زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش

ارسال: #۱۶۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ق.ظ
چه خبره اینجا!!!یعنی این یه هفته شما رکورد می زنید تو پیجهای این تاپیکا!!!ماشالله به رفقای پر انرژِی!!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aref Safari
ارسال: #۱۶۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ق.ظ
RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش
یادش بخیر سه روز مونده به کنکور این کلیپ رو ازم گرفتن ببینید من چه ریلکس داشتم آواز می خوندم و کیبورد می زدم Big Grin
کتابای کنکورم پشت سرم هستن تو این کلیپ Tongue
حیف کیبوردم رو فروختم وگرنه الانم تا اومدن نتایج میزدم تو کار کنسرت در جمع خانواده Big Grin
کلیپ تو آپارات آپ شده به وسیله هم اتاقیم. از لینک زیر دوست داشتید ببینید. ضرری نداره Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۱۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , ana_12345 , kevin , x86 , m_gh , Apple.CS , zibaziba , ankaboot , svk7 , mahsa_a3moon , mahshid1383 , nelli , maneshty , سجاد۶۷
ارسال: #۱۶۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ق.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  اهنگ طرفدار شادمهر عقیلی با صدا و نوازندگی نیما مسقدی
ماشالله....دمت گرم!!!رو نمی کردی تا حالا نیما جان!!!مانشت پر از هنرمنده فقط ما بی هنریم.....

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Nima Masghadi
ارسال: #۱۶۹
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۰۵ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ق.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  یادش بخیر سه روز مونده به کنکور این کلیپ رو ازم گرفتن ببینید من چه ریلکس داشتم آواز می خوندم و کیبورد می زدم Big Grin
حیف کیبوردم رو فروختم وگرنه الانم تا اومدن نتایج میزدم تو کار کنسرت در جمع خانواده Big Grin
کلیپ تو آپارات آپ شده به وسیله هم اتاقیم. از لینک زیر دوست داشتید ببینید. ضرری نداره Smile

آفرین!
خیلی خوب بود!
مرسی Cool
منم میخوام سازمو بفروشم؛ بعد کنکور یه بهتر بخرم! دو دلم!میترسم پشیمون شم یا دلم براش تنگ شه ...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nima Masghadi
ارسال: #۱۷۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۱۱ ق.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط:  یه بحث متفرقه :
فکر کنم از قدیمی ترین افرادی باشم که اینجا ثبت نام کردم (سال ۸۹ Blush)
یادش بخیر این سایته همش چندتا فایل داشت که اون هم ویسهای کلاسها بود Smile .. خدا رو شکر پیشرفت خوبی داشته

چقدر زود گذشت این سه سال ..
من فعلا که سربازم .. شاید امسال برا کنکور بیام (البته من بعد از دوسال دوری از درس برگشتم)

همینطور یه پست زدم یادی از گذشته بکنم .. و برای شما دوستان خوب (اگر لایق باشم) دعا کنم که انشاالله انتظارتون برآورده بشه و در مقطع ارشد هم حسابی کولاک کنید و از جمله افراد موفق جامعه باشین .. انشاالله

بچه هایی هم که دارن میخونن .. یه رقیب جدی (خودم) پیش روشون هست پس حسابی بخونن .. که من برگشتم Cool
برای رقیب های سال بعد هم آرزوی موفقیت میکنم

سلام مهندس خوبی؟؟؟؟؟Shy

روحم دوست دارد به کنجی برود ، زانوهای خود را بغل کند و بگوید:دیگر بازی نمیکنم
۱
۰
ارسال: #۱۷۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۸ ق.ظ، توسط ali123321.)
فکر کنم دانشگاه امیرکبیر هم مثل شریف از سال ۹۳ مستقلا دانشجو استعداد درخشان جذب میکنه:

دانشگاه صنعتی امیرکبیر بر اساس مصوبه ۵/۲/۹۰ شورای هدایت استعدادهای درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تعداد محدودی دانشجوی ممتاز کارشناسی پیوسته ورودی ۸۹ دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور را بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۴-۹۳ پذیرش می نماید.
دانشجویان ممتاز کارشناسی می‌بایست حداکثر در مدت هشت نیمسال دانش آموخته شوند و به لحاظ میانگین جزو ده درصد برتر در بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند. داشتن میانگین کل بالای ۱۶ و حداقل ۱۰۰ واحد گذرانده تا پایان نیمسال ششم از دیگر شرایط لازم می‌باشد.
متقاضیان می بایست فرم مربوط را از طریق سایت اینترنتی دانشگاه دریافت و تکمیل نمایند و نیازی به مراجعه حضوری نیست.
مهلت پرکردن فرم تقاضا از تاریخ ۲/۶/۹۲ تا ۳۱/۶/۹۲ بوده و دانشگاه در قبول یا رد تقاضا بر اساس امتیاز مکتسبه مختار می باشد.
به متقاضیانی که حد نصاب امتیاز را کسب نمایند پذیرش اولیه داده شده و نتیجه از طریق سایت اینترنتی دانشگاه اعلام می گردد. بدیهی است پذیرش اولیه هیچگونه حقی برای متقاضی ایجاد ننموده و پذیرش قطعی منوط به ارائه مدارک مورد نیاز و تأیید نهایی دانشگاه می باشد.
متقاضیانی که جزء پذیرفته شدگان قطعی باشند نیازی به شرکت در آزمون سراسری کارشناسی ارشد نداشته و در صورت فراغت از تحصیل تا شهریور ماه سال ۹۳ می توانند وارد دوره کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی امیرکبیر شوند.

انرژی مثبت، در تاریخ ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ممنون می شم اطلاعیه رو در بخش اخبار ثبت کنید که دوستان دیگه هم ببینند.
با تشکر

۲
۰
ارسال: #۱۷۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ ق.ظ
یعنی شما فکر کردید آدم عادی میتونه بره اونجا؟
اینو گذاشتن چند تا از بچه های خودشون رو بدون کنکور بگیرن
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iman30v
ارسال: #۱۷۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۲ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ ق.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  یعنی شما فکر کردید آدم عادی میتونه بره اونجا؟
اینو گذاشتن چند تا از بچه های خودشون رو بدون کنکور بگیرن

آدم عادی که زیاد میره!! یکیش اگه خدا بخواد خودم. از همه هم عادی ترم!! Cool
۱
۰
ارسال: #۱۷۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ ق.ظ
من که دلم میخواد تا اعلام نتایج بخوابم!من اگه با این رتبه شیراز رو بیارم از خوشحالی ممکنه غش کنم.

پرواز را بخاطر بسپار.............
۱
۰
ارسال: #۱۷۵
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ ق.ظ
اون آدمایی که میرن ظاهرا عادی هستن شما پشتشون رو نمیبینید
همه اینا باید برن مصاحبه بدن
مصاحبه هم تو ایران یعنی.........
۰
۰
ارسال: #۱۷۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۷ ق.ظ
دوستان خواهشا منو راهنمایی کنید . نگرانم الان . من شنبه هفته آینده امتحان درس عمومی دارم که به صورت معرفی به استاد گرفتم . تا اون امتحان را ندم و نمرش تایید نشه هم نمیشه با دانشگاه تصفیه حساب کرد . با این حساب من برای ثبت نام کارشناسی ارشد میکلی برام پیش نمیاد ؟
۰
۰
ارسال: #۱۷۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۸ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۰۵ ق.ظ)Apple.CS نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ق.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  یادش بخیر سه روز مونده به کنکور این کلیپ رو ازم گرفتن ببینید من چه ریلکس داشتم آواز می خوندم و کیبورد می زدم Big Grin

آفرین!
خیلی خوب بود!
مرسی Cool
منم میخوام سازمو بفروشم؛ بعد کنکور یه بهتر بخرم! دو دلم!میترسم پشیمون شم یا دلم براش تنگ شه ...

من که خیلی دلم براش تنگ شده... اگه نیاز نداشتم به پولش هیچوقت نمی فروختمش .... اما خب این دو سال من زیاد خونه نیستم که بخوام باهاش کار کنم. انشالله برم سر کار یه دونه خوبشو میخرم Shy ساز بهترین همدم لحظه های تنهاییه... هیچکس از فروش سازش خوشحال نمیشه... ولی خب بعضی وقت ها آدم مجبوره Exclamation
تا اون موقع با fl studio آهنگ سازی می کنم Wink

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Apple.CS
ارسال: #۱۷۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ ق.ظ
دوستان آخرین رتبه ای که قبول میشه تو IT چنده ؟ Big Grin

به قول یکی از دوستان مانشتی:

۲
۰
ارسال: #۱۷۹
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۵ ق.ظ)nassim92 نوشته شده توسط:  من که دلم میخواد تا اعلام نتایج بخوابم!من اگه با این رتبه شیراز رو بیارم از خوشحالی ممکنه غش کنم.

انتظار وقتی خوبه که آخرش خوش باشه،ایشالا که واسه همه همون چیزی اتفاق بیفته که صلاحشونه ...
و ایشالا بتونیم این خیر و صلاح رو درک کنیم و به خوش بودنش ایمان بیاریم
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zibaziba , samaneh_aftab
ارسال: #۱۸۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ ق.ظ
من میدونم آخرشم جمعه ۱۲ شب سازمان سنجش اطلاعیه میزنه که جوابا شنبه عصر میاد
بعد دوباره شنبه میگه فردا میاد .
۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: iman30v

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۶۲ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۲۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۲۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۶۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close