زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

bind گرید توسط حاصل یک sp با linq

ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۲ ق.ظ
bind گرید توسط حاصل یک sp با linq
سلام
یک sp سرچ دارم که میخوام با linq اجراش کنم و خروجیشو بایند کنم به یک گرید، که پیغام خطا میده:
این تکه برنامه:

کد:
var query = bank.spSearch(stext, stext, stext);
           GridView1.DataSource = query;
           GridView1.DataBind();

پیغام خطا:
کد:
Data source is an invalid type.  It must be either an IListSource, IEnumerable, or IDataSource.

ظاهرا چون حاصل سرچ یک سری رکورد جدول شده، با این دستور نمیتونه همه رو بخونه، قبلا از Data adapter و Dataset استفاده میکردیم ولی در روش linq نمیدونم باید چکار کنم. لطفا راهنمایی کنید. ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ ق.ظ، توسط bargozideh.)
RE: bind گرید توسط حاصل یک sp با linq
سلام
من الان که ویژال استودیو دسترس ندارم ولی به انتهای کد linq یک Tolist() اضافه کنید ببینید جواب نمیده؟
کد:
var query = bank.spSearch(stext, stext, stext).ToList();

یه خونه که اندازه ی دستامونه

که گوشه کنارش پر از حرفامونه

یه خونه که حالا دیگه اونجا نیستی

تو دیگه لب پنجرش وای نمیستی
مادر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رد نشدن مرخصی توسط دانشگاه sajjad7 ۱ ۲,۴۶۶ ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Sad پیدا کردن xای که حاصل جمع دو عدد Sanazzz ۳ ۳,۱۴۵ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  حاصل جمع مینترم و ماکسترم Yasinhss ۰ ۳,۷۹۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasinhss
  نحوه مصاحبه نمره علمی توسط سازمان سنجش mina.ah ۹ ۸,۲۷۷ ۰۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hassan_alikarami
  نحوه مصاحبه نمره علمی توسط سازمان سنجش mina.ah ۳ ۳,۶۰۰ ۰۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: qaranqush
  نتایج نهایی دکترا ۹۶ توسط سازمان سنجش در دهه اول شهریور shahmorteza ۴ ۴,۰۵۲ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hani89
  آخرین رتبه بندی دانشگاه های ایران منتشر شده توسط isc mohamadmanesht ۱ ۳,۰۳۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
  آخرین رتبه بندی دانشگاه های ایران منتشر شده توسط isc mohamadmanesht ۰ ۱,۳۶۶ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadmanesht
  پر کردن پرسشنامه مربوط به پایان نامه توسط شما دوستان در ۵ دقیقه(کمک فوریییی) shamim_s ۳ ۴,۰۳۹ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shamim_s
  حداکثر تعداد ناحیه های ایجاد شده توسط n خط شکسته به صورت بازگشتی shamim1395 ۲ ۶,۵۱۸ ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: djshalam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close