زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

visual studio and compiler c++

ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۲۶ ب.ظ
visual studio and compiler c++
سلام دوستان
من رشته ام کامپیوتر نیست و از اینکه این سوالات پیش پا افتاده را مطرح می کنم مرا ببخشید.
سوال اول. visual studio چیست؟
سوال دوم. فرق ++ visual studio c و ++ compiler c چیست؟
سوال سوم. من میخواهم برنامه ای که به زبان ++c نوشته را اجرا کنم و خروجی بگیرم. باید از کدام نرم افزار استفاده کنم؟ visual stdio یا ++ compiler c؟
با تشکر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ ب.ظ، توسط MajidManesht2012.)
RE: visual studio and compiler c++
نرمافزار Visual Studio، نرم‌افزاری توسعه یافته برای برنامه نویسان کامپیوتر است که توسط شرکت نرم‌افزاری MicroSoft تولید شده است . تمرکز اصلی این نرم‌افزار از اولین نسخه‌های آن تا کنون بر روی خصوصیت IDE بودن آن است که به برنامه نویس اجازه می‌دهد تا برنامه‌های کاربردی مستقل، وب‌گاه، برنامه‌های کاربردی وب و یا سرویس‌های وب را که بر روی تعدادی از PlatFormهای پشتیبانی شده توسط Microsoft .NET Framework ( البته برای تمام نسخه‌های بعد از ویژوال استودیو ۶ ) همچنین Platform هایی مانند Microsoft Windows servers and workstations, PocketPC Smartphones و World Wide Web browsers اجرا می‌شوند را براحتی ایجاد نماید . از جمله قابلیت های اضافه شده که در آخرین ویرایش ارائه شده است می توان به Silverlight اشاره کرد که یک Web Application framework بسیار پیشرفته جهت توسعه نرم افزارهای کاربردی تحت وب می باشد.

مترجم یا همگردان یا کامپایلر (به انگلیسی: compiler)‏ برنامه یا مجموعه‌ای از برنامه‌های کامپیوتری است که متنی از زبان برنامه نویسی سطح بالا (زبان مبدا) را به زبانی سطح پایین (زبان مقصد)، مثل اسمبلی یا زبان سطح ماشین، تبدیل می‌کند. خروجی این برنامه ممکن است برای پردازش شدن توسط برنامه دیگری مثل پیونددهنده مناسب باشد یا فایل متنی باشد که انسان نیز بتواند آنرا بخواند.

منبع : wikipedia

شما همون visual studio رو تهیه کن حالشو ببر !
خودش کامپایلر مامپایلر و هرچی دیگه که نیاز باشه رو نصب میکنه تا بتونی برنامتو اجرا کنی

به اینجا هم یه سر بزن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لحظه ای طول می کشد تا مجذوب کسی شوی
ساعتی طول می کشد تا به او علاقه مند شوی
و یک روز طول می کشد تا عاشقش شوی
اما یک عمر طول می کشد تا فراموشش کنی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow اجرای ناقص برنامه در visual studio dr.a_AI ۲ ۱,۹۸۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: dr.a_AI
  دوره آنلاین #Visual C (پروژه محور با هدف کسب مهارت های برنامه نویسی تیمی) nazi takpar ۴ ۳,۴۳۷ ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazi takpar
  منبع مناسب و مفید برای structure and written expersion جهت شرکت در MSRT لهمشد ۱ ۲,۹۴۳ ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zoshan3
  آموزش اندروید در محیط android studio f.b ۲ ۲,۳۵۳ ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: f.b
  ابزار Synopsys Design Compiler AAM ۰ ۱,۴۴۷ ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: AAM
  حل المساول کتاب (فووری) Speech and Language Processing, 2/E 2nd soosoo ۱ ۱,۶۹۹ ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: soosoo
  ترجمه Distributed Systems Principles and Paradigms adel28 ۱۶ ۱۵,۷۹۰ ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sepide.f.92
  دانلود Expert Systems: Principles and Programming jazana ۲ ۳,۲۵۳ ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  BigO , Omega تابع {f(n)={n, even n and 1, odd n Iranian Wizard ۳ ۲,۴۱۲ ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: shirin0101
  ساخت AND iCanDoIt ۱ ۱,۴۶۲ ۱۴ دى ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: babaeishiva

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close