زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تغییر گرایش از تجارت الکترونیک قزوین به شبکه

ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ ب.ظ
سلام
دوستان من تجارت قزوین قبول شدم ولی روز ثبت نام پرسیدم گفتند میتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم و به احتمال زیاد چون ترازم خوب شده میارم
ولی من مشکلی که دارم اینه که من دانشجو پیام نور بودم و کار عملی تقریبا هیچی از شبکه بلد نیستم هر چند تئوری ها را با نمره خوب پاس کردم ولی نمیدونم میتونم از پس شبکه برای ارشد بر بیام یانه ؟؟؟Huh

هم چنین برای ادامه تحصیل نمیدونم کدوم بهتره دوستانی که اطلاع دارند ممنون میشم راهنماییم کنید

خدایا نگویم دستم بگیر عمریست گرفته ای مبادا رهایش کنی[/size]
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ ب.ظ
با سلام
به نظر من ضرورتی نداره کسانی که ارشد شبکه می خونن حتما کار عملی انجام داده باشند. درسته کسانی که عملی کار کرده باشند شاید بعضی از مباحث رو از قبل بلد باشند. ولی ضرورتی نداره.
از طرفی در دانشگاه های سراسری یا آزاد هم اکثرا تئوری کار می کنن و دانشجوها کمتر به صورت عملی شبکه رو یاد می گیرند. مگر دانشجو هایی که خودشون علاقه مند باشند و خارج از دانشگاه دوره ببینند.
در کل به نظر من اگر واقعا به شبکه بیشتر از تجارت علاقه دارید راه برای شروع باز هست و با تلاش بیشتر می تونید کمبود ها رو هم جبران کنید.
در مورد اینکه کدام رشته بهتریه به خود شخص، علاقه و هدف بستگی داره، نمی شه در حالت کلی گفت. هر دو جایگاه خودشون رو دارن. به نظرم امروزه اگر فردی متخصص شبکه باشه و حرفه ای باشه حتما براش کار هست. اگر اصول تجارت الکترونیک رو بلد باشه و خلاق باشه هم حتما می تونه کارهای خوبی انجام بده.
۲
۰
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۱۷ ب.ظ
RE: تغییر گرایش از تجارت الکترونیک قزوین به شبکه
(۲۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ ب.ظ)amirali_s69 نوشته شده توسط:  با سلام
به نظر من ضرورتی نداره کسانی که ارشد شبکه می خونن حتما کار عملی انجام داده باشند. درسته کسانی که عملی کار کرده باشند شاید بعضی از مباحث رو از قبل بلد باشند. ولی ضرورتی نداره.
از طرفی در دانشگاه های سراسری یا آزاد هم اکثرا تئوری کار می کنن و دانشجوها کمتر به صورت عملی شبکه رو یاد می گیرند. مگر دانشجو هایی که خودشون علاقه مند باشند و خارج از دانشگاه دوره ببینند.
در کل به نظر من اگر واقعا به شبکه بیشتر از تجارت علاقه دارید راه برای شروع باز هست و با تلاش بیشتر می تونید کمبود ها رو هم جبران کنید.
در مورد اینکه کدام رشته بهتریه به خود شخص، علاقه و هدف بستگی داره، نمی شه در حالت کلی گفت. هر دو جایگاه خودشون رو دارن. به نظرم امروزه اگر فردی متخصص شبکه باشه و حرفه ای باشه حتما براش کار هست. اگر اصول تجارت الکترونیک رو بلد باشه و خلاق باشه هم حتما می تونه کارهای خوبی انجام بده.
ممنون از راهنماییتون
من بیشتر مشکلم واسه ادامه تحصیل هست
بازم ممنون Smile

خدایا نگویم دستم بگیر عمریست گرفته ای مبادا رهایش کنی[/size]
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۴۹ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۳۵۱ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۶۹ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۱ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۴۵ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close