زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال ۸۳ آیتی ۹۱ - LWP

ارسال:

tayebe68 پرسیده:

سوال ۸۳ آیتی ۹۱ - LWP

لطفا راجع به دلایل رد و تایید گزینه ها توضیح بدید

کتاب حقیقت مبحث LWP رو توضیح کافی نداده به نظرم

فایل‌(های) پیوست شده

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۴
ارسال:

آنجلا پاسخ داده:

RE: سوال ۸۳ آیتی ۹۱ - LWP

تک تک گزینه رو میگم :
۱) ما سه نوع پیاده سازی نخ داریم : نخ سطح کاربر , نخ سطح هسته , ترکیبی(ترکیب کاربر و هسته) در نخ نوع سطح هسته مدیریت نخ ها بر عهده ی سیستم عامله اما در نوع سطح کاربر مدیریت نخ ها بر عهده خود کاربر و با استفاده از کتابخانه نخها صورت میگیرد ..پس این گزینه غلطه

۲)گزینه ۳ غلطه چون: لزوما به ازای هر نخ یک LWP ایجاد نمیشه و ممکنه که چندین نخ به یک LWP نگاشت بشه و یا مثلا ۵ تا نخ به دو تا LWPنگاشت بشن..از طرفی یه نخ تا پایان کارش ممکنه بر روی LWP مختلفی کار کنه..

۳)تغییر متن ما بین نخ ها اگه از نوع نخ سطح هسته باشه نیازمند به تغییر مد یعنی از مد کاربر بریم به مد هسته هم خواهد بود ..پس این گزینه هم غلطه

ارسال:

fsi2013 پاسخ داده:

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ب.ظ)آنجلا نوشته شده توسط:  تک تک گزینه رو میگم :
۱) ما سه نوع پیاده سازی نخ داریم : نخ سطح کاربر , نخ سطح هسته , ترکیبی(ترکیب کاربر و هسته) در نخ نوع سطح هسته مدیریت نخ ها بر عهده ی سیستم عامله اما در نوع سطح کاربر مدیریت نخ ها بر عهده خود کاربر و با استفاده از کتابخانه نخها صورت میگیرد ..پس این گزینه غلطه

۲)گزینه ۳ غلطه چون: لزوما به ازای هر نخ یک LWP ایجاد نمیشه و ممکنه که چندین نخ به یک LWP نگاشت بشه و یا مثلا ۵ تا نخ به دو تا LWPنگاشت بشن..از طرفی یه نخ تا پایان کارش ممکنه بر روی LWP مختلفی کار کنه..

۳)تغییر متن ما بین نخ ها اگه از نوع نخ سطح هسته باشه نیازمند به تغییر مد یعنی از مد کاربر بریم به مد هسته هم خواهد بود ..پس این گزینه هم غلطه

سلام به نظر من پاسخ آنجلا قانع کننده بود
این pdf فقط ۹ صفحه داره فک کنم توضیحاتش بد نباشه دوست داشتید بخونید البته به زبان انگلیسیه شیرین و فصیح Big Grin
یکی از فایل های درس سیستم عامل پیشرفته دانشگاه شیراز ( دکتر خونجوش ) هستش.

فایل‌(های) پیوست شده
Lect3a-F11.pdf
اندازه فایل: ۱۱۶/۸ KB
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۲
ارسال:

tayebe68 پاسخ داده:

کسایی که مثل من با LWP مشکل دارید! اینها توضیحات کتاب استالینگز راجع به فرایندهای سبک وزنه
بخونید قضیه براتون کامل جا میفته
[تصویر:  244205_04302587453240112570.jpg]

[تصویر:  244205_94859588213351949444.jpg]

[تصویر:  244205_79869735645907074876.jpg]
اینها رو از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
پیدا کردم

ارسال:

minami پاسخ داده:

(۱۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۲ ق.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  کسایی که مثل من با LWP مشکل دارید! اینها توضیحات کتاب استالینگز راجع به فرایندهای سبک وزنه
بخونید قضیه براتون کامل جا میفته
[تصویر:  244205_04302587453240112570.jpg]

[تصویر:  244205_94859588213351949444.jpg]

[تصویر:  244205_79869735645907074876.jpg]
اینها رو از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
پیدا کردم

مرسی دوست عزیز
موفق باشی

۰
ارسال:

hosshah پاسخ داده:

(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۶ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  لطفا راجع به دلایل رد و تایید گزینه ها توضیح بدید

کتاب حقیقت مبحث LWP رو توضیح کافی نداده به نظرم

با خوندن صفحات ۱۰۵ و ۱۰۶ کتاب دکتر حقیقت میتونید این تست رو بزنید

۰
ارسال:

minami پاسخ داده:

منم این تست رو مشکل دارم، با خوندن اون صفحات هم درست نمیشه، اگه کسی اطلاعاتی بیشتر داره ممنون میشم توضیح بده Smile

۰
ارسال:

ka arman پاسخ داده:

lwp رو جایی به کار می بریم که اگر نخ به هر دلیلی مسدود شد کل فرایند مسدود نشه و سایر نخهای اون فرایند به کارشون ادامه بدن...
گزینه ۲ درست است چون ممکن است یک نخ قبل از اینکه مسدود شود در یک lwp بوده و بعدا که دوباره پردازنده گرفت در یک lwp دیگه باشه...
در مورد گزینه ۳ هم بگم که به ازای هر نخ سطح هسته یک lwp داریم...

ارسال:

Mänu پاسخ داده:

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۱ ق.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  lwp رو جایی به کار می بریم که اگر نخ به هر دلیلی مسدود شد کل فرایند مسدود نشه و سایر نخهای اون فرایند به کارشون ادامه بدن...
گزینه ۲ درست است چون ممکن است یک نخ قبل از اینکه مسدود شود در یک lwp بوده و بعدا که دوباره پردازنده گرفت در یک lwp دیگه باشه...
در مورد گزینه ۳ هم بگم که به ازای هر نخ سطح هسته یک lwp داریم...

میشه بیشتر توضیح بدیم من پوران دارم
در این مورد هیچ توضیحی نداده

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال ۶۱ آیتی ۹۰ *tarannom* ۴ ۲,۰۵۲ ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: parsanaz
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۲۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مصاحبه با ۳ آیتی، ۸ شبکه کنکور ارشد ۹۶ amirrezashafaat ۶ ۱۰,۱۶۹ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  رتبه۵۰ آیتی و ۱۲۶ شبکه سال ۹۵ mmirzay ۲ ۵,۲۴۸ ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mmirzay
  آمار قبولی های آیتی ۹۷ Happiness.72 ۰ ۲,۲۵۹ ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  با ۵۱۰ آیتی کجا میشه قبول شد؟! samaneh ordoni ۳ ۴,۰۹۸ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ
  اطلاع و آشنایی با دانشجویان ارشد آیتی دانشگاه تربیت مدرس Happiness.72 ۱ ۲,۴۳۳ ۰۴ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۴۲ ق.ظ
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۲۰۰ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
  کارنامه‌های اولیه ارشد کامپیوتر و آیتی ۹۷ ph0en1x ۸ ۵,۹۲۳ ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: saeed_vahidi
  حل تشریحی سوالات هوش مصنوعی ارشد آیتی ۹۶ alphax ۳ ۴,۰۵۹ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۸:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mis.faraji@yahoo.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close