زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال در خصوص پارسر های LL1 و SLR1

ارسال:

e.shrm پرسیده:

سوال در خصوص پارسر های LL1 و SLR1

سلام

من دو تا سوال عکسش رو گذاشتم ، گزینه هاش رو هم مشخص کردم. من فرق این دو تا سوال رو نمیفهمم که چرا گزینه های متفاوتی شدند.
کلا این دو تا رو یکی بهم توضیح بده لطفا. ممنون

[تصویر:  240457_86e5a44006a71.jpg]

[تصویر:  240457_62c12f643d182.jpg]
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

e.shrm پاسخ داده:

RE: سوال در خصوص پارسر های LL1 و SLR1

یاریگری نبود؟؟؟ Cool

۰
ارسال:

fulgent پاسخ داده:

عزیزم شما پاسخ سوال اول رو اشتباه انتخاب کردین. سوال اول جوابش میشه گزینه ۱/ چون این گرامر (LL(1 نیست.

در مورد سوال دوم هم این نکته وجود داره که:
یکی از روش های مناسب در پارسر (۱)SLR ، استفاده از گرامرهای مبهم و رفع تداخلات ایجاد شده توسط طراح می باشد.

ارسال:

e.shrm پاسخ داده:

(۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۴ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  عزیزم شما پاسخ سوال اول رو اشتباه انتخاب کردین. سوال اول جوابش میشه گزینه ۱/ چون این گرامر (LL(1 نیست.

یکی از روش های مناسب در پارسر (۱)SLR ، استفاده از گرامرهای مبهم و رفع تداخلات ایجاد شده توسط طراح می باشد.
ممنون ولی من با دو کتاب مختلف چک کردم . هر دو همین گزینه ها بود.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

fulgent پاسخ داده:

(۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۱ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۴ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  عزیزم شما پاسخ سوال اول رو اشتباه انتخاب کردین. سوال اول جوابش میشه گزینه ۱/ چون این گرامر (LL(1 نیست.

ممنون ولی من با دو کتاب مختلف چک کردم . هر دو همین گزینه ها بود.

خواهش میکنم. من مدرسان دارم اونم سوال اول رو گزینه ۱ انتخاب کرده.اگر خودتون هم چک کنید متوجه میشید اشتراک first و follow وجود داره.

۰
ارسال:

fulgent پاسخ داده:

سوال اول که به نظر من صد در صد میشه گزینه ۱ ، از راه رد گزینه هم برید به ۱ می رسیم. اما سوال ۲ چون شرط گذاشته که هر else به نزدیکترین if برگرده پس ابهام رو برداشته! و بین گزینه ۲ و ۳ به نظرم ۲ مناسب تره!Angel

ارسال:

e.shrm پاسخ داده:

(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  سوال اول که به نظر من صد در صد میشه گزینه ۱ ، از راه رد گزینه هم برید به ۱ می رسیم. اما سوال ۲ چون شرط گذاشته که هر else به نزدیکترین if برگرده پس ابهام رو برداشته! و بین گزینه ۲ و ۳ به نظرم ۲ مناسب تره!Angel
دقیقا همون شرط بالایی برای پایینی هم هست خب ، چرا توی یکی ابهام برطرف شده تو اون یکی نه.

ارسال:

fulgent پاسخ داده:

(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  
(06 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  سوال اول که به نظر من صد در صد میشه گزینه ۱ ، از راه رد گزینه هم برید به ۱ می رسیم. اما سوال ۲ چون شرط گذاشته که هر else به نزدیکترین if برگرده پس ابهام رو برداشته! و بین گزینه ۲ و ۳ به نظرم ۲ مناسب تره!Angel
دقیقا همون شرط بالایی برای پایینی هم هست خب ، چرا توی یکی ابهام برطرف شده تو اون یکی نه.

اره ابهام برطرف شده ولی برخورد first و follow وجود داره...

۰
ارسال:

yashar512 پاسخ داده:

سلام دوستان کسی جواب این سوال رو میدونه ؟؟؟ ممنون میشم جواب رو هرچه سریع تر بهم برسونید ممنون بچه هاااااااااااااا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۶۹ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۰۱ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۲۹ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
  راهنمایی در خصوص دانشگاه جامع امام حسین (ع) HamidReza1 ۰ ۲,۴۷۰ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۸۳ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات در خصوص تعرفه جدید اینترنت H-Arshad ۰ ۳,۰۰۲ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  راهنمایی در خصوص مقاله isi هوش جمعی تارا محمدی ۱ ۱,۵۹۰ ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: تارا محمدی
  معرفی منابع و گرایش های مرتبط با فایل های صوتی و تصویری و پخش کننده های صوت و تصویر R.g- ۴ ۳,۶۷۷ ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  lookahead در پارسر LR 1 kilookiloo ۲ ۳,۲۱۰ ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  راهنمایی در خصوص آزمون آزمایشی جامع HamidReza1 ۱ ۱,۸۸۹ ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: signal_micro

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close