زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای انتخاب بین یکی از دو درس فازی یا پردازش تکاملی؟

ارسال:

alamdar_761 پرسیده:

سلام رفقا
مثلا اگه قرار باشه درس dsp (پردازش سیگنال های دیجیتال) را بگیرید و یکی از دروس پردازش تکاملی یا فازی را حذف کنید
شما برای حذف کدوم را انتخاب می کنید و چرا؟
با توجه به اینکه میخواین پردازش تصویر و بینایی ماشین را تو فیلد کاری خودتون قرار بدین
انرژی مثبت، در تاریخ ۰۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۲۵ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

محل ایجاد تاپیکتون مناسب نیست.
چون پاسخ داده شده منتقلش می کنم. ممنون می شم در محل ایجاد تاپیک بیشتر دقت کنید.

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

equilibrium پاسخ داده:

فازی یا پردازش تکاملی

سلام
تا جائیکه من میدونم فازی در حد یه course نیست؛ یعنی اگه تکاملی رو یه approach بدونیم، فازی sub-approach هست و در ایده پردازیها معمولا همراه با یه تکاملی یا یه رویکرد اصلی دیگه ارائه میشه؛ بنظرم تکاملی رو نگه دارید راضی تر خواهید بود؛

۰
ارسال:

alamdar_761 پاسخ داده:

ممنون Ghiasoddin
خیلی لطف کردین ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  حل یکی از تمرینات کروس راس Ha153 ۰ ۴۰۱ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Ha153
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۵۱۸ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۶۱ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۴۹ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۰۰ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۱ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close