زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی در مورد مجازی دولتی

ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۳۰ ب.ظ
سلام
راهنمایی در مورد مجازی دولتی(شهید بهشتی) می خواستم
از لحاظ انتخاب کردن و ارزش داشتن؟
با تشکر

اگـر تنـهای تنـهای تنـها شـوم، باز هـم خـــدا را دارم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۵۶ ب.ظ
دوستان منم یه سوال داشتم: اگه با پیگیری از اموزش محور به پژوهش محور تبدیل بشیم بازم برای دکتری مشکلی پیش میاد؟
یه سوال : کلمه مجازی در مدرک قید میشه؟
ممنونم

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ب.ظ، توسط damash.)
من تو سایت دانشگاه گیلان چرخیدم. بخش سوالات متداول رو که نگاه کردم، نوشته بود روی مدرک درج میشه، آموزش الکترونیکی.
راجع به دکتری باید بگم که داشتن پایان نامه معلومه خیلی مهمه. اما وقتی آدم فارغ التحصیل دانشگاه مجازی باشه، اولا احتمال قبولیش تو دکتری روزانه و شبانه خیلی خیلی کمه، ثانیا به خاطر مجازی بودن ارشدش، تو مصاحبه رد میشه! ضمن اینکه تو مصاحبه شانس با اونایی هستش که مقطع ارشد رو تو همون دانشگاه گذرونده باشن که در واقع با اساتید مصاحبه گر از قبل آشنایی دارن. معمولا تو همون مقطع ارشد با اون اساتید دوست میشن که بعد سر مصاحبه اوکی بشن. یه چیز دیگه، پارتی و سفارش کردن دیگران خیلی مهمه. یکی از دخترای فامیل الان سه ساله که تو آزمون دکتری رشته زیست شناسی دانشگاه رازی کرمانشاه قبول میشه،(همون جا هم ارشد گرفته) اما با اینکه اساتید قبلیش ازش مصاحبه میگیرن، قبول نمیشه. خودش میگه ازم هیچ سوالی نمیکنن چون منو میشناسن. من شاگرد اول اونجا بودم. بدون سوال میگن خب مدارکت رو آوردی. باشه میتونی بری!

راستی باید بگم که من با شش ماه درس خوندن، اونم با شرایط تاهل و شاغل بودن، نتونستم رتبه ای بهتر از ۱۶۰۰ تو رشته آی تی بیارم. باز امید دارم که شاید بتونم مجازی یا غیر انتفاعی قبول شم. ضمنا، من چون هنرستانی بودم، کاردانی و کارشناسی رو بصورت ناپیوسته گرفتم. اما به سختی زیاد، اونم تو دانشگاه پیام نور که از آموزش خبری نیست و فقط با کتاب خوندن باید واحد پاس کنی. الان همکارای من خیلی راحت تو بهمن ماه، دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کردن و دو هته بعد جوابش اومد که بیاین ثبت نام کنید. در حالیکه من از میزان سوادش خبر دارم. ما تو هنرستان همکلاسی بودیم، من روزانه قبول شدم، اون آزاد بجنورد! یکی دیگه شون تو ترم اول سه تا ۲۰ داره! مگه میشه.
حالا چرا این همه حرف زدم، واسه اینکه بدونی، باید بی خیال باشی. خود من بعضی اوقات به خودم میگم بمونم سال بعد رتبه بهتر بیارم. اما بعد میگم نه. شما که این همه داری تلاش میکنی، بدون که چند سال دیگه ارشد گرفتن، مثه نخود و کشمش میشه. ملت راحت میرن و ارشد میگیرن. تو محل کار هم هیچ فرقی برای نوع مدرکتو دانشگاهت قائل نمیشن. فقط مهم اینه که ارشد داشته باشی.
یکی از همکارها که لیسانس برق آزاد داشت، ارشدش رو مدیریت آزاد گرفت. الانم داره دکتری جغرافیای دانشگاه آزاد رشت میخونه! چرت و پرت! ولی مدرکش رو ارائه میده و تسهیلات میگیره!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , sir_ams
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۴۷ ب.ظ، توسط armak69.)
باسلام
من نتونستم مقایسه ای بین مجازی و غیرانتفاعی تو هیچ کودوم از تاپیک ها پیدا کنم
کسی اطلاعی داره؟
مثلن مجازی شیراز در مقایسه با غیرانتفاعی های تهران یا اصفهان مثل خاتم یا صفاهان؟
کودوما از نظر آموزشی و از نظر مدرک بهتر و معتبرتر هستن؟
ممنون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۱۲ ب.ظ
RE: راهنمایی در مورد مجازی دولتی
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  دوستان منم یه سوال داشتم: اگه با پیگیری از اموزش محور به پژوهش محور تبدیل بشیم بازم برای دکتری مشکلی پیش میاد؟
یه سوال : کلمه مجازی در مدرک قید میشه؟
ممنونم
سلام
اولیو نمیدونم ولی جواب سوال دومتون بله هست مجازی (الکترونیکی) تو مدرک قید میشه. البته زیاد نگرانش نباش

اگـر تنـهای تنـهای تنـها شـوم، باز هـم خـــدا را دارم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , sir_ams

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۳ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  امریه ارگان های دولتی it_man ۰ ۵۶۰ ۰۸ دى ۱۴۰۱ ۰۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: it_man
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۱۰۷ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۵۰۹ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۶۹ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۸۹ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۳۵۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۹۶ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۴۲۷ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close