زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کشف آنومالی

ارسال:

zahra67 پرسیده:

کشف آنومالی

من برای مقاله درس پایگاه داده پیشرفته موضوع anomaly detection in database را انتخاب کردم
اول کلی مقاله انگلیسی پیدا کردم ولی بعد که بررسی شون کردم هیچ کدوم به درد نمی خورد
کلی سرچ کردم ولی مقاله به درد بخوری پیدا نکردم
مطالب فارسی هم بیشتر به بحث نرمال سازی پرداختن
من مقالاتی میخوام که در مورد آنومالی و روش تشخیص و کشف آنومالی در پایگاه داده باشن
ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زمین شناسی از بهترین رشته ها: کشف پوکه fardinamiri ۰ ۱,۵۴۹ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۴۹ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  پیاده سازی کشف منابع در سیستم عامل های توزیع شده با متلب dell.mordeh ۲ ۱,۹۳۹ ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dell.mordeh
Brick درخواست مدل داده کاوی (مشخصا مدل داده کاوی و نه مدل کشف دانش) miladonline ۲ ۲,۰۶۴ ۰۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: miladonline
  راز خواب خوب کشف شد morweb ۰ ۱,۵۱۵ ۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  بهترین ساعت برای خوردن غذا کشف شد SHayAN_567 ۶ ۲,۶۵۰ ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marde TANHA
  کشف خطای مقدار اولیه نداشتن در زبان های C و پاسکال hosshah ۲ ۲,۲۱۴ ۱۶ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hosshah
  کشف جدیدم در مورد میوه ی لیموشیرین ppositiveenergy ۱۱ ۴,۸۹۴ ۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mhd3
  پایان نامه در حوزه ی کشف داده های پرت ( Outlier Detection ) sharareh_moradi ۴ ۳,۳۹۷ ۰۵ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sharareh_moradi
  کشف ماده شیمیایی که موجب تمرکز می شود k_111 ۲ ۲,۴۴۸ ۱۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: explorer

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close