زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پروتکل AODV در ns3

ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۴۷ ب.ظ
پروتکل AODV در ns3
سلام دوستان
در ns3 برخلاف ns2.24 از همان ابتدایی که نصب شد خودش پروتکل aodv را داره برای همین فکر کردم به جای سرچ و دانلود و نصب فایل های aodv در ns2 برم ns3 را نصب کنم ولی حالا که ns3 را نصب کردم متوجه شدم خیلی با ns2 فرق داره
کلی با هاش سر و کله زدم تا فهمیدم برای تبدیل aodv به پروتکل adhoc مورد نظرم باید فایل aodv-helper و سایر header های وابسته به ان را تغییر بدم ولی به خوبی از طرز کار این فایل ها به خصوص aodv-routing-protocol سر در نمی یارم تو اینترنت هم سرچ کردم ولی مطلب زیادی درباره محتویات انها دستگیرم نشد
ممکنه اگر کسی سایتی را میشناسه که درباره طرز عملکرد این کلاس ها و متودهایشان توضیح داده معرفی کند
راسش دیدم درباره پروتکل های adhoc در ns2 مطلب فراوانتر تا ns3 علاوه بر ان برای نصب ns3 وقت زیادی گذاشتم Sad
حالا نمی دانم چه کار کنم به نظرتان برم سراغ اضافه کردن پروتکل aodv در ns2 یا برای تغییر aodv در ns3 وقت بگذارم
اگر کسی درباره اضافه کردن پروتکل aodv در ns2 هم مطلبی می داند(به خصوص اگر درباره نحوه عمکرد کلاس ها و متودهایش هم اگاهی داره) لطفا جواب بده
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۰۴ ب.ظ
پروتکل AODV در ns3
دوستان کسی نظری نداره؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۴, ۰۲:۱۸ ق.ظ
پروتکل AODV در ns3
با سلام خدمت همه دانشجویان و پژوهشگران محترم

AODV در نسخه ns2.35 به صورت پیش فرض وجود دارد و نیازی به نصب پکیج اضافی ندارد.

برای دانلود فیلم های مربوط به دوره آموزش NS-2 دانشگاه امیرکبیر می توانید به وب سایت "علوم نوین امیرکبیر" مراجعه نمایید.

این وب سایت علاوه بر فیلم های آموزشی فوق، مطالب و فیلم های آموزشی مفیدی در رابطه با شبیه سازهای NS-2، NS-3، OMNeT و OPNET اعم از فیلم ns2، کتاب ns2، جزوه ns2، اسلاید ns2، پروژه ns2، نمونه کد ns2، معرفی لینک های مفید ns2، لینک دانلود ns2 دارد که دانلود کلیه مطالب آموزشی به صورت رایگان است.

فیلم های دوره آموزش NS2 دانشگاه امیرکبیر:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فیلم آموزش تصویری نصب ns2.35 در ویندوز۷ توسط cygwin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نصب NS2.35 در لینوکس UBUNTU

وب سایت علوم نوین امیرکبیر:

وبلاگ های علوم نوین امیرکبیر:

از طریق ایمیل زیر می توانید سوالات و درخواست های خود را با "علوم نوین امیرکبیر" در میان بگذارید:
info@amirkabir-science.com

کانال "علوم نوین امیرکبیر" در آپارات:

موفق باشید ...
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مجموعه آموزش تصویری ابزار شبیه سازی و بررسی پروتکل امنیتی اسکایتر net work ۰ ۲,۳۱۷ ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: net work
  ابزار شبیه سازی پروتکل های امنیت شبکه - ابزار اسکایتر mavin1200 ۰ ۲,۱۲۷ ۰۱ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mavin1200
  پروتکل ۲pl-پایگاه داده پیشرفته-دکتری ۹۶ b.kiani ۰ ۱,۵۷۵ ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: b.kiani
  پروتکل قفل گذاری چند اسلوبی-پایگاه داده پیشرفته-دکتری ۹۶ b.kiani ۰ ۲,۱۴۸ ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: b.kiani
  سوال ۵۶ شبکه IT91 در مورد پروتکل TCP nafas_70 ۶ ۷,۵۹۰ ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: *tarannom*
  شبیه سازی Vant با پروتکل TDMA در NS-2 Manesht_User ۱ ۲,۵۰۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Manesht_User
  ns2 یا ns3 ؟ fel7778 ۴ ۲,۱۶۱ ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Amir V
  سوال از پروتکل ۸۰۲/۱۱ nina69 ۲ ۲,۵۳۴ ۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: nina69
  پروتکل Aloha Mänu ۳ ۴,۷۰۲ ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aasd
Question پروتکل HTTPS admin ۳ ۲,۲۶۹ ۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: admin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close