زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فروش کتاب‌های کنکوری و مرجع

ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۰۳ ب.ظ، توسط fox.)
درود.

خیلی دوست داشتم میتونستم کتابامو رایگان به دوستان اهدا کنم. اما خب متاسفانه نمیشه. به هر حال، من تعدادی از کتابهای کنکوری و مرجع خودم رو میزارم برای فروش، و امیدورام که دوستایی که بهشون نیاز دارن، بتونن ازشون استفاده کنن. چند نکته رو باید بگم:

۱- کتابها عمدتا کاملا نو هستند. اما من یادم نیست که موقع خوندن، توی کدوم کتابها رو علامت زدم، اما حتا اگه علامت هم زده باشم، بازم خیلی کم اینکارو کردم(چون عادت به علامت زدن و نوشتن توی کتاب ندارم) و فقط با اتود اینکار رو کردم. تنها کتاب نظریه زبانها و ماشینهای قلزم رو چند جا که غلط تایپی داشت، با خودکار علامت زدم، اونم سعی کردم که کلمه‌های اصلی کتاب پاک نشن. اونهایی که نوشتم کاملا نو، یعنی اینکه واقعا نو هستن و اونایی که نوشتم تقریبا نو کتابایی هستن که چندبار از روشون خونده شده، اما به کتاب صدمه‌ی خاصی وارد نشده. اونایی که نوشتم دست دوم، کتابایی هستن که چندین بار از روشون خونده شده و احتمالا یا جلدشون در اومده و یا اینکه چند برگ از وسطشون کنده شده که البته بازم هیچ اشکالی برای محتویات کتاب پیش نیومده. راستش من در مورد کتابام خیلی حساس هستم و معمولا ازشون مراقبت زیادی میکنم، به همین خاطر خیالتون راحت باشه.

۲- کتاب سیستم عامل طریقی حقیقت، هیچ مشکلی نداره. فقط چند برگ از وسط کتاب کنده شده، که اونا هم لای کتاب هستن.

۳-من حقیقتا سعی کردم منصفانه و دوستانه قیمت‌گذاری کنم و واقعا دوست داشتم، اول از همه کتابا رو رایگان همین‌جا اهدا کنم و البته تعداد زیادی از کتابهام رو همینطور رایگان به دوستای نزدیکم دادم. با اینحال، اگر دوستان احساس میکنن که باز قیمت گرون حساب شده به من بگن، اگه راه داشت باهاشون راه میام!

۴-هر دوستی که کتاب یا کتابهایی رو ازم بخره، همراهش سعی میکنم یه اشانتیون(!!!) هم بدم. از جمله سوالاتِ آزمون‌های آزمایشی ماهان، کتاب سوالاتِ سال گذشته پارسه، جزوه‌های اساتید تو کلاسهای کنکوری و کلا هرچی که از دستم بربیاد. البته همینجا بگم که اگه دیگه چیزی نداشتم و همشون تموم شدن، پیشاپیش شرمنده. بعد ازم گله نکنین که آقا پس اشانتیون ما چی شد.

۵-از اونجایی که تعدادِ کتابها تقریبا زیاده، بهتره تعدادی کتاب بخرین به جای اینکه تکی باشه. من اولویت رو به دوستانی میدم که تعداد میخان.

۶-دوستانی که تو رشت هستن میتونن هماهنگ کنن از دست خودم کتابها رو بگیرن.

۷-بعد از اینکه هر کدوم از کتابارو فروختم، لیست رو به‌روز میکنم.

۸-اگر اینجا نبودم میتونید از طریقِ ایمیلِ fox.dojan@gmail.com میتونید با من تماس بگیرید.

۹-مخلص شما!

[attachment=12154]
انرژی مثبت، در تاریخ ۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۹ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

فایل مربوط به لیست کتب ظاهرا نیست.
ممنون می شم لیست کتب رو به همراه قیمت پیشنهادی برای فروش در خود ارسال تایپ کنید.

۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ ب.ظ
RE: فروش کتاب‌های کنکوری و مرجع
با سلام
کتاب سیستم عامل طرقی حقیقت رو میخواستم
۰
۰
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۹ ب.ظ
با سلام
من کتاب سیستم عامل حقیقت رو میخوام ولی قیمتش ۸۰۰۰۰ هزار (هشتاد هزار)تومنه؟!
توش تست ارشد هم داره؟کتابشه یا جزوه اش؟
۰
۰
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ ب.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ)hgm13681368 نوشته شده توسط:  با سلام
من کتاب سیستم عامل حقیقت رو میخوام ولی قیمتش ۸۰۰۰۰ هزار (هشتاد هزار)تومنه؟!
توش تست ارشد هم داره؟کتابشه یا جزوه اش؟
درود
هشتاد هزار تومن چه خبره دوست عزیزTongue هشت هزار تومنه.
بله تست ارشد داره، زیاد هم داره. هم تستِ تالیفی داره و هم نمونه تست کنکور سالهای گذشته.
کتابه.
۰
۰
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۸ ب.ظ، توسط hgm13681368.)
با سلام
شماره حسابتون رو بگید ممنون میشم من ساکن تهران هستم قبلا هم با ایمیل براتون پیام گذاشتم
javaherimanesh_ma@yahoo.com
۰
۰
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۰۵ ب.ظ
دوست گرامی، توی پروفایلتون پیام گذاشتم براتون. لطفا چک کنید.
۰
۰
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ ق.ظ
با سلام
براتون با ایمیل پیام گذاشتم!!!
۰
۰
ارسال:
۳۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ ق.ظ
با سلام
لطفا ایمیلتونو چک کنید
۰
۰
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ ق.ظ
لینک دانلود لیست کتابا خرابه!!
چک بفرمایید
ساختمان و الگوریتم پوران میخاستم دارید شما؟؟

سست اراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز تغییر می یابد...
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ ب.ظ
سلام
شبکه حقیقت رو دارید؟
پوران طراحی چطور؟
شدیدا دنبال کتاب شبکه حقیقت هستم متاسفانه گیرم نمیاد
اگه داری حتما واسم پیام بزار
مرسی

به مصلحتم نبود
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۴ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ب.ظ
سلام
میشه کتاب شبکه دکتر حقیقتو بدید من تو رشت نیستم ولی هم استانی هستیم

من هر چقدر تو انقلاب گشتم اصلا کتاب شبکه گیرم نیومد و واقعا نگرانم و شدیدا احتیاج دارم.

خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...
مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را...
مبادا گم کنم اهداف زیبا را...
مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت...
دلم بین امیدی و نا امیدی میزند پرسه ...
میکند فریاد...
مـــــــــــــرا تنــــــــــــها تو نگـــــــــــذاری خداوندا.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فروش انواع دستگیره دیجیتال و هوشمند آریالاک arialock ۰ ۸۴۹ ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: arialock
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۲۳ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۱۲ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۳۸ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۶۲ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
  فروش کتابهای تست ارشد قیمت استثنایی jasin ۰ ۱,۶۴۷ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۵۶۰ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۶۱ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  فروش کتابهای ارشد کاملا نو و تمیز Fatemeh-Arshad ۳ ۲,۷۳۰ ۰۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hamedmohsenee
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۳۸ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close