زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

محاسبات رو یاد نمی گیرم چی کار کنم ؟!!

ارسال:

tabassomesayna پرسیده:

Sad محاسبات رو یاد نمی گیرم چی کار کنم ؟!!

دوستان سلام
من درس محاسبات پاس نکردم و تازه شروع کردم به خوندش واسه کنکور(ناپیوسته بودم ولی ریاضیاتم خوبه)
از روی کتاب پوران پژوهش و پارسه دارم میخونم ولی هیچی ازش سر در نمیارم,فصل اولش که مربوط به خطا هاس رو خوندم ولی اونجوری که باید نتونستم به تستاش جواب بدم Huh
رفتم فصل دوم رو بخونم ولی واسم خیلی گنگ و نامفهومه,مثلا" در فصل دوم که فک کنم ماله ریشه یابیه, شروع میکنه به رسم نمودارها و.. که خلاصه گیج میشم به جا اینکه درسو متوجه بشم !
کسی کتاب خوبی که از پایه یاد داده باشه یا فیلم آموزشی یا راه حلی واسه من داره ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

simorghsimorgh پاسخ داده:

RE: محاسبات رو یاد نمی گیرم چی کار کنم ؟!!

سلام دوست عزیز
توی صحبتات گفتی : "شروع میکنه به رسم نمودارها و.. که خلاصه گیج میشم به جا اینکه درسو متوجه بشم ! "

دلیلش خیلی واضحه ، میدونی چرا اینجوریه ؟ چون نرفتی سر کلاس که بدونی استاد چه مباحثی رو مطرح می کنه و از چه مباحثی به راحتی عبور می کنه ؛
.
.
.
واضح تر صحبت کنم : اگر بدونی چه مطالبی مهمه ، قضیه حله و دیگه نیاز نیست بری مطالب حاشیه ای رو بخونی که نه تنها برای شما مفید نیست ، بلکه باعث سر در گمی هم میشه .
به نظر من با توجه به اینکه این درسو پاس نکردی ، اگر از روش دیگه ای بخونی ، بهتر نتیجه می گیری .
.
.
.
پیشنهاد من اینه که کتاب کنکوری رو که با معیار های خودت برای این درس انتخاب کردی بشین بخون ؛ چجوری ؟ به این صورت که برای هر مبحثی ، تست های طبقه بندی شده ی کنکورو یکی یکی بخون و جواب تشریحی اون تست رو هم بخون ولی دقت کن که هر چی ازش فهمیدی برات کافیه ( یعنی برای فهمیدنش، زیاد خودتو اذیت نکن ) و همین جوری برو سراغ تست های بعدی !

همین جور که داری با این روش مطالعه می کنی ، خیلی خوب متوجه میشی که چیا مهمه و کم کم میای تو باغ !
اون موقع خیلی راحت ، یه نگاه به خلاصه ی درس بنداز ( که معمولا توی کتابای کنکور هم هست ). بعد می بینی که روش خوندن این درسو یاد گرفتی ... و وقتی روش خوندن رو یاد گرفته باشی ، حلــــــــــــــــــــــــــــــــه Smile

۰
ارسال:

tabassomesayna پاسخ داده:

محاسبات رو یاد نمی گیرم چی کار کنم ؟!!

(۰۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۶ ق.ظ)simorghsimorgh نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
توی صحبتات گفتی : "شروع میکنه به رسم نمودارها و.. که خلاصه گیج میشم به جا اینکه درسو متوجه بشم ! "

دلیلش خیلی واضحه ، میدونی چرا اینجوریه ؟ چون نرفتی سر کلاس که بدونی استاد چه مباحثی رو مطرح می کنه و از چه مباحثی به راحتی عبور می کنه ؛
.
.
.
واضح تر صحبت کنم : اگر بدونی چه مطالبی مهمه ، قضیه حله و دیگه نیاز نیست بری مطالب حاشیه ای رو بخونی که نه تنها برای شما مفید نیست ، بلکه باعث سر در گمی هم میشه .
به نظر من با توجه به اینکه این درسو پاس نکردی ، اگر از روش دیگه ای بخونی ، بهتر نتیجه می گیری .
.
.
.
پیشنهاد من اینه که کتاب کنکوری رو که با معیار های خودت برای این درس انتخاب کردی بشین بخون ؛ چجوری ؟ به این صورت که برای هر مبحثی ، تست های طبقه بندی شده ی کنکورو یکی یکی بخون و جواب تشریحی اون تست رو هم بخون ولی دقت کن که هر چی ازش فهمیدی برات کافیه ( یعنی برای فهمیدنش، زیاد خودتو اذیت نکن ) و همین جوری برو سراغ تست های بعدی !

همین جور که داری با این روش مطالعه می کنی ، خیلی خوب متوجه میشی که چیا مهمه و کم کم میای تو باغ !
اون موقع خیلی راحت ، یه نگاه به خلاصه ی درس بنداز ( که معمولا توی کتابای کنکور هم هست ). بعد می بینی که روش خوندن این درسو یاد گرفتی ... و وقتی روش خوندن رو یاد گرفته باشی ، حلــــــــــــــــــــــــــــــــه Smile
ممنون از پاسختون
این روشو امتحان میکنم ایشالا که یاد بگیرم
من اولش میخواستم حذفش کنم یعنی کلا" حذفش هم کرده بودم ولی از اونجایی که دیدم همه می گن راحته بی خیال حذف کردنش شدم..
ایشالا که بتونم این درسو یاد بگیرم.. یکی اینه یکی کمپایلر که پاس نکردم و شده واسم عزا :|
راستی شما فیلم رایگان آموزشی سراغ ندارید ؟؟ من در نت گشتم ولی فیلم های خریدنی بود که زیاد بهشون اعتماد ندارم و سایتهایی هم که فیلم آموزشی می ذارن فیلم این درسو نذاشته بودن..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

ارسال:

simorghsimorgh پاسخ داده:

RE: محاسبات رو یاد نمی گیرم چی کار کنم ؟!!

(۰۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ق.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  راستی شما فیلم رایگان آموزشی سراغ ندارید ؟؟ من در نت گشتم ولی فیلم های خریدنی بود که زیاد بهشون اعتماد ندارم و سایتهایی هم که فیلم آموزشی می ذارن فیلم این درسو نذاشته بودن..

فیلم چی Huh استغفرالله ربی و اتوب الیه Rolleyes

نه باور کنید من فیلم ندارم Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۷۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۵۹ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۳۶ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۹۹ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  رشته های فنی *تعمیرات* رو هم یاد بگیرن fardinamiri ۰ ۱,۸۱۷ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۹۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۵۱۰ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۹۱ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۷۴۶ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۵۲۱ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close