زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تحلیل جامع از کنکور ۹۳

ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۸ ب.ظ، توسط deledivouneh.)
تحلیل جامع از کنکور ۹۳
با سلام به همگی
آزمون ۹۳ نکات مهمی رو داشت که باید در نظر گرفت
-تعویق یک هفته ای آزمون روحیه بعضی ها رو آورد پایین و بعضی ها مثل من از فرصت استفاده کردند و خوندند.
-آزمون ارشد مهندسی کامپیوتر چنانچه از قبل گفته شده بود دیگه تخصصی تر شده بود و هر کسی تو هر گرایشی که از اول علاقه داشت دیگه باید سرمایه گذاری میکرد و مثل پارسال نبود که همپوشانی زیادی تو رتبه ها باشه.
-ضریب ۴ شدن دروس تخصصی شاخ غولی مثل دروس مشترک روشکست و همانطور که می بینیم تخصصی ها بودن که قبولین رومشخص کردن.البته این طرحشون ایراداتی هم داشت ولی برا خود من که خوب بود.
تو پروسه آزمون هم این اتفاقات افتاده که یک سوال از مشترک حذف شده حالا نمیدونم کدوم سوال؟احتمالا سوال مدار منطقی.چون درصدای خودم این رو نشون میده.
-سوال گراف ریاضیات گسسته اصلاح شده ولی سوال محاسبات n(n-1/2) اصلاح نشده.
-هم پوشانی نسبت به سال قبل کم شده ولی در عوض نگاهی به ظرفیت ها این را نشان می دهد که تقریبا رتبه و محل قبولی ۸۰ درصد شبیه سال قبل خواهد بود. روزانه ۹۲=۱۸۳ نفر شبانه ۹۲=۴۰ نفر مجموع=۲۲۳ نفر
روزانه ۹۳=۲۱۴ نفر شبانه ۹۳=۷۸ نفر مجموع=۲۹۲ نفر
-درصد تخصصی هم که تاثیرش بالطبع بیشتر از دروس مشترک بوده ، البته ریاضی و زبان هم در کنار دروس تخصصی تاثیر خودشون رو تو رتبه ها گذاشتن.
-
دل نوشته خودم:
درضمن من خودم باتوجه به اینکه شهریور ۹۰ فارغ التحصیل شدم و خدمت سربازی هم رفتم با توجه به اینکه کار هم میکردم حدود دو ماه رو مشترک و تخصصی نرم افزار کار کردم و رتبم ۳۵۴ شد که حالا امیدوارم در کنار کارم روزانه یا حتی شبانه تبریز رو بیارم.امیدوارم همه موفق باشید.

فایل‌(های) پیوست شده

در وصل هم ز عشق تو ای گل در آتشم
عاشق نمی‌شوی که ببینی چه می‌کشم

با عقل آب عشق به یک جو نمی‌رود
بیچاره من که ساخته از آب و آتشم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk , soha1 , سجاد۶۷ , chita70
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۳۰ ب.ظ
تحلیل جامع از کنکور ۹۳
روزانه ۹۲=۱۸۳ نفر شبانه ۹۲=۴۰ نفر مجموع=۲۲۳ نفر
روزانه ۹۳=۲۱۴ نفر شبانه ۹۳=۷۸ نفر مجموع=۲۹۲ نفر
--------------------------------------------------------------
اینا یعنی چی؟ ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۰۵ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۱۳ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۱۳۲ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  در مصاحبه کارشناس تحلیل گر سیستم چه می پرسند؟ سیما ۱۹۵۶ ۲۸ ۴۳,۵۴۹ ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۴,۵۶۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  مشاوره روش تحقیق و تحلیل آماری sirvan.t ۰ ۱,۹۰۸ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  منابع تخصصی شغل تحلیل گر سیستم Hamedudk ۱ ۲,۸۸۱ ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بهترین منابع برای تحلیل اقتصادی کدامند؟ hoseyn9999so ۰ ۳,۲۴۷ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۶:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseyn9999so
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس تحلیل و طراحی الگوریتم های پیشرفته دانشگاه فردوسی jazana ۱۳ ۱۲,۷۵۰ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Valipourh20
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close