhila1994 ۰ ۱,۹۶۸ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۲,۸۲۶ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۵۷۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۲۴ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۴۱ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۹۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close