زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کفالت ماده ۶ بهزیستی.کمک کنیدتوروخدا

ارسال:
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ ب.ظ
Exclamation کفالت ماده ۶ بهزیستی.کمک کنیدتوروخدا
باسلام.من از ماده۶بهزیستی کفالت پدرم استفاده نمودم.هم دستاش مشکل ارتوپدی داره وهم بخاطر قند وسکته مغزی پاهاش مشکل داره..بهزیستی تایید کرد...دکتر ارتپدی ومغزواعصاب بیمارستان نظام وظیفه تایید کردن...درکمیسون شوراشهرستانمون هم تاییدکردن گفتن معافی،فیش ریختم حساب،گفتن بروتاکارتت بیاد،دوماه شدنیومد رفتم مرکز استان پیگیری گفتن نیاز به دکتر مشورتی داره،حالامونده بودن به دکتر ارتوپدی نامه بدن یابه مغزواعصاب(چون بابام از دو بند بیماری داشت هم ارتوپد هم مغزواعصاب)،نامه دادن برای دکتر مغز واعصاب که گفت معافی ولی شماره بند اشتباه نوشته بود قبول نکرن؛به یه دکتر مغزواعصاب دیگه نوشتن که اونروز باهمه جروبحث کرد برای ماهم خیلی بدنوشت رد کرد،،،بااعتراضمون دوتا نامه دیگه دادن یکی برای یک متخصص مغزواعصاب دیگه ویک متخصص ارتوپدی دیگه،،،که هم دکتر ارتوپدی وهم دکتر مغزواعصاب سومی باکلی آزمایش مجدد خیلی خوب نوشتن وتایید کردن وبه من گفتن خیالت راحت معافی...دوتای نامه بردم نظام وظیفه ولی باز گفتن حتما باید بری شورای عالی....سوال من:آخه شوراعالی دیگه چرا؟نامه کدوم دکتر قبول میکنن اون ۳نفری که تاییدکردن یا اون یه نفر که تایید نکرده؟؟؟؟؟ممکنه اصلا نگاه نامه ها نکنن نظربدن؟؟؟؟؟ممکنه معافم نکنن؟؟؟میتونن گیر بدن؟؟ تو رو قرآن راهنماییم کنین وقت ندارم..انگار مکه رفتید کمکم کنینHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ ب.ظ
کفالت ماده ۶ بهزیستی.کمک کنیدتوروخدا
شورای عالی معمولا" همه را نگاه میکنن مدارک را هم نگاه میکنند و بعد بحث میکنند و نظر نهایی میدن.
شما بهترین حالت اینه که بری مطب یکی از دکترهایی که خوش اخلاق تر هست یه ویزیت بگیری و با او مشورت کنی چون موضوع پزشکی است. ولی اگه مدارک پزشکی پدرت موثق باشه نمیتونن معافت نکنند.
اگه تهران بودی یه پزشک بهت معرفی میکردم که تو این کارها وارده. البته تو شورایعالی و اینا نیست ولی بازنشسته پزشکی قانونی هست و موارد اینجوری را میداند . تو یک هفته نامه ای همیشه راجع باین موضوعات مطلب مینوشت.
ولی یه ویزیت بری پیش یک دکتر نظامی متخصص مغز و اعصاب راهنمایی ات میکنه حتی همانهایی که تو شهر خودت هستند. چون اینها نمونه اش را دیده اند. انشاءا... که با توجه به مشکل پدرت معاف بشی.
ارسال:
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ ق.ظ، توسط mylife.)
RE: کفالت ماده ۶ بهزیستی.کمک کنیدتوروخدا
باسلام واقعا خدا اجر بزرگی بهت بده...دکتر مغزواعصاب آخری که فرستادنم یکی از دکترای معروف ومعتمدشونه که حتی فرستادم پیش دوتا دکتر متخصص مغزواعصاب دیگه واونا هم تایید کردن وضمیمه نامه خودش کرد یعنی شد ۳نفر متخصص مغزواعصاب که تایید کردن وگفت برو تو شورا عالی هم بره معافی...ولی نگفتمش دکتر مغز واعصاب قبلیش که رفتم گفته نه..میترسم نامه اون دکتر قبلی روش تاثیر بزاره،،میزاره؟؟؟؟،،،،،،،،جدایی از اینا رو بند شکستگی دست هم،دکتر متخصص ارتوپدی هم که رفتم از معتمدان ویژه وقدیمی وسخت گیره نظام وظیفه هست که دکترای توشورا عالی شاگردش بودن اونم گفت برو معافی و رو ارتوپد دکتر مخالفی نداشتم،،،،،حالا تو شوراعالی پرسیدم دکتر مغزواعصاب ندارن(ارتوپد وجراح عمومی وروانپزشکن)،،،،میترسم بخدا..یکسال ونیم هست خداوکیل الافم کردنرفته بودم سربازی الان تموم بودHuhHuh

من شنیدم شورا عالی فقط نگاه نامه ها میکنن ببینن که آیا بابند تو آیین نامه دفترچشون این مورده هست یانه..درسته؟؟؟؟؟من دوتا نامه آخر دیدم یکیش قشنگ بند۱۴ هست یکیشم قشنگ بند ۸////یعنی حرف دکتر معتمد ونظامی خودشون قبول ندارن؟؟؟؟؟؟؟مرسی که اینم جوابم بدی
ارسال:
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ ب.ظ
(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ب.ظ)FAAL نوشته شده توسط:  شورای عالی معمولا" همه را نگاه میکنن مدارک را هم نگاه میکنند و بعد بحث میکنند و نظر نهایی میدن.
شما بهترین حالت اینه که بری مطب یکی از دکترهایی که خوش اخلاق تر هست یه ویزیت بگیری و با او مشورت کنی چون موضوع پزشکی است. ولی اگه مدارک پزشکی پدرت موثق باشه نمیتونن معافت نکنند.
اگه تهران بودی یه پزشک بهت معرفی میکردم که تو این کارها وارده. البته تو شورایعالی و اینا نیست ولی بازنشسته پزشکی قانونی هست و موارد اینجوری را میداند . تو یک هفته نامه ای همیشه راجع باین موضوعات مطلب مینوشت.
ولی یه ویزیت بری پیش یک دکتر نظامی متخصص مغز و اعصاب راهنمایی ات میکنه حتی همانهایی که تو شهر خودت هستند. چون اینها نمونه اش را دیده اند. انشاءا... که با توجه به مشکل پدرت معاف بشی.

باسلام واقعا خدا اجر بزرگی بهت بده...دکتر مغزواعصاب آخری که فرستادنم یکی از دکترای معروف ومعتمدشونه که حتی فرستادم پیش دوتا دکتر متخصص مغزواعصاب دیگه واونا هم تایید کردن وضمیمه نامه خودش کرد یعنی شد ۳نفر متخصص مغزواعصاب که تایید کردن وگفت برو تو شورا عالی هم بره معافی...ولی نگفتمش دکتر مغز واعصاب قبلیش که رفتم گفته نه..میترسم نامه اون دکتر قبلی روش تاثیر بزاره،،میزاره؟؟؟؟،،،،،،،،جدایی از اینا رو بند شکستگی دست هم،دکتر متخصص ارتوپدی هم که رفتم از معتمدان ویژه وقدیمی وسخت گیره نظام وظیفه هست که دکترای توشورا عالی شاگردش بودن اونم گفت برو معافی و رو ارتوپد دکتر مخالفی نداشتم،،،،،حالا تو شوراعالی پرسیدم دکتر مغزواعصاب ندارن(ارتوپد وجراح عمومی وروانپزشکن)،،،،میترسم بخدا..یکسال ونیم هست خداوکیل الافم کردنرفته بودم سربازی الان تموم بودHuhHuh
من شنیدم شورا عالی فقط نگاه نامه ها میکنن ببینن که آیا بابند تو آیین نامه دفترچشون این مورده هست یانه..درسته؟؟؟؟؟من دوتا نامه آخر دیدم یکیش قشنگ بند۱۴ هست یکیشم قشنگ بند ۸////یعنی حرف دکتر معتمد ونظامی خودشون قبول ندارن؟؟؟؟؟؟؟مرسی که اینم جوابم بدی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۳۱۸ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  کمک کمک : دوستان به نظرتون این سوال ها رو از کدوم منبع آوردند؟؟؟؟؟ امیدوار ۰ ۱,۷۴۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: امیدوار
  حساب لاندا ... کمک در اثبات..... کمک maryam.iii ۵ ۴,۶۰۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: vahidsamimi
  درخواست کمک برای ارشد یا بعبارتی کمک یه زندگی یه جوان نیازمند arman123494 ۴۷ ۲۲,۷۸۱ ۰۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  درخواست کمک برای پایان نامه حل مسئله بن بست در غذا خوردن فیلسوف ها (کمک خیلی واجبه ) khayyam ۰ ۱,۸۱۹ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  آیاامکان مهمانی یا ماده ۲۴ به تهران درصورت تاهل هست؟ mahi_24 ۰ ۱,۳۶۴ ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahi_24
  کمک در ترتیب دانشگاه های تهران لطفا کمک کنید unknown! ۲ ۲,۲۲۷ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: sia.hatami
  کشف ماده شیمیایی که موجب تمرکز می شود k_111 ۲ ۲,۴۴۳ ۱۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: explorer
  سوال در مورد تبصره ۱ ماده ۱۲ آیین نامه کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد mohsen_m ۰ ۱,۷۴۸ ۰۴ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohsen_m
  معافیت کفالت zio_one ۳ ۳,۲۲۶ ۱۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: farazin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close