زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک جمع بندی در مورد نانو پروگرمینگ!

ارسال:

Riemann پرسیده:

یک جمع بندی در مورد نانو پروگرمینگ!

سلام دوستان

در مسائلی ریز برنامه ریزی ما با یک سری واژه هایی از جمله :

جعبه انتقال
جعبه شرطی
سیگنال های کنترلی
شرط در چارت ASM

خب اینجا ما مجموع جعبه انتقال و جعبه شرطی مون میشه تعداد ریز دستور هایی که یکتا هست و ما اونا رو توی نانومون قرار میدیم. و هم چنین تعداد سیگنال های کنترلی هم میشه طول ریز دستور هامون. حالا من اینجا سوالی دارم که شرط در چارت ASM داشته باشیم تعداد بیت هایی که برای نمایش اون لازم هست مثلا ۶ تا شرط داریم میدونیم که ۳ بیت نیاز داره، حالا این تعداد بیتها میاد با تعداد بیت های که برای سیگنال های کنترلی داریم جمع میشه؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

izadan11 پاسخ داده:

RE: یک جمع بندی در مورد نانو پروگرمینگ!

تو این مبحث هر طراح با توجه به تصورات خودش سوال طرح می کنه سوال سال ۹۰رو با ۸۸ مقایسه کنید متوجه میشید قانون خاصی نداره فقط باید فکر کنید منظور طراح کدومه
ولی همه ی طراحا قبول دارن که باید شرطی اضافه شه

۰
ارسال:

masoud67 پاسخ داده:

RE: یک جمع بندی در مورد نانو پروگرمینگ!

(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  سلام دوستان

در مسائلی ریز برنامه ریزی ما با یک سری واژه هایی از جمله :

جعبه انتقال
جعبه شرطی
سیگنال های کنترلی
شرط در چارت ASM

خب اینجا ما مجموع جعبه انتقال و جعبه شرطی مون میشه تعداد ریز دستور هایی که یکتا هست و ما اونا رو توی نانومون قرار میدیم. و هم چنین تعداد سیگنال های کنترلی هم میشه طول ریز دستور هامون. حالا من اینجا سوالی دارم که شرط در چارت ASM داشته باشیم تعداد بیت هایی که برای نمایش اون لازم هست مثلا ۶ تا شرط داریم میدونیم که ۳ بیت نیاز داره، حالا این تعداد بیتها میاد با تعداد بیت های که برای سیگنال های کنترلی داریم جمع میشه؟
یه همچین چیزایی . فکر کنم سوال کنکور ۹۰ بود که این جعبه شرطیها رو با سیگنالهای کنترلی جمع کرده بود. ظاهرا این جعبه شرطی ها هم یه جور کنترل واسه برنامه حساب میشن.
ولی خوب سوالی پرسیدی. قصد داشتم یه همچین سوالی بپرسم. چون منم بدجور تو این مورد گیجم Angel

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۸۳ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۵ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  تست جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۰ ۱,۷۲۳ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
Sad جمع کننده پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۸ ۶,۹۲۳ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
  حافظه نانو Sanazzz ۱ ۱,۷۳۴ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۲۶ ق.ظ
Sad پیدا کردن xای که حاصل جمع دو عدد Sanazzz ۳ ۳,۲۳۳ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۰۴ ق.ظ
Exclamation جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۴ ۴,۱۱۵ ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۲۴ ب.ظ
  بودجه بندی آزمون های آزمایشی رشته مهندسی کامپیوتر مدرسان شریف mhm-pc ۳ ۶,۷۰۵ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Sara1994
  اولویت بندی دانشگاه ها در نرم افزار بین علم و صنعت، بهشتی ، نصیر و شهرستانها Sepideh96 ۷ ۶,۵۳۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed_vahidi
  اولویت بندی دانشگاه های شهر تهران در ارشد IT AmirrezaHatef ۱۳ ۷,۷۸۸ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close