زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیگیری شبهه ی فروخته شدن سوالات از راه قانونی، آیا اقدام کرده اید؟

ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۷ ق.ظ، توسط shiivaaa.)
سلام خدمت دوستان گرامی.
من انتظار داشتم بعد از چنین ماه درس و سختی کشیدن و استرس ، روزای بعد کنکور رو کاملا به خوشی بگذرونم، اما متاسفانه این خبرهایی که هنوز صحت یا کذب بودنشون معلوم نشده، آرامش بعد کنکورمون رو گرفت.
تاپیک های دیگه ای زده شده بود که همه با حدس و گمان یا با توهین به همدیگه میخواستن حقشون رو بگیرن!
اگه واقعا این ماجرا درست باشه و قرار باشه حق من و شما ضایع بشه این کارهای قبلی راهش نیست!
اینجا جاییه که میخوایم ببینیم کیا از راه قانونی اقدامی کردن یا قصد اقدامی قانونی دارن ،اونم با مدرک، نه بر اساس حرفایی که بقیه میگن!
قصد اغتشاش نه توی فروم و نه بیرون فروم رو هم نداریم،
فقط اگه مطمئن هستید و مدرکی دارید که حقی ضایع شده و راهی قانونی بلدید بسم الله !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ ق.ظ
دوستای رشته ی کامپیوتر کجایین؟
یعنی واقعا همه فقط بلد بودین اینجا به جون هم بیفتین؟
یه نفر تو تاپیک دیگه ای گفته بودن وکیل گرفتن و دنبال این کار هستن، من بعد از دیدن کار ایشون این تاپیک رو زدم ، فکر کردم امثالشون زیاده، اما مثل اینکه همه بیخیال شدین!نشستین که هرچی بادا باد؟
بازم خواهش میکنم دوستایی که میخواین پیگیری کنین ، پیگیری گروهی بهتر از تنهاییه!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۸۷۵ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۴۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۳۶۵ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  آیا تبلیغات در اینستاگرام براتون کارآمد بوده؟ کیمیا شیرازی ۰ ۱,۸۶۷ ۰۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: کیمیا شیرازی
Star ایده طراحی یک وب سایت stabesh ۱ ۲,۲۵۴ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۱۵۲ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۵۴ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۷۸۳ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close