زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شبکه بیزین(کامپیوتر ۸۶)

ارسال:

tarane1992 پرسیده:

شبکه بیزین(کامپیوتر ۸۶)

سلام
جواب گزینه ۱ هست .
واقعا نمیدونم چطوری تشخیص میدن هر کسی میتونه کمک کنه کار بزرگی کردهBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

hoomanab پاسخ داده:

Re: شبکه بیزین(کامپیوتر ۸۶)

سلام این شکل اشتباهه. این جوابه
[تصویر:  236443_ehy5e8u5.jpg]

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

۰
ارسال:

nazanin_sh پاسخ داده:

RE: شبکه بیزین(کامپیوتر ۸۶)

(۲۰ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  سلام
جواب گزینه ۱ هست .
واقعا نمیدونم چطوری تشخیص میدن هر کسی میتونه کمک کنه کار بزرگی کردهBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این شبکه فکر کنم فقط در صورتی میتونه اینجوری باشه که هر سه تا مستقل از هم باشن ، ولی توی گزینه ها اصلا همچین چیزی دیده نمیشه!

آیا ممکن است چنین چیزی؟

۰
ارسال:

slinda پاسخ داده:

من تست سال ۸۶ رو نگاه کردم .اینجا شکل گزینه یک رو اشتباه کشیدن.شکل اصلی طوریه که A,B,C مستقلند

۰
ارسال:

tarane1992 پاسخ داده:

خوب من رشتم ای تی اگر شما رشتت کامپیوتره شکل اصلی این سوالو میزاری یعنی باید طوری کشیده بشه که بشه که a, bوc پدر همدیگر نباشن؟؟Shy

ارسال:

tarane1992 پاسخ داده:

ممنون منم همین طوری حدس میزدم حالا که مطمئن شدم ازتون ممنونم.Shy

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation ارشد شبکه آزاد تبریز یا مجازی معماری کامپیوتر شهیدبهشتی-آموزش محور؟ پری دریایی ۱۲ ۱۱,۹۵۲ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۷۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۴۷ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  دروس امن و نا امن . برای ارشد کامپیوتر ( گرایش شبکه ) Moh3nRezaei ۱ ۱,۹۰۰ ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
Star فروش تعدادی کتاب کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر با قیمت مناسب(شبکه کراس،معماری مدرسان..) ts_mousavi ۲ ۲,۷۷۶ ۱۹ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ts_mousavi
  گرایش شبکه و رایانش مهندسی کامپیوتر ۹۶ ghamar ۵ ۵,۳۲۰ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: raved2017
Question گرایش غریب مهندسی کامپیوتر / شبکه و رایانش amir5107 ۸ ۶,۶۰۶ ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: amir5107
  سوال شماره ۵۵ شبکه _ آزمون ارشد ۹۱ _ مبحث لایه شبکه احسان مومنی ۷ ۷,۲۷۹ ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.majed.ha
  منابع و نمونه سوالات برای دکتری رشته مهندسی کامپیوتر گرایش رایانش امن و شبکه MzMarouf ۱ ۳,۰۰۴ ۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: MzMarouf
  شبکه و امنیت زیر گروه مهندسی کامپیوتر میشود!؟ یا در فناوری اطلاعات باقی میماند!؟ sMohammad ۳ ۶۹ ۰۳ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: delete4all

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close