زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

network on chip

ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۲۳ ب.ظ
network on chip
کسی هست که راجع به NOC کار کرده باشه. من میخوام روی delay این شبکه کار کنم ولی چیزی ازش نمیدونم. این موضوع رو هم استاد راهنمام انتخاب کرده. اصلا نمیدونم باید دنبال یه روش برای ارزیابی تاخیر باشم یا دنبال این باشم که تاخیر کم بشه. وقت زیادی هم ندارم. اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنماییم کنین
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ ق.ظ
RE: network on chip
سلام دوست عزیز
من نگاشت رو در شبکه بر روی تراشه کار کردم؛ حالا شما میخواید تاخیر روی توی چی بررسی کنید؟؟ هنگام نگاشت کاربرد و یا هنگام مسیریابی؟
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۴۴ ب.ظ
من اصلا هیچی نمیدونم. فقط به من گفت برو راجع به delay تو noc سرچ کن.۱۰-۱۵ تا مقاله بگیر بیار من ببینم
ارسال:
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ ق.ظ
(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ)marmar_khanoom نوشته شده توسط:  من اصلا هیچی نمیدونم. فقط به من گفت برو راجع به delay تو noc سرچ کن.۱۰-۱۵ تا مقاله بگیر بیار من ببینم
خب بهتر هست که دقیقا از استادتون سوال کنید که من بتونم بهتون کمک کنم.
ارسال:
۰۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۳۶ ب.ظ
network on chip
من فقط تا اول این ترم وقت دارم که مقاله ها رو براش ببرم. آخه میدونین من ترم ۳ هستم و سمینار رو ترم ۱ بهمون داده بودن منم ترم قبل اصلا نرفتم پیشش. فقط آخر ترم رفتم و گفتم بهم موضوع دادی ولی من کاری نکردم اونم گفت درباره این موضوع سرچ کن اول ترم دیگه بیا. حتی ایمیلشم به من نداد :-(
از کمکتون ممنونم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  (Msn(mobile social network چیست amin13 ۰ ۱,۸۲۹ ۲۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: amin13
Lightbulb مقاله network traffic classification برای پیاده سازی sara_omd ۰ ۱,۲۲۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: sara_omd
  دو پرسش از Transport و Network H-Arshad ۳ ۱,۷۳۸ ۰۲ دى ۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammad.ardeshiri
  ترجمه کتاب network security essential از استالینگز n_akbari88 ۰ ۱,۶۶۱ ۰۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۵:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: n_akbari88
  معرفی دوره ی رایگان مفاهیم برنامه نویسی و دوره ی رایگان +Network به صورت آنلاین one hacker alone ۰ ۱,۶۷۸ ۲۵ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  CRYPTOGRAPHY AND NETWORK SECURITY PRINCIPLES AND PRACTICE FIFTH EDITION mary frz ۰ ۱,۵۴۱ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mary frz
  off-chip , on-chip fas ۲ ۱,۵۰۷ ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: fas
  آیا کسی ترجمه ی کتاب protocols and architectures for sensor wireless network را دارد؟ arezoo70 ۰ ۱,۵۶۷ ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: arezoo70
  complex network osho ۰ ۱,۳۲۰ ۰۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: osho
  درخواست کتاب یا جزوه NETWORK + و کتاب A+ dadashe.yazdani ۰ ۲,۵۷۹ ۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: dadashe.yazdani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close