زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا نداشتن دور به طول فرد شرط لازم و کافی است برای گراف دوبخشی؟

ارسال:

masoud67 پرسیده:

آیا نداشتن دور به طول فرد شرط لازم و کافی است برای گراف دوبخشی؟

آیا نداشتن دور به طول فرد شرط لازم و کافی برای این است که گراف دو بخشی باشد یا خیر؟
اگر خیر چه شرایطی باید داشته باشد؟

۱
ارسال:

سودابه م پاسخ داده:

RE: آیا نداشتن دور به طول فرد شرط لازم و کافی است برای گراف دوبخشی؟

(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  آیا نداشتن دور به طول فرد شرط لازم و کافی برای این است که گراف دو بخشی باشد یا خیر؟
اگر خیر چه شرایطی باید داشته باشد؟

الان منظورتون از گراف دوبخشی گرافیه که با حذف یه گره و یال های متصل به آن گراف ناهمبند بشه؟اگه همینه که شرطشم گفتمSmile

ارسال:

masoud67 پاسخ داده:

(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۳۷ ب.ظ)سودابه م نوشته شده توسط:  الان منظورتون از گراف دوبخشی گرافیه که با حذف یه گره و یال های متصل به آن گراف ناهمبند بشه؟اگه همینه که شرطشم گفتمSmile
گراف‌های دوبخشی به گراف‌هایی گفته می‌شوند که رأس‌ها به دو دسته مجزا قابل افراز هستند بگونه‌ای که تمامی یال‌های گراف بین گره‌های بین دو دسته مختلف باشند.

منظورم این بود

فایل‌(های) پیوست شده

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

سودابه م پاسخ داده:

گراف‌های دوبخشی به گراف‌هایی گفته می‌شوند که رأس‌ها به دو دسته مجزا قابل افراز هستند بگونه‌ای که تمامی یال‌های گراف بین گره‌های بین دو دسته مختلف باشند.

منظورم این بود
[/quote]

من راستش گسسته رو گذاشتم کنارولی براتون یه فایل پیوست کردم توش کاملا جوابتونو می بینین

فایل‌(های) پیوست شده
۰۰۷۶/pdf
اندازه فایل: ۶۳/۱۲ KB

ارسال:

masoud67 پاسخ داده:

(۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ ق.ظ)سودابه م نوشته شده توسط:  من راستش گسسته رو گذاشتم کنارولی براتون یه فایل پیوست کردم توش کاملا جوابتونو می بینین
ممنون
جمله درست بود. به عنوان یک قضیه نوشته بود گرافی دوبخشی است اگر و تنها اگر هیچ دوری به طول فرد نداشته باشد

فقط چرا من اینو تو قسمت ساختمان داده پرسیدم؟؟؟؟

ارسال:

سودابه م پاسخ داده:

البته گراف مربوط به ساختمان داده هم هست ولی این سوالتون مربوط به خواص گراف ها میشه که توی گسسته بیان شده.خوشحالم براتون مفید بودSmile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۱۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۶۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۶۳ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۴۵۴ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
  چجوری بفهمیم سرور hp اورجینال است یا خیر!؟ azade1992 ۱ ۲,۲۷۲ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: diiyan
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۳ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Smile ۱۰ مدل آدم نخاله که به نفع خودتان است قیدشان را بزنید! αɾια ۱۷ ۹,۶۷۴ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sarasadati
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۹۳۰ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۲۹۷ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  تعداد مسیرها در گراف ss311 ۰ ۱,۸۴۳ ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close