زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست اطلاعات در مورد ajax

ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۴۸ ب.ظ
Brick درخواست اطلاعات در مورد ajax
سلام
من در حین یادگیری php به مطالب ajax رسیدم
اصلا کدهایی رو که می نویسن متوجه نمیشم....
احساس میکنم اونایی که آموزش میدن فرض کردن من ی چیزایی بلدم
از شما میخوام بگید به چه مفاهیم اولیه ای برای یادگیری ajax نیاز دارم؟
اگه منبع خوبی هم سراغ دارین که الفبای اولیه رو یاد میده لطفا بگین؟Huh
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۰۴ ب.ظ، توسط mhr.ash.)
RE: درخواست اطلاعات در مورد ajax
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۸ ب.ظ)dornajo0on نوشته شده توسط:  سلام

سلام دوست عزیز

چندتا لینک از اینترنت پیدا کردم ...شاید مفید باشه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Ajax(

پسورد :

و اسامی چند کتاب موجود فارسی در بازار:

۱/ آژاک‍س‌ =‎Ajax‬/ ن‍وی‍س‍ن‍ده‌ ح‍س‍ی‍ن‌ ک‍رم‍ی‌ اف‍ش‍ا
۲/ آموزش گام به گام Ajax / [نویسنده کریس اولمن، لوسیندا دایکس]؛ مترجمین مهرداد توانا، سعید هراتیان.
۳/ برنامه‌نویسی کاربردی Ajax and PHP/ تألیف بابک باقری.
۴/ راهنمای ویژوال Ajax: برای ساخت برنامه‌های قدرتمند اینترنت/ مولف استون هلزنر ؛ مترجمان بهروز آقاخانیان ... [و دیگران].
۵/ شروع کار با PHP و AJAX از مبتدی تا حرفه‌ای/ نویسنده لی بابین؛ مترجمین غلامحسین رستمی، محمد قاری‌رستمی.
‫۶/ آموزش گام به گام Ajax‬‏‫: ساده‌ترین روش یادگیری Ajax‬‬‏‫/ نویسنده حسین خوشرفتار‌منفرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dornajo0on
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ق.ظ، توسط dornajo0on.)
RE: درخواست اطلاعات در مورد ajax
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۴۵ ب.ظ)mhr.ash نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۸ ب.ظ)dornajo0on نوشته شده توسط:  سلام

سلام دوست عزیز

چندتا لینک از اینترنت پیدا کردم ...شاید مفید باشه:

Ajax(

پسورد :

و اسامی چند کتاب موجود فارسی در بازار:

۱/ آژاک‍س‌ =‎Ajax‬/ ن‍وی‍س‍ن‍ده‌ ح‍س‍ی‍ن‌ ک‍رم‍ی‌ اف‍ش‍ا
۲/ آموزش گام به گام Ajax / [نویسنده کریس اولمن، لوسیندا دایکس]؛ مترجمین مهرداد توانا، سعید هراتیان.
۳/ برنامه‌نویسی کاربردی Ajax and PHP/ تألیف بابک باقری.
۴/ راهنمای ویژوال Ajax: برای ساخت برنامه‌های قدرتمند اینترنت/ مولف استون هلزنر ؛ مترجمان بهروز آقاخانیان ... [و دیگران].
۵/ شروع کار با PHP و AJAX از مبتدی تا حرفه‌ای/ نویسنده لی بابین؛ مترجمین غلامحسین رستمی، محمد قاری‌رستمی.
‫۶/ آموزش گام به گام Ajax‬‏‫: ساده‌ترین روش یادگیری Ajax‬‬‏‫/ نویسنده حسین خوشرفتار‌منفرد.

خیلی خیلی ممنون فعلا که لینک اول رو مطالعه کردم به نظرم خوب بود و دستتون درد نکنه... از امروز رسما آموزش جدی ajax رو شروع میکنم
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۴۰۵ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۵۲ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۲۶ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۹۱۲ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  فناوری اطلاعات پزشکی چیست ؟ mahan najafi ۹ ۱۷,۸۰۹ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bahador567
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۸۰۵ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۶۴۷ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close