زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چگونه درس هایی را که دوست نداریم بخوانیم؟

ارسال: #۱۶
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۴۷ ب.ظ
RE: چگونه درس هایی را که دوست نداریم بخوانیم؟
(۰۵ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  من شخصا تو درس معماری پایه درسی بوق داشتم ولی امسال ۴ تاسوال درست جواب دادم.به همراه ساختمان و آمار تنها درسی بود سوال اشتباه نداشتم.
خوندن تنها پوران واسه من کافی نبود.من یه قسمت هایی از پترسون و همینطور مانو رو خوندم

دقیقا منظور منم همین بود.از رو یه کتاب پیش برید.هر جا خلا احساس کردید برید سمت کتاب های مرجع
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۱۹ ب.ظ)رها.۲۰۱۳ نوشته شده توسط:  روشنک: آخه پارسال هر وقت میخواستم معماری یا سیستم بخونم یا یکی از همینایی که عاشقشونم! میگفتم الان حال اونو ندارم گسسته رو برمیداشتم میگفتم اونو بعدا میخونم، عذاب وجدانم نمیگرفتم میگفتم بالاخره درس خوندم دیگه.

مطمئن باش اگه بخوای و یه کم وقت بذاری عاشق سیستم عامل و معماری میشی، قول میدم.

منم از سیستم عامل متنفر بودم و از معماری می ترسیدم، اما چارش چند روزی مقاومت بود.Smile

اون قانونی هم که گفتی قانون قورباغه ات را قورت بده، هر روز صبحت را با زشت ترین قورباغه آغاز کن.Smile)

موفق باشید

"بھتر است صادقانه اعتراف کنیم که در وھله نخست عنوان جذاب کتاب باعث شد که آن را انتخاب و تھیه کنیم"
یعنی هلاک اعتماد به نفس نویسنده کتابم!
صد دفعه این کتاب رو دیدم، از خیلیا تعریفشو شنیدم ولی به خاطر اسم چندش و عکس روی جلدش نرفتم بخونم.
البته الان که شما گفتی دانلود کردم میخوام بخونم امیدوارم بهم کمک کنه. ولی واقعا این چه اسمیه!
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ ب.ظ)roshanak_sh نوشته شده توسط:  یه قانون برای خودم میزارم: *باید روزتو با یکی از درسایی که بدت میاد شروع کنی.*

در این مورد روانشناس ها میگن که وقتی که صبح پا میشید اول کاری رو که واستون سخت و عذاب آوره انجام بدین و ازش خلاص بشین

نه اینکه اونو عقب بندازینو کل روزتونو خراب کنین این یه قانونه و در مورد همه مسائل جواب میده نه فقط درس خوندن!!Cool

برای چیزهایی که میخوایم بجنگیم، تلاش کنیم، سختی بکشیم و تا بهش نرسیدیم از پا ننشینیم
حتی اگه چندین و چند بار شکست خوردیم
به ادیسون نگاه کن...!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: roshanak_sh
ارسال: #۱۹
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۱۲ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ)amin750 نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ ب.ظ)roshanak_sh نوشته شده توسط:  یه قانون برای خودم میزارم: *باید روزتو با یکی از درسایی که بدت میاد شروع کنی.*

در این مورد روانشناس ها میگن که وقتی که صبح پا میشید اول کاری رو که واستون سخت و عذاب آوره انجام بدین و ازش خلاص بشین

نه اینکه اونو عقب بندازینو کل روزتونو خراب کنین این یه قانونه و در مورد همه مسائل جواب میده نه فقط درس خوندن!!Cool

"کل روزتونو خراب کنین"!
مخالفم. من عقب مینداختم که روزم از خرابی در بیاد، کیف کنم. جوابم میداد واقعا، گفتم که عذاب وجدانم نمیگرفتم!Big Grin
مثل اینکه همه عالم این نکته روانشناسی رو میدونستن الا من!
فکر میکردم قانونش زاییده ذهن خودآزار منه که میخوام مچ خودمو بگیرم!
با قسمت "همه مسائلش" که گفتید هم مخالفم. اولین و آخرین بارم میشه که از این متد استفاده میکنم.
مدیون خودمم اگه بعد از این کنکور بذارم یه روز از زندگیم با قورباغه شروع بشه.Big Grin

حالا از این نکات طنز که بگذریم:
از همه دوستانی که تا حالا تو بحث شرکت کردن تشکر میکنم. تا اینجا چند راه حل ارائه شد:
۱- خوندن کتب مرجع
۲- درک کاربرد دروس
۳- کمک گرفتن از یک همراه
۴-استفاده از تکنیک alarm و شرطی شدن
۵- قانون قورباغه زشت
که البته بعضا بند و تبصره و موافقین و مخالفین خودشونو داشتن.

امیدوارم موضوع برای اعضا مفید بوده باشه.
کماکان اگر کسی مطلب تازه ای به ذهنش میرسه مطرح کنه.

متشکرم
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ ب.ظ)roshanak_sh نوشته شده توسط:  "کل روزتونو خراب کنین"!
مخالفم. من عقب مینداختم که روزم از خرابی در بیاد، کیف کنم. جوابم میداد واقعا، گفتم که عذاب وجدانم نمیگرفتم!Big Grin
مثل اینکه همه عالم این نکته روانشناسی رو میدونستن الا من!
فکر میکردم قانونش زاییده ذهن خودآزار منه که میخوام مچ خودمو بگیرم!
با قسمت "همه مسائلش" که گفتید هم مخالفم. اولین و آخرین بارم میشه که از این متد استفاده میکنم.
مدیون خودمم اگه بعد از این کنکور بذارم یه روز از زندگیم با قورباغه شروع بشه.Big Grin

حالا از این نکات طنز که بگذریم:
از همه دوستانی که تا حالا تو بحث شرکت کردن تشکر میکنم. تا اینجا چند راه حل ارائه شد:
۱- خوندن کتب مرجع
۲- درک کاربرد دروس
۳- کمک گرفتن از یک همراه
۴-استفاده از تکنیک alarm و شرطی شدن
۵- قانون قورباغه زشت
که البته بعضا بند و تبصره و موافقین و مخالفین خودشونو داشتن.

امیدوارم موضوع برای اعضا مفید بوده باشه.
کماکان اگر کسی مطلب تازه ای به ذهنش میرسه مطرح کنه.

متشکرم

من چیزی در مورد قورباغه نگفتم این یه بحث مهمه روانشناسیه ربطی هم به قورباغه نداره!! Big Grin

استفاده نکردین چون اون کاری رو که میخواستین انجام بدین براتون مهم نبوده!!

معمولا کارای مهم مثل همین کنکور یه کار سخته کسی دوست نداره سختی بکشه و قبول بشه همه دوست دارن راحت قبول بشن ولی میشه؟؟ نمیشه دیگه باید تلاش کرد و سختی کشید Big Grin

برای چیزهایی که میخوایم بجنگیم، تلاش کنیم، سختی بکشیم و تا بهش نرسیدیم از پا ننشینیم
حتی اگه چندین و چند بار شکست خوردیم
به ادیسون نگاه کن...!!!
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ب.ظ
چگونه درس هایی را که دوست نداریم بخوانیم؟
یه چیز خیلی خیلی مهم که تازه یادم اومده اینه که یک نفر که سالای پیش ارشد داده و موفق بوده (فرقی نمی کنه هم رشته ای خودت باشه یا نه) را انتخاب کنی تا موقع های نا امیدی بهت امید بده، خیلی مفیده یعنی دقیقا معجزه می کنهSmile

و سعی کن اگر که استرس داری رابطه ات را با کنکوری های دیگر تقریبا قطع کنی یا اینکه به خودت قول بدی که تحت تاثیرشون قرار نگیری.

موفق باشید.

لطفا واسه نتیجه من هم دعا کنید، من به خدا گفتم هر چی که به صلاحم هست برام انتخاب کن.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغلی برقکاران و نحوه آموزش چگونه است؟ liliahmadi ۰ ۵۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۷۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۷۹ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  نقش آفرینی بر روی پارچه در قدیم چگونه بوده است؟ maryamdolati ۰ ۷,۴۳۷ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  چگونه داده (دیتاست) پیدا کنم؟ fo-eng ۴ ۷,۲۹۰ ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: کیوان نامدار
  چگونه در کوتاه ترین زمان ممکن شرکت ثبت کنیم یا برای شرکتمون رتبه بگیریم؟؟؟ bineshdateh ۰ ۱,۸۸۷ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bineshdateh
  چگونه xml را تبدیل به html کنیم؟ zohre321 ۲ ۲,۹۱۱ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: royka
  نقاشی های که دوست دارید rohollahhit ۲ ۲,۶۸۵ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  سیستماتیک زندگی..دوست داری توی کدوم روزش باشی؟؟ selma ۱۱ ۹,۹۹۶ ۱۱ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  ساختار Website RFP شما چگونه باید باشد؟ دارکوب۱ ۰ ۱,۸۶۱ ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: دارکوب۱

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close