زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال از کاهش حالات!

ارسال:

AEM4949 پرسیده:

سوال از کاهش حالات!

سلام دوستان
این سوال و جوابش رو ببینید:

[تصویر:  246469_untitled.JPG]

من با سوالات کاهش حالات مشکلی ندارم.ولی این سوال تمام حالاتش معادل میشه.اگه میشه توضیح!!!Shy
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

masoud67 پاسخ داده:

RE: سوال از کاهش حالات!

اگه مثل من با اون گراف و ماکسیمال مشکل داری این کارو بکن

مرحله اول
a با d و b یکسان هستند
حالا بررسی میکنیم آیا b و d هم یکسان هستند که بتونیم این سه تا در یک دسته قرار بدیم که میبنیم نخیر
فرض اول: پس a یا با b در یک درسته قرار میگیره یا با d

مرحله دو
b با C یکسان میشه
طبق فرض اول اگر a با B همگروه بشه پس باید با C هم یکسان باشه که اینجور نیست ، پس a و b در یک گروه نیستند و نتیجه a و d در یک گروه قرار میگیرند
پس تا اینجا
a,d
b,c
دسته بندی شدند

مرحله سوم
c با d یکسان هستند. پس آیا میشه C را به دسته a, d منتقل کرد که نمیشه چون aوc یکسان نبودند (البته اگر هم میشد ظاهرا فرقی نمیکرد چون آخرش دو دسته داشتیم)

مرحله چهارم
d با e یکسانه. پس e را به دسته a,d میبریم ولی باید چک کنیم که آیا e با a هم یکسانه؟
که نیست. پس e تنهای تنهای تنها Big Grin واسه خودش یه دسته جدا میشه و دیگه با هیچ متغیری جور نمیشه
و در آخر دسته های یکسان میشه
a,d
b,c
e

من اینجوری حل میکنم بهتر جواب میگیرم تا با اون گراف و پیدا کردن ماکس و اینجور چیزا
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۹۸ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  کاهش شدید احتمالی رتبه های قبولی در شبکه و امنیت سال در آیتی ۹۶ alilash ۵ ۳,۴۷۴ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
  کاهش میزان تلفات در ارسال مالتی مدیا mehran.hzd ۰ ۱,۵۰۱ ۰۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mehran.hzd
  کاهش میزان تلفات در ارسال مالتی مدیا mehran.hzd ۰ ۱,۵۷۰ ۰۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mehran.hzd
  کاهش پذیری چند جمله ای *tarannom* ۲ ۲,۲۱۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: *tarannom*
  فصل ۷ کتاب دکتر اجلالی . تشخیص حالات بعدی - wskf ۰ ۸۰۸ ۳۰ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  کاهش کارایی یک کامپیوتر با دستورات انشعاب شرطی Doctorwho ۲ ۱,۷۸۵ ۱۸ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: boshbosh
Video سمت چپ هر FD کاهش ناپذیر باشد یعنی چه؟ post98 ۱ ۱,۵۴۷ ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  ابهام در تشخیص pi . Epi برای حالات بی اهمیت sahabi2015 ۱ ۱,۸۴۵ ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ ۰۲:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  تعداد EPI در جدولی که حالات بی اهمیت دارد shbeheshti ۴ ۲,۷۹۷ ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Skyrim

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close