زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ۱۰۴۹ نرم افزار شانسی واسه شبانه یا غیر انتفاعی داره؟

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۴۶ ب.ظ
سلام
نمیدونم چرا همیشه سر جلسه خراب میکنم و رتبم اینطوری شد!!!
اگه جواب بدین ممنون میشم.

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۰۲ ب.ظ
واسه غیر انتفاعی آره ولی شبانه بعیده

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pink_floyd_nsf333
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۳۸ ب.ظ
RE: رتبه ۱۰۴۹ نرم افزار شانسی واسه شبانه یا غیر انتفاعی داره؟
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۰۲ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  واسه غیر انتفاعی آره ولی شبانه بعیده

ممنون به خاطر پاسختون.
فکر میکنید چقدر شانس واسه ی قبولی در غیر انتفاعی وجود داره؟
منظورم اینه که میشه رووش حساب باز کرد یا اینکه معلوم نیست؟
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ ق.ظ
غیر انتفاعی شهرستان ها میارید حتما
نتایج نهایی بچه های پارسال رو ببینید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۳۵ ق.ظ
غیر انتفاعی روزبهان ساری قبول میشی
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ ق.ظ، توسط rad.bahar.)
سلام دوستان عزیر
البته با رتیه ای که شما دارید مسلما شبانه نمی اورید ولی در مورداین که افراد بخواهند غیر از روزانه بخوانند باید واقعا پول پر داشته باشید در غیر این صورت خیلی سخته هم برای دانشگاه پول بدهی هم در شهر دیگر باشی (هزینه رفت وامد خوابگاه خورد و خوراک و...) و اخرش هم مدرکش غیر انتفاعی یا چیزی شبیه ان باشد
از من می شنوید به نظرم بهتر هست یک سال دیگر بخوانید تا رتیه بهتری به دست اورید.
من خودم سال اول همین طوری داده بودم نرم افزار شدم هزار و خورده ای. سال بعد نشستم با جدیت خواندم ولی دوباره نرم افرار شدم تو مایه های هزار (۱۰۰ تا کمتر از رتبه قبل).ان موقع تازه برای اولین بار رشته های مجازی امده بود (رشته های پولکی و کم ارزش) ان موقع مجازی قبول شدم خانواده ام گفتم یک سال دیگه بخوانم ولی من انقدر ناراحت بودم که گفتم سال دیگر هم بهتر از این نمی شوم و همین رشته را می خواهم. خوشبختانه وضعیت مالی خانواده ان سال به دلایل مشکلاتی خوب نبود بنابراین به زور قانع شدم که مجازی نرم.
فکر می کردم سال دیگر هم همین طور باشد ولی تصمیم گرفتم فکر های منفی را دور بریزم و دوباره با جدیت بخوانم و این دفعه که بار سومم بود که کنکور می دادم رتیه ام شد ۱۳۴ و روزانه it دانشگاه یزد اوردم. (این دفعه نرم افزار ندادم) حالا هم ترم اخر ارشدم و باید دفاع کنم و خوشحال هم که ان روز مجازی نرفتم
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: pink_floyd_nsf333 , Good! , maryam.raz , Engineer
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۳۷ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۴۰ ق.ظ)rad.bahar نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیر
البته با رتیه ای که شما دارید مسلما شبانه نمی اورید ولی در مورداین که افراد بخواهند غیر از روزانه بخوانند باید واقعا پول پر داشته باشید در غیر این صورت خیلی سخته هم برای دانشگاه پول بدهی هم در شهر دیگر باشی (هزینه رفت وامد خوابگاه خورد و خوراک و...) و اخرش هم مدرکش غیر انتفاعی یا چیزی شبیه ان باشد
از من می شنوید به نظرم بهتر هست یک سال دیگر بخوانید تا رتیه بهتری به دست اورید.
من خودم سال اول همین طوری داده بودم نرم افزار شدم هزار و خورده ای. سال بعد نشستم با جدیت خواندم ولی دوباره نرم افرار شدم تو مایه های هزار (۱۰۰ تا کمتر از رتبه قبل).ان موقع تازه برای اولین بار رشته های مجازی امده بود (رشته های پولکی و کم ارزش) ان موقع مجازی قبول شدم خانواده ام گفتم یک سال دیگه بخوانم ولی من انقدر ناراحت بودم که گفتم سال دیگر هم بهتر از این نمی شوم و همین رشته را می خواهم. خوشبختانه وضعیت مالی خانواده ان سال به دلایل مشکلاتی خوب نبود بنابراین به زور قانع شدم که مجازی نرم.
فکر می کردم سال دیگر هم همین طور باشد ولی تصمیم گرفتم فکر های منفی را دور بریزم و دوباره با جدیت بخوانم و این دفعه که بار سومم بود که کنکور می دادم رتیه ام شد ۱۳۴ و روزانه it دانشگاه یزد اوردم. (این دفعه نرم افزار ندادم) حالا هم ترم اخر ارشدم و باید دفاع کنم و خوشحال هم که ان روز مجازی نرفتم
سلام ، واقعاً ممنون به خاطر راهنمایی شما و بقیه دوستان.

حقیقتش نمیدونم میخوام برم یا نه ، این سال دومی بود که شرکت کردم و متاسفانه نتونستم مشترک خوب بزنم و این شد رتبم.
از اوّل هدفم روزانه بودش حتی واسه غیر انتفاعی هنوز کارت علاقه مندی نگرفتم.
واقعاً نمیدونم کار درست کدوم هستش ؟ اینکه برم غیر انتفاعی یا شرکت دوباره ، اونم واسه کسی مثل من متولد ۶۴ که شاید تا حالا باید درسامو میخوندم و الان حداقل ارشد میداشتم.
احتمالاً انتخاب رشته میکنم ، بعدش اینکه برم یا نه واقعاً نمیدونم !!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۸۵ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۲۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۱ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۸۱ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۸۲ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۴۶ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۱۰ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۸۰۸ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۶۷ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۰۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close