زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چه کتابی بگیرم؟؟

ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ ق.ظ
چه کتابی بگیرم؟؟
سلام خدمت دوستان عزیز
آقا کمکم کنید
راستش من از همون دى ماه ۸۹ که عضو مانشت شدم برا ارشدم برنامه داشتم و به فکر ارشد بودم(رشتم آی تی هستش) اما الان که پای عمل و شروع درس خوندنم شده یه مشکلی دارم و نمیدونم چکار کنم و اون اینه که من نمیدونم چه کتابی بگیرم و واقعا از بس مطلب و مصاحبه خوندم گیج شدم،ازتون ممنون میشم که راهنماییم کنید چون از ۱ تیر میخام شروع کنم//
لیست کتابایی که دارم رو میزارم و ازتون میخام لطف کنید هرچه که غیر اینا نیازه رو بهم بگید که زودتر بگیرم و از این برزخ دربیام//

زبان:کتاب مقسمی
گسسته:کتاب قلی زاده،کتاب جهش(نوشته پاک نیا)،
ساختمان داده:کتاب مقسمی
طراحی الگوریتم:کتاب مقسمی
مهندسی نرم افزار:کتاب پرسمن ترجمه جعفرنژاد
شبکه:شبکه پیام نور
اصول مدیریت:کتاب پیام نور
پایگاه داده:کتاب مقسمی+کتاب روحانی
هوش مصنوعی:راسل(ترجمه جعفر نژاد)
سیستم عامل:استالینگز(ترجمه پدرام)
معماری:کتاب مقسمی+مانو

*** و اینکه بسته کامل جزوه های جدید ماهان ۹۲ رو هم دارم(البته ماهان مدیریت نداره)

و در آخر بسیار ممنون و سپاس گذارم

سست اراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز تغییر می یابد...
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: amash
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ ق.ظ
RE: چه کتابی بگیرم؟؟
(۳۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ق.ظ)ehsan2010 نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان عزیز
آقا کمکم کنید
راستش من از همون دى ماه ۸۹ که عضو مانشت شدم برا ارشدم برنامه داشتم و به فکر ارشد بودم(رشتم آی تی هستش) اما الان که پای عمل و شروع درس خوندنم شده یه مشکلی دارم و نمیدونم چکار کنم و اون اینه که من نمیدونم چه کتابی بگیرم و واقعا از بس مطلب و مصاحبه خوندم گیج شدم،ازتون ممنون میشم که راهنماییم کنید چون از ۱ تیر میخام شروع کنم//
لیست کتابایی که دارم رو میزارم و ازتون میخام لطف کنید هرچه که غیر اینا نیازه رو بهم بگید که زودتر بگیرم و از این برزخ دربیام//

زبان:کتاب مقسمی
گسسته:کتاب قلی زاده،کتاب جهش(نوشته پاک نیا)،
ساختمان داده:کتاب مقسمی
طراحی الگوریتم:کتاب مقسمی
مهندسی نرم افزار:کتاب پرسمن ترجمه جعفرنژاد
شبکه:شبکه پیام نور
اصول مدیریت:کتاب پیام نور
پایگاه داده:کتاب مقسمی+کتاب روحانی
هوش مصنوعی:راسل(ترجمه جعفر نژاد)
سیستم عامل:استالینگز(ترجمه پدرام)
معماری:کتاب مقسمی+مانو

*** و اینکه بسته کامل جزوه های جدید ماهان ۹۲ رو هم دارم(البته ماهان مدیریت نداره)

و در آخر بسیار ممنون و سپاس گذارم

سلام. به نظر من برای طراحی الگوریتم clrsرو هم بگیر.
۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ق.ظ
چه کتابی بگیرم؟؟
تاپیک زیر رو مشاهده کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این جور تاپیک ها واسه اینه که شما خودتون با توجه به شرایط خودتون منبع مناسب رو انتخاب کنید مطمئنا هیچ کس بهتر از خودتون شرایط خودتون رو نمی دونه و روی شما شناخت نداره.
ضمن این که در تالار هر درس نیز در مورد منابع اون درس به طور مجزا صبح شده است.

ممنون می شم سایر دوستان هم تاپیک این مدلی باز نکنند. چون هر کس بخواد لیست منابعش رو بده که سایرین تایید کنند نه امکان پذیر هست و نه این که نظرات دوستان کارشناسی شده خواهد بود.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸۵۱۵۷۱۰۰۴

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۰,۰۱۹ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  از کجا هیتلر شکن بگیرم؟ moslem73421 ۸ ۶۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  فروش هر کتابی (کاملا نو) از پارسه که بخوای! (پیشنهاد تخفیفات فوق العاده جدید) lili36 ۵۱ ۲۵,۵۲۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: lili36
  از کجا انگلیسی یاد بگیرم sisili ۱ ۲,۷۷۶ ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  لطفا کتابی به من معرفی کنید برای درس " رایانش ابری " AH64D ۲ ۲,۲۲۳ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: yayarety
  لطفا کتابی به من معرفی کنید برای درس " رایانش ابری " AH64D ۴ ۲,۸۷۳ ۱۲ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: flash118
  شناخت دره ی سیلیکون(Silicon Valley)-کتابی در مورد مسائل مربوط به کارآفرینی saeed313 ۲ ۳,۰۲۸ ۱۰ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mehrdadkey2
  در خواست کتابی در زمینه آموزش نرم افزار حسابداری accpapers ۰ ۱,۸۰۲ ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: accpapers
  میخوام یه مدرک دیگه بگیرم مشاوره میخوام zahra13.66 ۲ ۱,۵۸۶ ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: zahra13.66
  دکتر قدسی از رو چه کتابی درس می دهند ؟ shahryar711 ۲ ۲,۶۲۶ ۰۶ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: ahrmb

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close